Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Plangere-ZeTeK-Ban.


Theodor RPG2
 Share

Recommended Posts

Nume în joc:Frigider009
Numele celui reclamat:ZeTeK
Descrierea situatiei:''Marele'' admin Zetek se hotaraste sa ne pune pe noi sa votam daca sa-l baneze sau nu pe die981,nu cred ca un admin trebuie sa ne puna pe noi sa hotaram,el trebuie sa faca acest lucru.Eu si Microunde am inceput sa scriem in chat : Zetek fara admin ! Donez daca nu-l mai are ! iar eu l-am aprobat cu ''Si eu la fel''.Acesta hotaraste ca trebuie sa ne banzeze,nu mi se pare un motiv prea intemeiat.
Martori:
Microunde008
Poze/Video-uri:[Click] (http://imgur.com/a/WGUi0)
Alte precizari:Zetek,te rog fara motive gen : frate dar si tu ai facut altele etc...Doresc doar dovada ca sunt vinovat,pe care nu o ai.;)Petrec cate minim 6 ore pe server,am nevoie sa intru cat mai repede.Daca exista o asa regula va rog sa ma indrumati si pe mine sa o gasesc,succes.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand,nu este un ban permanent.In al doilea rand faceati spam si ati primit kick de la mine si blep intruna ca sa incetati si ati tot continuat.Dupa parerea mea nu sunteti in masura sa comentati cine sa fie sau nu in staff.

Link to comment
Share on other sites

In acest topic are voie sa posteze doar reclamantul, reclamatul si un administrator cu rang superior.

Prin urmare toti care v-ati trezit vorbind veti fi sanctionati in cadrul forumul cu 10% warn.

Link to comment
Share on other sites

Ai cam intrecut masura cu gluma aia, trebuia sa zici de cateva ori ban zetek sau zetek fara admin. Zetek data viitoare dupa ce dai kick sa dai mute, nu treci la ban 2 zile mai ales cand e weekend si joaca lumea. Vezi ca ai primit unban

Edited by MosLaDatorie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.