Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Krampus said:

@JohnstoN anul viitor fac din grupul ăla de ELSA un fel de copie la P.O.H.U.I, bătaie de pulă zi și nopate

să nu mă întrebi după dc nu pot intra de 4 ani consecutivi la INM și cu ce m-am ocuapt în ultimii 2 ani de univer

same, daca pana amu ma uitam la dansi ca la uebani care beu piva intr-o zabigalovcă ca paradisul piraților, urmatorii ani o sa ma uit la ei ca la niște uebani care beu piva intr-o zabigalovcă ca paradisul piraților de care pot să-mi bat pula zi și noapte =))) 

 

1 hour ago, Krampus said:

nu intelegi mesajul subliminal, anume ca toti oamenii cu bani sunt cheli:

 

Jeff Bezos

Jason Statham

Dwayne Johnson

 

Even further, leaderships of Goldman Sachs:

leadership.jpg

 

Trage concluziile tale. 

 

p.s. când voi muri de foame, deschid o frezerie și așa persuadez oamenii să vină la frezat. Nici nu trebuie să mă specializez, zic prosta că îi las cheli că așa vor avea bani și vor fi succesful. Sounds fair to you?

 

 

tu bazarești da eu voiam sa ii fut o nuleovcă inainte de prima mea zi de lucru la Amazon, poate mai repede avansez

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, JohnstoN said:

same, daca pana amu ma uitam la dansi ca la uebani care beu piva intr-o zabigalovcă ca paradisul piraților, urmatorii ani o sa ma uit la ei ca la niște uebani care beu piva intr-o zabigalovcă ca paradisul piraților de care pot să-mi bat pula zi și noapte =))) 

 

tu bazarești da eu voiam sa ii fut o nuleovcă inainte de prima mea zi de lucru la Amazon, poate mai repede avansez

ap sunt si beneficii in a fi chel. 

daca zicem ca stai vreo 10 min zilnic sa iti aranjezi parul pe zi, economisesti pe luna 6 ore care le poti investi intr-o buna laba

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Krampus said:

ap sunt si beneficii in a fi chel. 

daca zicem ca stai vreo 10 min zilnic sa iti aranjezi parul pe zi, economisesti pe luna 6 ore care le poti investi intr-o buna laba

adevărul e că eu cu lână pe cap tot nu știu ce e ăla chieptene

 

deci chel ori no, eu mă duc să bag o labă sănătoasă

ca inainte de lucru, așa

Link to comment
Share on other sites

@JohnstoN ne baneaza pe toti in prima zi pt afaceri ilegale (vanzari de conturi) si pe cealalte jumatate pt aimbot/wallhack

s-au schimbat prioritatile comparat cu 16 ani. amu doar rubla si bataie de pla, nothing less, nothing more

 

btw, le-ai zis astora de la Amazon ca tu ai experienta profesionala?

eu zic ca skill 5 la arms dealer pe samp conteaza ca doar iti da un bibică si tre sa o duci la X loc in Y timp, la fel cum se desfasoara delivery la ei

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLovin said:

@JohnstoN ne baneaza pe toti in prima zi pt afaceri ilegale (vanzari de conturi) si pe cealalte jumatate pt aimbot/wallhack

s-au schimbat prioritatile comparat cu 16 ani. amu doar rubla si bataie de pla, nothing less, nothing more

 

btw, le-ai zis astora de la Amazon ca tu ai experienta profesionala?

eu zic ca skill 5 la arms dealer pe samp conteaza ca doar iti da un bibică si tre sa o duci la X loc in Y timp, la fel cum se desfasoara delivery la ei

 

 

da, dar cum la skill 5 poti doar cu masina personala, tre pe aia sa o cumperi intai

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, McLovin said:

brat, deam poti sa ii dai un closed definitiv la clanul asta

daca dya nu mai posteaza deam intelegi ca e pula treaba pe aici

asa-i

n-ai cu cine

 

dar ma uit peste primele pagini uneori, curge o lacrima si nu imi e a mai inchide sectiunea asta

Link to comment
Share on other sites

care clan oficial bai, asta ar insemna sa dai lunar bani in joc, da si sa mai fii activ pe samp, poate par putine dezavantaje, da cantaresc mult, care-s avantajele acum? xdd

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, LiviuC said:

care clan oficial bai, asta ar insemna sa dai lunar bani in joc, da si sa mai fii activ pe samp, poate par putine dezavantaje, da cantaresc mult, care-s avantajele acum? xdd

banii ne problema, eu aia 10 euro ii fac in 20 minute

 

pot da si bonusuri, masini, etc. pt membrii activi la spray

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, JohnstoN said:

banii ne problema, eu aia 10 euro ii fac in 20 minute

 

pot da si bonusuri, masini, etc. pt membrii activi la spray

Amu ii sistem diferit, faci xp sa faci lvl la clan (dar da, este si spray) si pt membri activi la xp se pot da bonusuri

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.