Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

38 minutes ago, iZy said:

Rămâi tu iar șeful pe aici.

Eu m-am delictat cu un pic de stoicism zilele astea și renunț să mai stau pe aici.

Recomand Seneca - "Alt timp nu am" pentru ăștia care duc o viață de procrastinatori de răhat sau pentru cei care vor să-și schimbe viziunile cu privire la valoarea timpului.
V-am pupat.

pentru cineva care are la semnatura "living young n living dumb", ma uimesti pe zi ce trece xdd

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LiviuC said:

pentru cineva care are la semnatura "living young n living dumb", ma uimesti pe zi ce trece xdd

da wai hai amus sa nu ma dau si eu destept aici ca am citit republica de platon

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LiviuC said:

pentru cineva care are la semnatura "living young n living dumb", ma uimesti pe zi ce trece xdd

pentru unu cu certificat de smecher esti bn si tu

Edited by iZy
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, iZy said:

pentru unu cu certificat de smecher esti bn si tu

giful asta l-am gasit prin 2015, e prea banter si pt standardele din 2020, asa ca nu-l mai scot xd

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HG Strandy said:

Salut fanilor ce faceti? De cand nu am mai postat pe aici... @Dyabloxprostul scolii ce drq faci

Bă, vezi că ai greșit clanu de prost ce ești. Îmi pare rău că încă trăiești, te credeam dispărut.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dyablox said:

Bă, vezi că ai greșit clanu de prost ce ești. Îmi pare rău că încă trăiești, te credeam dispărut.

aista ii acela pe samp care s-o daibit de mine fara motiv, ii dau report

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

ei hai prosta is nervos ca trebuia amu sa am war da adminii o sters attacku nostru

eh, calmeaza-te, inspira, expira, inspira, expira

Link to comment
Share on other sites

Just now, R e l u said:

eh, calmeaza-te, inspira, expira, inspira, expira

bl nici reply-urile astea care le punem noi aici n use numara la nr total de post-uri

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

bl nici reply-urile astea care le punem noi aici n use numara la nr total de post-uri

 

dap si nu stiei ca nu se pun?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uN Lieutenant said:

Ia bai si te bucura ca nu ai wars. Stai de-a oaia si iei rank. Visul meu blia

aha de-a oaia, cel mai greu e in gang, primesti secunde si nu ai ce face ca daca faci post o sa sara toti pidarii pe tine, mai ales astia care-s din clanuri ciotkoase, adminii ii apara

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

aha de-a oaia, cel mai greu e in gang, primesti secunde si nu ai ce face ca daca faci post o sa sara toti pidarii pe tine, mai ales astia care-s din clanuri ciotkoase, adminii ii apara

Bl, eu tin minte in 2016, aveam un lider Florance. Ii era pohui de wars, venea, nu venea, evidenta nu se facea. Tin minte ca am stat 3 saptamani cam si am fost la waruri numa o saptamana... poate mai putin

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uV .Sokiable said:

Bai daca iau ban pe un cont secundar, pot intra pe contul principal de pe acelasi server?

 

AM in vedere de pe acelasi ip

 

Da, iti da pe cont, nu pe ip

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.