Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

bones e md? 
el pahodu o casit la mine odata cu contra la uS sau tot vreun clan de asta pizdos

pana la urma tot am intrat si l-am facut de tot rahatu

*daca nu incurc nimic

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crow said:

da, tot din colej de la noi, anu 1 pațanașu :D 

o fost contul meu cîndva

 

Tot din coledj we? Ap huli eu inca nu stiu cum arata? Ca poate m-am viibit la dansu, da el caatare patan de treaba.

Link to comment
Share on other sites

@eB L U C A Z ELEFANTUL KIA

 

Noroc bai, eu crc rar intru pe forum, numai sa verific ce pmuri am primit ca deam mi-i în padla sa mai verific toate topicurile de discuții. A, și încă ceota s-o buguit la mine forumul și de exemplu când vreau sa postez acum, îmi apare ca i-am dat mention lui Lucaz, hz de ce și nu pot șterge tagul =))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Victory LiviuC said:

@eB L U C A Z ELEFANTUL KIA

 

Noroc bai, eu crc rar intru pe forum, numai sa verific ce pmuri am primit ca deam mi-i în padla sa mai verific toate topicurile de discuții. A, și încă ceota s-o buguit la mine forumul și de exemplu când vreau sa postez acum, îmi apare ca i-am dat mention lui Lucaz, hz de ce și nu pot șterge tagul =))

Probabil ca sunt bos, asta e singura explicatie =)):)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Victory LiviuC said:

@eB L U C A Z ELEFANTUL KIA

 

Clar, tot nu pot șterge tagul, crc dacă primești notificări, sa știi ca îs de la mn :))

De la tine sau de la @rTn Dyablox VIP, mai nou a luat bGag si imi vin 40 notificari de la el, lasa ca ma revansez. 

Incerc sa aduc iar la viata sectiunea Anime
https://forum.b-zone.ro/forum/4286-cartoons-and-anime/

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Victory LiviuC said:

N-ai dat vreun Pm ceva?

Tu crezi ca eu cu 7 warnuri pe forum mai speram la moderator?

 

In schimb acum sunt moderator la cea mai activa sectiune de pe forum, si chiar imi place, e ceva diferit si foarte vesel la propriu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Tu crezi ca eu cu 7 warnuri pe forum mai speram la moderator?

 

In schimb acum sunt moderator la cea mai activa sectiune de pe forum, si chiar imi place, e ceva diferit si foarte vesel la propriu.

Pai cum ai făcut, ca nu era să-ți dea steptu gradul random.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Victory LiviuC said:

Pai cum ai făcut, ca nu era să-ți dea steptu gradul random.

 

Postasem cateva meme-uri acolo. Si dupa am observat ca cauta sugestii despte cum sa organizeze sectiunea, cum sa fie postate meme-urile, cum sa fii apreciate, etc. Si i-am dat PM cu ideile mele, mi-a raspuns ca o sa se gandeasca. Iar dupa ceva timp a dat la cativa jucatori gradul de moderator BGAG, printre care si mie. Nici nu aveam itentia sa fiu promovat ca moderator, am vrut doar sa-mi impartasesc umorul. Apropo, am sacrificat cu moderator la 2 clanuri pentru a putea administra acea sectiune.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rTn Dyablox VIP said:

 

Postasem cateva meme-uri acolo. Si dupa am observat ca cauta sugestii despte cum sa organizeze sectiunea, cum sa fie postate meme-urile, cum sa fii apreciate, etc. Si i-am dat PM cu ideile mele, mi-a raspuns ca o sa se gandeasca. Iar dupa ceva timp a dat la cativa jucatori gradul de moderator BGAG, printre care si mie. Nici nu aveam itentia sa fiu promovat ca moderator, am vrut doar sa-mi impartasesc umorul. Apropo, am sacrificat cu moderator la 2 clanuri pentru a putea administra acea sectiune.

 

Ii bun dar, îți urez succes cu secțiunea :D

Link to comment
Share on other sites

Huo copchiilor.

Blea ș eu cîndva am avut ceainic în clasă, da eu cîte clase am avut la colegiu ista concenîi deamu nu mai știu.

Eu i-am zis lu muc să intre pe forum, cică ii lene, da numa o venit ș o început a spama

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crow said:

Huo copchiilor.

Blea ș eu cîndva am avut ceainic în clasă, da eu cîte clase am avut la colegiu ista concenîi deamu nu mai știu.

Eu i-am zis lu muc să intre pe forum, cică ii lene, da numa o venit ș o început a spama

Daca vrei, te astept la mine la un ceaiok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.