Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

56 minutes ago, uN Lieutenant said:

 

=)) e buna?

i see heisenberg, i give like

28 minutes ago, Dyablox said:

Pe vremea mea, dacă aveai rank 4, uitai de raport.

pe vremea cand erau locuri limitate la rang 3, 4 si 5; cand stateai cate 2 luni pentru rang 4 =))

good ol` times..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, zL NicKlaus said:

N'seara, ce mai faceti?

Bine bosule, tu?

3 hours ago, LiviuC said:

i see heisenberg, i give like

pe vremea cand erau locuri limitate la rang 3, 4 si 5; cand stateai cate 2 luni pentru rang 4 =))

good ol` times..

nu stiu daca erau chiar good =))))

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sh1no said:

Bine bosule, tu?

nu stiu daca erau chiar good =))))

era oarecum mai greu si mai interesant in acelasi timp, atunci chiar si un rang 4 avea autoritate mare in factiune, nu cum e acum ca te doare in pix de ce zice pana si subliderul :))

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LiviuC said:

era oarecum mai greu si mai interesant in acelasi timp, atunci chiar si un rang 4 avea autoritate mare in factiune, nu cum e acum ca te doare in pix de ce zice pana si subliderul :))

Adevevarat si asta, ?

5 minutes ago, R e l u said:

Pe server avem 0, in suflet le avem pe toate

Cei mai buni voi sunteti Relule ori cum ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sh1no said:

Adevevarat si asta, ?

Cei mai buni voi sunteti Relule ori cum ?

Eh, oricum la waruri cand joc ii ajung la besturi pe aia din mafia castigatoare. La noi is multi calisi care n-au treaba cu mafia. Nici macar o pozitie nu pot s-o tina.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, R e l u said:

Eh, oricum la waruri cand joc ii ajung la besturi pe aia din mafia castigatoare. La noi is multi calisi care n-au treaba cu mafia. Nici macar o pozitie nu pot s-o tina.

Dintre toate gangurile, verdantu mi se pare cel mai elegant. Culoare frumoasa, langa CNN, nume frumos

 

 

relu, daca zici la playeri “ratati, prosti, ma-ta” se ia ceva? Din cate stiu eu, nu. Ma duc blia frumos sa beau apa, cand vin, masina e cu rotile in sus...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uN Lieutenant said:

Dintre toate gangurile, verdantu mi se pare cel mai elegant. Culoare frumoasa, langa CNN, nume frumos

 

 

relu, daca zici la playeri “ratati, prosti, ma-ta” se ia ceva? Din cate stiu eu, nu. Ma duc blia frumos sa beau apa, cand vin, masina e cu rotile in sus...

Aolo ba ce a mai ajuns si topicu asta ???

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uN Lieutenant said:

Dintre toate gangurile, verdantu mi se pare cel mai elegant. Culoare frumoasa, langa CNN, nume frumos

 

 

relu, daca zici la playeri “ratati, prosti, ma-ta” se ia ceva? Din cate stiu eu, nu. Ma duc blia frumos sa beau apa, cand vin, masina e cu rotile in sus...

Nu pentru ca nu ii injuri cu pula sau d-astea

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, R e l u said:

Nu pentru ca nu ii injuri cu pula sau d-astea

Lideru o dat posturile la admini, sper ca azi sa raspunda :) 

 

unu de la noi o luat rank down, de la 4 la 3, si-o bagat picioru si o bagat wallhack - banat 30 de zile

Link to comment
Share on other sites

Eu am fost Verdant când eram mai tânăr. HQ-ul e poziționat binișor, interiorul tot îi original. Da de faptul că nu aveți turfuri de vină sunt liderii și sub.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.