Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Ubermensch said:

așa da, dom'le.

Acum îți pot spune și eu bun venit.

Multumesc! :) 

 

stie cineva cand vor fi 30-32 grade afara? Am chef de un fotbal ceva. Din martie tot stau de-a пула, am pus pe mine 2 sau 3 kg :( 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dyablox said:

Aștept rezultatul la una, restul le-am susținut.

 

N-am înregistrat nici un apel de la dumnevoastră.

eo zic să ti-l scoti din edificiul anal că e cam rea legătura acolo

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, iZy said:

eo zic să ti-l scoti din edificiul anal că e cam rea legătura acolo

Am avut conexiune permanentă cu rețeaua.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dyablox said:

Aștept rezultatul la una, restul le-am susținut.

ii bun

1 hour ago, uN Lieutenant said:

stie cineva cand vor fi 30-32 grade afara? Am chef de un fotbal ceva. Din martie tot stau de-a пула, am pus pe mine 2 sau 3 kg :( 

fotbalul taman ca merge mai bine la un 20-25 de grade :)) la 30 de grade te prajesti, in orice caz, saptamana viitoare o sa fie in jur de 30

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LiviuC said:

ii bun

fotbalul taman ca merge mai bine la un 20-25 de grade :)) la 30 de grade te prajesti, in orice caz, saptamana viitoare o sa fie in jur de 30

Perfect. Asteptam eliminarea restrictiilor, ceea ce n-o sa fie curand...

 

hai ca am avut si vara

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uN Lieutenant said:

Perfect. Asteptam eliminarea restrictiilor, ceea ce n-o sa fie curand...

 

hai ca am avut si vara

suntem a 4a tara in lume parca dupa numarul de infectari raportat la nr populatiei, pe moldovan nici cu tancu la usa nu-l tii in casa

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LiviuC said:

suntem a 4a tara in lume parca dupa numarul de infectari raportat la nr populatiei, pe moldovan nici cu tancu la usa nu-l tii in casa

Stai sa vezi ce o sa fie de Blajini. O sa fie full de babe, chiar daca ele mor mai des de coronavirus. Eu cateodata ahuiesc cat de prosti pot fi unii. Nu se uita ca are 4-5 boli si e vai de пизда ei, da se duce baba sa dee pomene, ca asa e moda, hule, pentru dumnezo. Sa nu dea naiba sa se imbolnaveasca ca o sa sara toti in cap la medici. 
 

cam asa e la noi, nimeni nu asculta nici o пулэ nica, se imbolnavesc, mor, si peurma sar in cap la medici. Dap stai in kizda masai in casa. Suntem 2,8kk oameni in tara asta. Virusul asta putea sa dispara din luna martie daca stateau acasa, nuu, pe ei ii mananca in cur sa iasa la frigarui, sa faca proteste.

 

 

prosta v ahui, ca moldovanu nu-i nimi...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uN Lieutenant said:

Stai sa vezi ce o sa fie de Blajini. O sa fie full de babe, chiar daca ele mor mai des de coronavirus. Eu cateodata ahuiesc cat de prosti pot fi unii. Nu se uita ca are 4-5 boli si e vai de пизда ei, da se duce baba sa dee pomene, ca asa e moda, hule, pentru dumnezo. Sa nu dea naiba sa se imbolnaveasca ca o sa sara toti in cap la medici. 
 

cam asa e la noi, nimeni nu asculta nici o пулэ nica, se imbolnavesc, mor, si peurma sar in cap la medici. Dap stai in kizda masai in casa. Suntem 2,8kk oameni in tara asta. Virusul asta putea sa dispara din luna martie daca stateau acasa, nuu, pe ei ii mananca in cur sa iasa la frigarui, sa faca proteste.

 

 

prosta v ahui, ca moldovanu nu-i nimi...

asta-i situatia, medie de varsta mare, viziuni conservatoare, daca preotu o spus ca hai la blajini. ap hai la blajini, zamuteste ceva bojica si virusul isi ia cateva zile libere, n-ai treaba.

bai si cand ma uit la mitropolia moldovei ce declaratii face, sau cu protestele alea de la presedentie in care cereau ca vaccinul sa nu fie obligatoriu (in cazul in care se va face unul), cu pretextul ca ne baga cipuri =)) ska, vrode is oameni invatati, da ei cred in unicorni si zmei. trebuie sa prosteasca si ei cumva babele ca raman fara clienti

*sper ca n-am ofensat nicio persoana mai religioasa

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, LiviuC said:

asta-i situatia, medie de varsta mare, viziuni conservatoare, daca preotu o spus ca hai la blajini. ap hai la blajini, zamuteste ceva bojica si virusul isi ia cateva zile libere, n-ai treaba.

