Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, uV .Sokiable said:

Asta e ft leva =)))

 

Daca imi da ban pe toate conturile, imi da doar de pe un server b-zone sau toate?

DATI QUOTE VA ROG

Daca sa spunem ai luat ban pe un cont de lvl 26 si ai inca un cont de nivel 40 iei ban pe contul de nivel 40, iei ban doar pe conturile cu lvl mai mare, dar daca iei ban doar pe contul de lvl 40 iar acela la tine e cel mai mare cont, ban pe conturile mai mici nu iei

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dyablox said:

Vină pe Râșcani și organizăm.

astept sa treaca sesiunea si sa vad ce hotarari se mai iau, ca deja salile de sport s-au deschis sau urmeaza a se deschide, poate fac ceva si cu stadioanele

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dyablox said:

O deschis săli de sport, cafenele, baruri, restaurante, da fotbalul, care e la aer liber, nu...

oarecum inteleg motivarea din spate, la restul mai poti impune o distantare sociala, dar pe stadion ce le impui, sa poarte mingi de acelea gonflabile in jurul lor? :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dyablox said:

Se poate de pus de jucat 3-3 :)) 

un от ворот 3 la 3, sa nu cumva sa se apropie la mai putin de 1m unul dintr-o echipa cu altul din cealalta echipa =))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LiviuC said:

un от ворот 3 la 3, sa nu cumva sa se apropie la mai putin de 1m unul dintr-o echipa cu altul din cealalta echipa =))

=)) un trista se poate, da nu cred ca 3v3 se poate :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, uV .Sokiable said:

=)) un trista se poate, da nu cred ca 3v3 se poate :))

hz de ce, da mie niciodata nu mi-o placut trista, deam mai interesant v odno "pe sus" :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dyablox said:

Nici mie nu mi-a plăcut trista. Un -A dacă știi.

suna destul de cunoscut, dar nu mai tin minte cum se joaca

Link to comment
Share on other sites

Trebuia să lovești într-un perete doar dintr-o atingere și așa fiecare pe rând. Puteai și să jonglezi, doar să nu o scapi jos.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dyablox said:

Trebuia să lovești într-un perete doar dintr-o atingere și așa fiecare pe rând. Puteai și să jonglezi, doar să nu o scapi jos.

Asta ii odno casanie, nu?

Trista ii cand dai in poarta de la penalty si bara de sus ii 300 puncte din parti 150 mi se pare si mai sunt niste reguli da am uitat, nu am mai jucat de vreo 3 ani

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.