Jump to content
Kelton

The Tsar Bratva - Discutii / Discussions

Recommended Posts

Hai noroc, acum am ajuns si eu de la liceu. Vorbim in game..

• Upvote 1

Salut tuturor! Nu uitati de warul de diseara, la 19:45 va vreau in linie la HQ .

Salut tuturor, m-am intors de la liceu. Intru si eu la un LOL si ne vedem diseara la war-uri.

Salut TTB,acuma am revenit si eu in game.

Sper sa fim cat mai multi ON la war-uri.

Ne auzim in game.

Buna seara !

Am sosit si eu de la scoala,ne vedem in IG.

Sper sa reusim sa luam 4/4.

Regulamentul si topicul predestinat amenzilor au suferit modificari. Va rog sa va informati si sa fiti la zi cu noile modificari. Skinul de rank 1 a fost de asemenea modificat.

Am mai introdus o regula. Cine are +10 la war primeste un bonus de 1,000$. (+10 inseamna ca diferenta de scor sa fie egala cu 10, de exemplu 15-5=10).

Să fiți în HQ la 19:45, nu uitați asta :)).

@Riley, inca te astept cu avatarul ala.

Haideti la 19:45 ne vedem in HQ, mai bag un meci de League of Legends si revin si eu in joc.

Nu ai timp de un meci de LoL,unele dureaza si 2-3 ore. Ai grija ,poate intarzii.

Dacă mă joc LOL 3 ore, mor de plictiseală, mai ales să pic și într-o echipă șmecheră, plină de afk-isti :)).

Nu ai timp de un meci de LoL,unele dureaza si 2-3 ore. Ai grija ,poate intarzii.

Cum sa dureze ma 2-3 ore :)) ? Maxim 1 ora, MAXIM, fiecare meci dureaza in jur de 30-40 minute, sau chiar 20..

Intru si eu acum in joc.

Haideti în HQ, încep war-urile !

Cititi la anunturi importante. Noapte buna.

Noapte buna,vorbim maine dimineata / seara / dupa-amiaza.A fost bine cu RDT, mai greu cu SP.

@@Riley,o sa incerc sa imi schimb acest comportament.

Noapte buna TTB,daca ati fi ascultat poate am fi luat si cele doua zone pe care le-am pierdut,dar asa e cand nu va pasa de munca altora si veniti numa sa vada lideru ca sunteti prezenti nu are rost.

Să sperăm că vom rezolva lucrurile astea, deocamdată suntem la început, dar trebuie să învățăm să fim organizați și să ascultăm de organizatori.Mâine la antrenament sper să facem câteva exerciții ce țin de organizare și poate așa învățăm să fim organizați.Succes !

Da, ar fi bine sa lucram la organizare, cam toti ne-am facut de cap la ultimele 2 waruri,

Eu, ma duc sa ma culc, cred, asa ca ne auzim maine seara, numai bine !

Felicitari pentru war-urile cu RDT, si rusine pentru war-urile cu SP.

Ne trebuie organizare, nu e nimic, suntem la inceput, o sa ne organizam incet, incet. O sa invatati ca nu muriti daca dati arme, ca nu muriti daca va ajutati un coleg, ca nu muriti daca ascultati ! O sa vedeti ca tot in avantajul vostru este sa ascultati, ca, cel care spune asta nu o spune ca asa se trezeste el, inseamna ca a mai facut asta si stie sa faca asta. Distractia e frumoasa dar trebuie si munca pana la distractie.

The Tsar Bratva power !

Buna dimineata ! Ce mai ziceti ?

Ne vedem IN-GAME sau deseara la sedinta.

Salut. M-am intors si eu de la liceu.

Nu uitati de sedinta de diseara de la ora 20:00 !

Am revenit de la scoala ,salut.

Ne vedem in joc la sedinta.

@@SpiaK14,

Nu mai fa astfel de posturi.

Salut TTB,sper sa astazi sa fim toti la sedinta deoarece sunt mutre lucruri de discutat+ ca trebuie sa invatam sa ne organizam la war.

Ne vedem la sedinta.

Salutare ! Am venit și eu de la meditații, toate bune și frumoase...dar când intru și eu pe RPG, văd o notificare...mă uit și eu ca tot omu să văd ce e și poc, un post, credeam că e ceva serios, dar văd că copilașul ăla din Pimps, care are probabil 12 ani, a descoperit și el RPG-ul...cel mai șmecher post din cariera mea, abia aștept să-l întâlnesc pe Jardel ăla în joc să port o disctuție cu el, ca între bărbați, bineînțeles dacă are tupeu...

În afară de astea, azi avem prima ședință din cadrul facțiunii și primul antrenament oficial, ar fi bine să fim în număr cât mai mare, deoarece avem de discutat...Ne auzim în joc !

Salutare tuturor, acum m-am trezit si eu si ma duc sa mananc.

Astazi are loc prima sedinta a factiunii, probabil una din cele mai importante, trebuie sa invatam sa ne organizam asa ca sper sa fim cat mai multi cum au spus si Darius si Kaddy.

@Kaddy, parca nu esti obisnuit din trecut, cand esti bun, ai posturi din orice... Daca ar fi trebuia sa facem si noi post la jumatate de RDT cand luau crash pe turf. Dupa ce ca ei se plimba cu masina pe langa noi prin turf, tot ei fac post.

Ce sa le faceti ma Kaddy ,mai nou numai post-hunteri.

Vorbim IN-GAME baieti,eu vin doar la sedinta.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.