bai si cand ma uit la mitropolia moldovei ce declaratii face, sau cu protestele alea de la presedentie in care cereau ca vaccinul sa nu fie obligatoriu (in cazul in care se va face unul), cu pretextul ca ne baga cipuri =)) ska, vrode is oameni invatati, da ei cred in unicorni si zmei. trebuie sa prosteasca si ei cumva babele ca raman fara clienti

*sper ca n-am ofensat nicio persoana mai religioasa

La mine in oras este o cladire, numita si "Casa Alba" si pe ea sta o antena de dohuia de-a ani. Nu stiu cum, dar au vazut-o abia acum si voiau sa o distruga. Eu ahuiesc.

 

 

procop, ai vazut antena de pe casa alba pe obiectiv calarasi? :)) cereau sa fie arsa =)) 

Link to comment
Share on other sites

Îl matiresc pe email pe un profesor care mi-a pus o restanță (însă e în spaniolă, așa că maturile se află într-o relație armonioasă între ele și chiar când îl trimiți în pulă, trimiterea dată capătă un caracter melodic - că doar spaniola e romantică și sună bine indiferent ce ai spune-).

Așa îmi începu eu zilele de luni in the right mood ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ubermensch said:

Îl matiresc pe email pe un profesor care mi-a pus o restanță (însă e în spaniolă, așa că maturile se află într-o relație armonioasă între ele și chiar când îl trimiți în pulă, trimiterea dată capătă un caracter melodic - că doar spaniola e romantică și sună bine indiferent ce ai spune-).

Așa îmi începu eu zilele de luni in the right mood ❤️ 

Genial :))

 

eu gata raportu pe samp, astept vineri sa iau rank 4 ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ubermensch said:

Îl matiresc pe email pe un profesor care mi-a pus o restanță (însă e în spaniolă, așa că maturile se află într-o relație armonioasă între ele și chiar când îl trimiți în pulă, trimiterea dată capătă un caracter melodic - că doar spaniola e romantică și sună bine indiferent ce ai spune-).

Așa îmi începu eu zilele de luni in the right mood ❤️ 

que cono estas hablando a tu profesor?

eu si spaniola mea de balta invatata de la comentatorii spanioli si din seriale xd

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LiviuC said:

que cono estas hablando a tu profesor?

eu si spaniola mea de balta invatata de la comentatorii spanioli si din seriale xd

plata o plomo 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LiviuC said:

que cono estas hablando a tu profesor?

eu si spaniola mea de balta invatata de la comentatorii spanioli si din seriale xd

de pe Acasa TV*, dintr-un serial de ăla unde Rodrigo se culcă cu Veronica, însă Veronica îl iubește pe Juan Antonio dar ăsta o iubește pe Doña Leticia care la rândul ei este amanta lui Ricardo, bărbatul Marianei care, într-o noapte, ea a făcut dragoste cu Pablo însă soția lui l-a prins și s-a răzbunat în pat cu Miguel care este stăpânul casei și iese zilnic pe un cal, cu o cămașă albă transpirată și un trandafir între dinți, să vorbească cu Lucia.

 

PS Am cunoscut o chestie (altfel nu am cum să-i spun) din anul 4 de la Drept care vorbește fluente spaniola și spune foarte serios că de pe Acasa TV a învățat-o (știe toate melodramele latine, inclusiv unele care zici că sunt denumiri de pe site-uri PORtugheze). @iZy știe.

Edited by Ubermensch
Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, TLG Koppen said:

Salutare, sa aveti un inceput de saptamana cat mai frumos si plin de surprize in aceasta perioada de vara.

Ce faceti?

Salut, si tie la fel.

Iaca ma uit la serial.

Link to comment
Share on other sites

@Ubermensch Facultatea de Drept a Universității de Vest din Timișoara se mândrește de noua funcție a dvs. din cadrul forumului menit minorilor avengurați în jocurile de-a legalitatea pe străzile Los Santos-ului și vă transmite sincere felicitări!
 
Dăruirea dvs. ne dă speranța și ne oferă satisfacția de a continua profesia de dascăl menită să cultive cunoștințe în generațiile ce ne urmează. 
 
Vă așteptăm să vă întoarceți din programul Erasmus în vederea susținerii restanțelor aferente anului vostru! Felicitări!
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uN Lieutenant said:

Sa te vad un admin 4 ca tare mai vreau lider :D 

 

oare cand se dechid app helper pe rpg1?

nu cred pre curand, sau cel putin peste 1-2 luni, pt ca probabil o sa mai dea helper amu la aseia din tura trecuta care i-o trecut in faza 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.