Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Elefantule, îți mulțumesc pentru report și drept urmare, pentru warning, aceasta dovedește integritatea ta față de clan, de membrii mai vechi și de ceilalți mai noi.

 

Nu e că m-ar interesa acest warning pe care l-am primit sau faptul că mi s-au ascuns anumite replici, ci pur și simplu, mi s-a spus ca fiind Moderator tre' sa am un anumit comportament, asa ca acesta este postul prin care EU închei discuția anterioară ajungând pe lângă concluzia că suferi de o complexitate de inferioritate, de aroganță, de lipsă de cultură și de incompetență, la concluzia că îți lipsește și integritate (ceva pentru care am 0 toleranță). 

 

Multă baftă în continuare, DUMBo.

 

maxresdefault.jpg

Edited by Ubermensch
Paragraf irelevant
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2020 at 8:15 PM, eB L U C A Z ELEFANTUL KIA said:

@Ubermensch Wai țările nu funcționează pentru ca sunt ðäłb@ňi care gândesc ca tine, fug de probleme

@Ubermensch eu cred că el din cartea asta s-a inspirat. Precis o citit-o așa, la un respiro pe când avea vreo 14 ani și o preluat motivul cel mai fundamental: că dalbanii ca tine strică tot.

 

Robinson din prefață inca vorbeste de pidaraș de ăștia ca tine.

 

550AE145-95CF-4028-8BB3-2689720FB94C.jpeg

Edited by iZy
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dyablox said:

Salut băieți, ce faceți?

Salut, uite îmi caut ceva muzică să ascult înainte să adorm... Mi s-o dus tot programul pe .., dacă adorm mai devreme de 4 deja e zbs, tu ce faci?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LiviuC said:

Salut, uite îmi caut ceva muzică să ascult înainte să adorm... Mi s-o dus tot programul pe .., dacă adorm mai devreme de 4 deja e zbs, tu ce faci?

pot da eu niste sfaturi

am avut aceleasi probleme la varsta ta

20 lei sesiunea psihologica

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ubermensch said:

20 mdl ca sa-i vorbesti despre masturbare?

 

3 hours ago, iZy said:

pot da eu niste sfaturi

am avut aceleasi probleme la varsta ta

20 lei sesiunea psihologica

fa un mic preview la sfaturile tale de om trecut prin viata sa vad daca s-ar merita asa investitie, vad ca deja cu Uber ai facut niste sesiuni de acest gen =))

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LiviuC said:

 

fa un mic preview la sfaturile tale de om trecut prin viata sa vad daca s-ar merita asa investitie, vad ca deja cu Uber ai facut niste sesiuni de acest gen =))

să moară vecinii, eu cu Uber avem o tehnică aparte in camera noastra pe care o folosim ca sa adormim per momentum, nu e noutate

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.