Jump to content

F4L Deidara
 Share

Recommended Posts

 

 

Dacă aveți voi idei sunt deschis la orice propuneri fie ele porcoase, infantile, murdare, cu aluzie la femei și sex, etc..

Aici sunt de acord. M-ai convins pe deplin.

 

Aș veni dacă aș fi în București (vin de-abia în vacanță, deci, mna...). Daar, aștept să văd poze și vă urez distracție plăcută! =)

Link to comment
Share on other sites

Mulțumesc tuturor celor care au fost prezenți la acest meeting și anume: Caps, RzR.MariuS, Brunetta., Birdiii, Teylo, Naruto., [F4L]Killerfish, Steve, Zokee., MrYonutz, Rizi, Colonelu, Aylin, Sickness, iLLusion și alții.

Mulțumesc că ați ales să petreceți câteva clipe cu persoane pe care, probabil, nu le-ați fi descoperit niciodată în viața reală.

 

Sper că a fost ceva frumos și că fiecare dintre voi s-a distrat și simțit bine în felul său.

Mulțumesc încă o dată!

 

 

Poze:

 

IMG_2109.jpg

 

IMG_2110.jpg

 

IMG_2112.jpg

 

IMG_2113.jpg

 

IMG_2121.jpg

 

IMG_2123.jpg

 

IMG_2114.jpg

 

Arhivă: http://imgur.com/a/Ga3KX

 

 

 

 

 

Următorul meeting din București va fi în primăvara anului 2015.

Până atunci poate aveți mai mulți dintre voi timp liber și voință.

 

 

O seară plăcută!

 

Edited by F4L Deidara
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa organizare ! Frumoasa distractie ! Si mi-a facut placere sa ii vad pe cei cu care am jucat ! :) multa bafta mai departe si de asemenea ne vedem in vara nu ? :) sper sa fim mai multi atunci !

Link to comment
Share on other sites

 

IMG_2123.jpg

 

 

 

 

Mana printesei din aceasta poza a facut toate like-urile de la aceasta postare.

© Colonelu', ca sa nu ii fur drepturile.

 

P.s., ca sa zic si eu ceva dragut, nu numai pseudoarogant. Mi-a facut placere sa intalnesc cele cateva persoane care au mai stat dupa ce am reusit si eu sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dacă te lăsai fotografiată erai mult mai... prințesă.

Next weekend maybe, daca ai timp sa iesi cu noi. Ma gandeam sa repetam povestea cu cati or reusi sa vina din nou (bineinteles, nu vorbesc de un alt meeting oficial).

Link to comment
Share on other sites

Felicitari [F4L]Deidara pentru organizare si felicitari tuturor care au putut ajunge. Imi pare rau ca nu am mai folosit forumul 1 an si ceva si nu am putut ajunge la meeting. Poate se va mai face un meeting prin Ianuarie - Februarie la un fotbal, cum am mai facut in Tineretului, Kip si restu stiu despre ce zic..

 

Oricum, felicitari :*

Link to comment
Share on other sites

Nota 10 pentru meeting, distractie si de asemenea acel sentiment in care te bucuri ca iti cunosti prietenii mai mult decat printr-un singur joc. (Teylo are poza cu maimuta <3 )

Link to comment
Share on other sites

Next weekend maybe, daca ai timp sa iesi cu noi. Ma gandeam sa repetam povestea cu cati or reusi sa vina din nou (bineinteles, nu vorbesc de un alt meeting oficial).

Pai facem si weekendu viitor ? Poate ma pot baga si eu mai intai trebuie sa aflu cu ce bani vin pe mine .. :)) si asa acum am cheltuit cam 100-120 lei =)) deci da.. nu stiu invite me daca e sa mergem si poate vin daca nu pot asta e :P poate trec seara prin club daca va gasesc pe undeva :D !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.