Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, zL Iaroslav said:

ce mai faceti ?

Uite, frate, deschidem un clan P.O.H.U.I. si vorbim sa ne apucam de SA:MP si sa facem 100 de ore pe luna si mult /spray. De asemenea, ne propunem sa facem skill 5 la toate joburile ca sa fim cool in joaca pe langa planurile de a ne face o avere frumushica: un cluckin bell, un Infernus, o vila pe Vinewood. Stii tu

Asa, am pierdut noi timpul vara insa acum in septembrie ne apucam serios. 

 

 

 

Tu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dyablox said:

Ce rost are level la clan?

Gen deblochezi mai multe optiuni, la un anumit lvl poti cumpara masini pt clan, hq, etc, clan wars (nu spray), iti genereaza in clan hq un numar anumit de bani, drugs, materials etcニ

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLovin said:

Uite, frate, deschidem un clan P.O.H.U.I. si vorbim sa ne apucam de SA:MP si sa facem 100 de ore pe luna si mult /spray. De asemenea, ne propunem sa facem skill 5 la toate joburile ca sa fim cool in joaca pe langa planurile de a ne face o avere frumushica: un cluckin bell, un Infernus, o vila pe Vinewood. Stii tu

Asa, am pierdut noi timpul vara insa acum in septembrie ne apucam serios. 

 

 

 

Tu?

Pe rpg1 vreti sa l faceti?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLovin said:

Uite, frate, deschidem un clan P.O.H.U.I. si vorbim sa ne apucam de SA:MP si sa facem 100 de ore pe luna si mult /spray. De asemenea, ne propunem sa facem skill 5 la toate joburile ca sa fim cool in joaca pe langa planurile de a ne face o avere frumushica: un cluckin bell, un Infernus, o vila pe Vinewood. Stii tu

Asa, am pierdut noi timpul vara insa acum in septembrie ne apucam serios. 

 

 

 

Tu?

stai băi tăticule că ai uitat să menționezi ca ne bagam si intr-o pasnică si stam juma de an si facem raport de activitate, sa luam taximetristul saptamanii, sa ajutam 2000 de țânși să ajungă la destinația - la apogeul visurilor si vieților sale, sa facem lejer un rank 5, dupa mai stam vreo juma de an pana lasa functia neghiobu’ ala de lider si la urma sa vedem ca nici nu suntem pe lista si sa integem ca tot ce contează e clanul, bro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

asta in cazul in care nu moare bz sau nu ajung manager la amazon si imi bag p

 

eu inca astept ziua cand ăștia o să inteleaga ca eu is izy

Edited by JohnstoN
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, R e l u said:

din recomandarile tale

@JohnstoN daca biblia nu a fost printre recomandarile astea sa stii ca pana aici a fost. 

 

12 hours ago, JohnstoN said:

 dupa mai stam vreo juma de an pana lasa functia neghiobu’ ala de lider si la urma sa vedem ca nici nu suntem pe lista

ap te tii de labă 3 zile și 3 nopți ca să te încarci până la cap cu dopamină și eviți depresia

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, R e l u said:

@JohnstoN  

 

Mi am luat prima carte we, din recomandarile tale, doar ca au aparut cateva probleme si inca n am citit o.

si care din ele? 

 

4 hours ago, McLovin said:

 

ap te tii de labă 3 zile și 3 nopți ca să te încarci până la cap cu dopamină și eviți depresia

nivelul ala de dopamina e relativ mic si dispare in cateva minute de regula, degeaba faci 3 zile si 3 nopti ca in a 4a zi iar te simti se kkt 

 

solution? laba forever n everywhere

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, JohnstoN said:

si care din ele? 

 

Anii tineretii mele de Churchill

M am apucat putin de ea, dar am tot gqsit scuze si n am mqi terminat o

Insa dupa ce ma externeaza din spital precis o termin

 

Link to comment
Share on other sites

Noroc baieti. Ce faceti? Abia de am mai intrat pe forumu ista :)) 

 

ati uitat sa mentionati ca o sa facem 300 ore lunar, ajungem admini si de Craciun si Anul Nou o sa veghem serverul ca zadrotii ca noi sa petreaca Anul Nou in liniste ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uN Lieutenant said:

Abia de am mai intrat pe forumu ista

ne faci să ne gândim că abia intri pe forumu ista că ai intrat în forțele armate ale Republicii Moldova

12 hours ago, JohnstoN said:

de parcă ș așa nu ne-ar ști lumea

aș spune chiar că noi avem dificultăți între a diferenția ROM de ROMân. 

lor le e ușor, nouă nu prea.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLovin said:

ne faci să ne gândim că abia intri pe forumu ista că ai intrat în forțele armate ale Republicii Moldova

aș spune chiar că noi avem dificultăți între a diferenția ROM de ROMân. 

lor le e ușor, nouă nu prea.

păi Romul e tare, de obicei 37-40 grade

 

romanul e varza cand vine vorba de rom, desi are cam aceiasi temperatura

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uN Lieutenant said:

Nu prea ai ce sa faci pe forumu ista. Mai bine un grup pe instagram, sa fim toti, 7 - 8 oameni

retelele de socializare is pentru cocalari

 

oamenii maturi comunica cu prietenii lor cei mai buni pe forum bizon ro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.