Jump to content
Kelton

SF Police Department - Discuții / Discussions

Recommended Posts

q3ZHdMS.png

În acest topic le este permis să posteze doar membrilor acestei facțiuni și adminilor serverului B-Zone RPG.

Încercați pe cât se poate să discutați lucruri legate de joc și să vă limitați din a face posturi inutile. Țineți minte, e topic de discuții, nu messenger sau un chat privat. Discutile total aiurea se sanctioneaza si in forum cat si in joc.

English:

In this topic can discuss only SFPD members or admins of B-zone RPG.

Try as harder you can to discuss thinks about the game and try to limitate you doing inutile posting. Take care, it's discuss topic, not messenger or private chat. Discussing that aren't good or too short for this topic will be punished in the game and forum.

Edited by Fosil

Salutare, sunt noul vostru coleg si sublider. Sper sa ne intelegem cat mai bine si sa facem treaba buna impreuna.

Salut, sunt noul vostru coleg Redox.

Sper sa ne intelegem bine impreuna si sa facem treaba buna.

Bun venit celor noi, mai cititi Regulamentele, wanted si ticket list, sa le stiti la perfectie.

• Upvote 1

Le urez tuturor bun venit in SF Police Department. Sper sa facem echipa buna impreuna. O sa aduc multe imbunatatiri la Raport/Regulament + Ghid al incepatorilor, astazi/maine, sper sa va adaptati pe parcurs la noile lucruri.

• Upvote 1

Eu am iesit, ma pun sa ma uit la un film.

NU UITATI: Invatati regualemtul!!!

Buna dimineata, este ora 17:11, ora perfecta de trezire pentru o tura de noapte in SFPD.

Noroc baietii... Eu sunt blocat in traficul din minunatul Bucuresti. Sper sa ajung intr-o ora si eu, desi mai am 3 km pana acasa.

Buna dimineata tuturor, cititi Regulamentul ca a fost modificat si amenzile.

Noapte bune tuturor, eu ma pun sa ma uit la un film. Ne auzim maine.

Salut,prea bun noul regulament :)

Noapte buna tuturor. Maine sa fiti fresh pentru sedinta/antrenament.

Prima noastra sedinta

e59Acwr.jpg8YTpseR.jpg

Speram ca o sa fie din ce in ce mai bine si noi vom fii din ce in ce mai multi si mai uniti!

Noroc baietii mei.

Am aranjat frumos toate topicurile, le-am mai bibilit, am mai clarificat unele lucruri ce nu erau ok.

V-am verificat rapoartele de activitate !

V-am adaugat mapele cu locuri de panda/zonele si limitele de viteza pe zonele respective.

Evident eu iar n-am somn. Inca 2 ore si iar incep drumurile prin oras.

Masina din avatar e a mea :D.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.