Jump to content
Kelton

News Reporters - Discuții / Discussions

Recommended Posts

HYYMJH2.png

QlK0G6m.gifDiscuții / DiscussionsQlK0G6m.gif

() ROMÂNĂ ()

În această secțiune le este permis să posteze doar membrilor acestei facțiuni și echipei de administrație a serverului B-Zone RPG3.

Membrii pot discuta despre lucruri legate de joc și facțiune, nefiind un chat liber. 

() ENGLISH ()

Only the faction's members and RPG3 STAFF are allowed to post in this topic.

Members can discuss about faction or game things, wasn't being a free chat.

Edited by South DreeW
Modificare Font din Georgia în TNR

Am deschis topicul cu discuții. Vă rog să adăugați și teme cu apel la serverul RPG3 dacă doriți să impărtășiți colegilor alte lucruri în acest topic.

Salutare, eu sunt primul sublider News Reporters RPG3 si le urez tuturor celor noi un calduros bun venit!

• Upvote 3

Hei oameni faini, sunt printre primii intrati pe aici si sper sa consolidam "garda veche" in curand.

Sarbatori fericite !

Salutare, eu sunt primul sublider News Reporters RPG3 si le urez tuturor celor noi un calduros bun venit!

Felicitari pentru functie!

Sper sa colaboram si sa aducem factiunea cat mai sus inca de la inceput.

Trebuia sa scrii tu ceva aici :))

Salutare tuturor si bun venit!

Am terminat si prima zi de "munca". Fu fain ce sa zic, 2 mici greselute dar asa e frumos la inceput.

* Seara buna si ne auzim maine.

Momentul ala cand liderul tau iti da +1.

happy-oh-stop-it-you.png

Primul meu post aici :)>-:)>-

In prima mea zi aici, am avut 2 fail-uri, niciun post. #MINUNE

Vă rog să recitiți regulamentul facțiunii. Observ că mulți încurcați stopul pe /news cu cel de pe /f. Aveți dreptul la o greșeală minoră în prima săptămână per membru. După trec la sancțiunile din regulament. De asemenea, dacă văd /news-uri la caterincă/ intenționat greșite sau ceva de genul, fie veți fi demiși fără FP (cei cu mai puțin de 3 zile în facțiune), fie veți primi sancțiunea din regulament (FW).

O seara buna va doresc.

Eu am terminat cu activitatea pe ziua de azi chiar daca nu a fost una extraodinara. Nu ma asteptam sa se creeze disputa din seara asta pe o tema asa de banala dar ma bucur ca a fost solutionata intr-un mod echitabil. Inca am 3 bilete aproape de castig pe care sa stau cu ochii si sper sa fie bine la finalul zilei. Ziua voastra cum a fost ?

Și uite așa s-a dus și o seară de luni într-un mod util. Sper că ne vom îmbunătăți prestanța vizibil pe viitor și vom deveni cea mai râvnită facțiune de pe server.

Foarte plăcut să tragi o linie la sfârșitul unei zile știind că ai dus toate taskurile la bun sfârșit

Noapte bună reporteri!

Primul meu post aici :)>-:)>-

In prima mea zi aici, am avut 2 fail-uri, niciun post. #MINUNE

Tu ai noroc naiba. Eu am inlocuit la un anunt informativ /helpme cu /n (care inseamna acelasi lucru) si imediat a avut unu' grija sa-mi faca post :)). Sunt mandru ca am fost raportat :))

Edited by ToTo Official Account

Ziua buna reporteri!

Și uite așa s-a dus și o seară de luni într-un mod util. Sper că ne vom îmbunătăți prestanța vizibil pe viitor și vom deveni cea mai râvnită facțiune de pe server.

Foarte plăcut să tragi o linie la sfârșitul unei zile știind că ai dus toate taskurile la bun sfârșit

Noapte bună reporteri!

Am ratat ceva aseara?

Avem si noi ceva ce alte factiuni nu ai, un post-hunter, il avem pe Ming. =))

Cum e posibil sa faci 3 reclamatii in 32 minute? :O

In fine, sper sa inceteze aici cu reclamatii si sa nu fiu o "victima".

@, sa incercam sa facem posturi mai dezvoltate...

Frumos, @, asa e cand te plictisesti :))

Seara buna.

Ai muncit nitel Mia. la tabelul ala si pare sa merite, congrats. Una peste alta am pierdut iar la un meci biletul la pariuri :( .In joc a mers treaba ok azi, sa vedem ce o sa fie maine. Noapte buna :)

Asta a ieșit după o oră de muncă: http://i.imgur.com/gMeAv6V.png

Cum vi se pare? Mai mult a durat să-mi reactualizez cunoștințele de TIC + să caut pe google anumite funcții Excel.

Iti zic eu, tu ai prea mult timp liber. De Notepad n-ai auzit? :))

'Neata NR, primul meu post aici. Va astept in seara asta dupa ora 21 in joc, poate facem un event.

@@Wizzle, leneșul mai mult aleargă. Făcând acel document tot ce voi avea de făcut va fi să: scriu numele beneficiarului, numele reporterului care se ocupă de pachet/live și să schimb din - în 1-10 ca să se actualizeze tipul serviciului plus 1-0 ca să se actualizeze statusul. Puteam face și în alt mod dar am zis să lucrez așa.

Am 16 aplicanți care trebuie să dea testul. Dacă scap cu viață din chestia asta nu mai deschid aplicațiile pe luna decembrie.

Eu mai am doua ore de curs si apoi ma duc acasa. Voi intra putin mai tarziu astazi ca am ceva de rezolvat. Spor la teste Mia..

Ma ocup de pachet cand ajung acasa.

@, da' tu esti si naba, insist sa fac un fel de webpanel prin care tu sa poti vedea statisticile de tip http://avrar.hol.es, cu ceva baza de date, optiune de a adauga/scoate un membru de pe ia, si alte magii negre de-ale mele :P