Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, LiviuC said:

eu pe reddit la memasuri ma uit xd

 

gata si examu la contabilitate, chiar o fost usor, mai ales dupa ce am gasit pe net un document cu 80% din intrebarile din examen rezolvate :))

maladet :D

 

Zdr bratva, kak jizni?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dyablox said:

Salutare băieți, cu ce vă ocupați în această zi frumoasă de vară?

Norok, uite ma pregatesc de ultimele zile de scoala ca am terminat anul si trebuie sa pregatesc niste prezentari.. mai repar un calculator.. mai ies cu niste prieteni.. merge :D la tine?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dyablox said:

Adu-mi aminte unde îți făceai studiile.

Scoala Profesionala Nr. 4 Mun. Chisinau

Edited by TLG Koppen
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, TLG Koppen said:

Scoala Profesionala Nr. 4 Mun. Chisinau ca Operator pentru suportul tehnic al calculatoarelor, al 2-lea cat si ultimul an.

De ce intrebi?

Mai rezervat cu informația, tovarăș, că se mai plimbă uneori și pedofili pe acest forum.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ubermensch said:

Mai rezervat cu informația, tovarăș, că se mai plimbă uneori și pedofili pe acest forum.

Imi dau seama, tovaras, stai linistit.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, TLG Koppen said:

Scoala Profesionala Nr. 4 Mun. Chisinau

Vino să-mi faci și mie PC-ul.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TLG Koppen said:

Nu sunt disponibil.

asa ca o mica referinta, in contabilitate, aportul in natura este considerat a fi:

bunuri imobile precum cladiri, instalatii, sau bunuri mobile corporale precum materiale, marfuri, utilaje, etc.

eu zic ca asa oferta nu se refuza :)) 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, who is this boi said:

Mult stimabile, cum te simți? Te simți bine? Satisfăcut? Mândru? Te simți mulțumit cu însuși persoana ta, cu ingeniozitatea și creativitatea ta? Nu simți așa un feeling precum că ai atins apogeul tău intelectual? Că ți-ai atins pontețialul?

 

Presupun că acum stai lângă o ferastră, privind la îndepărtare clădiri, dealuri, analizând în general peisajul, cerul și păsările în timp ce razele soarelui, lin, se reflectă în înfățișarea ta.

 

Privești afară, te simți mândru, împlinit. Începi să te gândești la viața ta, îți aduci aminte de primii pași, de prima iubire, de călătorii.

 

Revii cu gândul la prezent și îți trece prin gând că acum e momentul, că acum în sfârșit te poți retrage. Oare la mare sau la munte? Oare în Mallorca sau în Oslo? Casă mare sau simplă? Modernă sau clasică? În fine, decizi să te retragi în munte, în liniște, unde vei aștepta în pace ultima răsuflare pe acest pământ știind că ai reușit în viață, că ai devenit succesful, că ai lasat în urma ta o pată pe această lume, o pată care le va da posibilitatea viitoarelor generații să ducă o viață mai ușoară, mai bună decât a noastră. Lași în urma ta acest post plin de înțelepciune, experiență și meditații care pune sub întrebare adevărata existența a omenirii și care, sperăm, într-un viitor va fi privit ca un adevărat aport în istoria filosofiei(1).

 

Vă suntem profund mulțumiț de această înțelepciune și că ați decis să o impărtășiți cu noi.

 

 

(1) Însă până atunci, încordează în pizda măsii creierul ăla și scrie fraze mai lungi de 3 litere când postezi pe aici.

Tu asa faci si cand cineva se saluta cu tine in viata reala?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LiviuC said:

asa ca o mica referinta, in contabilitate, aportul in natura este considerat a fi:

bunuri imobile precum cladiri, instalatii, sau bunuri mobile corporale precum materiale, marfuri, utilaje, etc.

eu zic ca asa oferta nu se refuza :)) 

tu la noi tipa esti contabil?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dyablox said:

Mie după examen, de obicei îmi rămâne în cap data când va fi restanța.

tu macar o stii, la noi se anunta dupa sesiune programul restantei :))

cate restante ai pana amu?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dyablox said:

Mie după examen, de obicei îmi rămâne în cap data când va fi restanța.

mai traiesti fraiere? 

ca telefonul tau la sigur nu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LiviuC said:

tu macar o stii, la noi se anunta dupa sesiune programul restantei :))

cate restante ai pana amu?

Aștept rezultatul la una, restul le-am susținut.

 

1 hour ago, iZy said:

mai traiesti fraiere? 

ca telefonul tau la sigur nu

N-am înregistrat nici un apel de la dumnevoastră.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.