Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

On 10/9/2020 at 3:19 PM, South Monologue said:

LiviuC salut ba.. de mult nu am mai vorbit.. am si uitat de tine ! :D
Ce mai faci tu, pe unde esti ? 

Noroc, da ce sa fac, de samp m-am lăsat cu doamne ajuta și iaca stau si putrezesc în casă, învățământ online i se mai spune. La tine cum stă treaba? :))

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LiviuC said:

cu ceva abilitati de analiza tehnica si fundamentala si niste strategii de risk management, nu mai risti atat de mult

Da, ai dreptate. Daca inveti si folosesti metode si strategii corecte poti face profit. Dar ai nevoie de timp ca sa le inveti, sa le practici si sa inveti din greseli.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, South Monologue said:

Cand deveniti milionari sa ne scriti sa fim si noi la curent :D
Ce pot sa spun, succes va doresc ❤️  sa tina cu voi acel puternic! 

Principalul sanatate sa fie :)) 

20 hours ago, DutchMan said:

Da, ai dreptate. Daca inveti si folosesti metode si strategii corecte poti face profit. Dar ai nevoie de timp ca sa le inveti, sa le practici si sa inveti din greseli.

Corect. In teorie totul se leaga, dar trebuie si practica, momentan cred ca ma bag doar la conturi demo, nu o fi factorul psihologic acelasi, dar tot e ceva :))

Link to comment
Share on other sites

Baieti salut, imi pare ca cineva de aicimi-a facut poza asta de pe fundal.. sau poate cineva de aici sa mi mai faca una asa asemanatoare ca asta si aveti timp ? DECI CINEVA ?
 @Kaban vad ca si tu te pricepi si faci ca iti place, dupa cum vad eu, deci ma poti ajuta tu ?! Iti pot lasa un PM ?

Edited by South Monologue
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, South Monologue said:

Baieti salut, imi pare ca cineva de aicimi-a facut poza asta de pe fundal.. sau poate cineva de aici sa mi mai faca una asa asemanatoare ca asta si aveti timp ? DECI CINEVA ?
 @Kaban vad ca si tu te pricepi si faci ca iti place, dupa cum vad eu, deci ma poti ajuta tu ?! Iti pot lasa un PM ?

Lasa un PM, banner sau si avatar ?

Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2020 at 5:15 PM, DutchMan said:

Well eu vin in Moldova de 2-3 ori pe an asa ca cred ca vom mai avea ocazia sa ne vedem.

Cand vii, imi scrii si iesim.

 

@LiviuC @DutchMan @South Monologue @R e l u

Baieti, eu m-am reapucat de Social Media Managing, Marketing, Design, Photography si chestii de astea. Mi-am deschis pagina de IG (una noua) si in viitorul apropiat mai fac una exlusiva pentru Design. Daca aveti placerea, va astept sa ma urmariti acolo. Fac si o parte de Blogging pe ceea ce tine de self-development. 

https://www.instagram.com/scrtsc/ sau ma gasiti la @scrtsc 

 

Multam! Va astept acolo si sper sa aud numai de bine de la voi.

De altfel, doar discutii de astea ca intre @LiviuC si @DutchMan vreau sa vad pe aici. Iar daca nu, ne transferam pe un grup pe Messenger / Whatsap.

Numai bine!

Edited by JohnstoN
Link to comment
Share on other sites

Salutări fraţilor de peste Prut!

 

Aveţi alegeri prezidenţiale peste 2 săptămâni şi am făcut un sondaj statistic pe tema asta. Vă invit să votaţi:

 

https://forum.b-zone.ro/topic/443039-cu-cine-a%C5%A3ive%C5%A3i-vota-%C3%AEn-primul-tur-al-alegerilor-preziden%C5%A3iale-din-republica-moldova/

 

Mulţumesc pentru atenţie!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.