Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, uN ThinBlueLine said:

Cam asta e generatia ce vine...

AC9258F4-BF7C-4B95-A16C-2B66CADFF70E.jpeg

"poslii", asta vad ca mai jos are imagine cu staua (sau hz cum se cheama) de la A.Y.E jiti dvoram smerti musaram

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

"poslii", asta vad ca mai jos are imagine cu staua (sau hz cum se cheama) de la A.Y.E jiti dvoram smerti musaram

12 ani.  Clasa a 5-a. Asta ii jali

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uN ThinBlueLine said:

Eu unu astept sa inceapa chinul cu orele online. Sper sa nu anuleze azi bacul, se voteaza azi in parlament :) 

el nu s-a anulat deja ? eu asa am inteles

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uN ThinBlueLine said:

12 ani.  Clasa a 5-a. Asta ii jali

bai e una cand iti spui AYE-shnik in viata reala si alta cand in samp =)) bai cat de neudacinik trebuie sa scrii asta pe insta

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

bai e una cand iti spui AYE-shnik in viata reala si alta cand in samp =)) bai cat de neudacinik trebuie sa scrii asta pe insta

=))

 

merge live cu sedinta din parlament. Sper sa nu se anuleze bacul

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uN ThinBlueLine said:

=))

 

merge live cu sedinta din parlament. Sper sa nu se anuleze bacul

eu cand nu aveam ce face ma uitam la sedintele parlamentului, am impresia ca multi dintre ei nici macar nu citesc proiectele de legi si prosta voteaza random sau cum le spune seful partidului 

?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uN ThinBlueLine said:

=))

 

merge live cu sedinta din parlament. Sper sa nu se anuleze bacul

ia sa imi zici ce se hotaraste acolo ca eu la penal am de invatat

1 minute ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

eu cand nu aveam ce face ma uitam la sedintele parlamentului, am impresia ca multi dintre ei nici macar nu citesc proiectele de legi si prosta voteaza random sau cum le spune seful partidului 

?

pai asa si e

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dyablox said:

Eu tot m-am uitat la ședință, e chiar o comedie bună, recomand.

eu am renuntat de cativa ani sa ma uit la sedintele astea in intregime, îs prea prost ca sa inteleg umorul si sarcasmul lor de acolo. 

 

Tho, daca aveti interes, cautati textele realizate de grefieri in ședințe ca: Constituirea Constituției in RO, redactarea declaratiei de independenta a RM si alte sedinte importante de pana la ‘95. Alea mai semănau la politică, pe alocuri chiar mă mândream de oamenii de atunci din Parlament, amu beah.

Mi-e greață si rezumatele sintetice de la TV8 sa le citesc.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dyablox said:

Eu tot m-am uitat la ședință, e chiar o comedie bună, recomand.

Otveciaiu, nu i-au voturile la sectoru3 (ACUM si PPDA) in considerare, se mai fac ca nu numara voturi, Tauber iese si il huisaseste pe Dodon, caroce polnii цирк

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

Otveciaiu, nu i-au voturile la sectoru3 (ACUM si PPDA) in considerare, se mai fac ca nu numara voturi, Tauber iese si il huisaseste pe Dodon, caroce polnii цирк

Dodon? el ce drq cauta acolo?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.