Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@, Eu nici nu scriu, prosta citesc si pridumaesc eu ceva pana maine.

Wai nush cum voi, da eu vreu vara, la mare cu patzanii, in Bulgaria, pe la discotecaaa, bushi, caldura de mori, cu spinarea arsa kapetz si raji tati noaptea de durere. #MiiDorMaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kstati anu ista, eu merg precis dax, pahodu merge si igor, pe dana banana(dyablox) nu o ugavaresti, el sta cu liubimaia tati vara(compu), dinu poate tot a merji :D
Aghe astept :3
Noapte buna.

Edited by Domino14 VIP
Link to comment
Share on other sites

@, nush daca Igor o sa mearga c cacta treb vreo 300 UE

De dya sau Dinu nu pot zice ei hotarasc.

Da noi precis merjim :D, shi pricaleala o sa fie eu nu mai pot deam sa astept :-J

Edit: Nb la toti, sa fiti atenti sa nu exagerati cu wank-ul (dya in special :D)

Edited by PoH RaiMonD
Link to comment
Share on other sites

@, PoH, luam kaleanu lu igor sau a lu cristina pe 10 zile, si cantam pe-acolo EU VARA NU DORM. Ii tuflesc o ribka in apa, ca ma likesc nahui.
Il prezint pe noul lider Avispa. Sper sa faca treaba buna ca pana la 4 stau precis.
@, La examene dai usor cu copiatu, nici bani nu-ti trebe. Tu kakova huia nu vii la scoala? Te-ai pierdut pe drum?

Edited by Domino14 VIP
Link to comment
Share on other sites

@, Bai da' mai uite ce scrii inainte sa apesi butonul "Post" ca m-am saturat sa iti editez posturile pentru ca tu nu inveti la scoala si nu stii a scrie...
N-am facut nimic lectii, sper sa nu iau maine ceva note, la rusa mai ales, nici n-am deschis cartea.
Ma duc sa beu un ceaisor si ma duc la somn, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.