Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

F4L Deidara
 Share

Recommended Posts

Salutări!

 

 

Numele meu este Andrei Ivan aka [F4L]Deidara. Încântat! Presupun că ştiţi cu toţii ce semnificaţie are acest topic deci nu mai are rost să pierdem timpul aiurea.

 

  • Când? 6 Decembrie 2014, sâmbătă, fix în ziua aia în care speli toate perechile de încălțăminte pentru a spera la ceva dulciuri. Sau nu.
  • Cum? Cum? Cum adică „cum?”. Cum vreți voi, evident.
  • Unde? OktoberFest Pub. O locație destul de cunoscută, decentă, cu multă bere, fix în inima Bucureștiului.
  • De ce? Motiv. Glumesc, dar nu m-am putut abține.

 

Anyway, motive sunt destule. Pe lângă faptul că vreau să ne cunoaștem viața reală, să ne împrietenim, să mai luăm o gură mare de oxigen, să încercăm să nu ne facem post sau te mai miri ce, va fi și timpul pentru depănat amintiri „sămpești”.

Aici veți avea ocazia să cunoașteți multe dintre legendele B-Zone cum ar fi: chiar credeți că vă voi spune care dintre ele? Nu.

 

Mă gândeam să fac un concurs de genul: „Cine bea cea mai multă bere” cu premiul valorând în frumoasele cuvinte de laudă „bravo, bă!”, dar, evident, nu vreau să fiu egoist și am renunțat la idee. Dacă aveți voi idei sunt deschis la orice propuneri fie ele porcoase, infantile, murdare, cu aluzie la femei și sex, etc..

 

Pentru a ține legătura cât mai strâns ca stomacul constipat (scuzați-mi comparația mizeră) m-am gândit să fac și un event pe Facebook, că na, e singurul care l-a învins pe #puiemonta plus un grup pe Whatsapp.

 

O principală rugăminte de-a mea este să fiți cât mai civilizați, să lăsați acasă hate-ăreala și să iasă ceva plăcut deoarece nu vreau să-mi umplu mâinile de păcate. Pe lângă asta, garantez pacea posibilelelor dispute dintre voi.

 

 

Cam atât am avut de zis, momentan. Dacă mai e ceva facem update.

 

 

 

Event Facebook: https://www.facebook.com/events/748801941822561/?ref=51&source=1

 

Link to comment
Share on other sites

 

Nu merge link-ul uite ce da :

This content is currently unavailable
The page you requested cannot be displayed at the moment. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.