Jump to content
Kelton

Hitmen Agency - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

@@Vittorio Salvatore, Editia nr. 2, "The Silent One" este castigata de catre agentul (H1gh), datorita contractului: http://i.imgur.com/WNa22tJ.png, Felicitari!

Cum a reusit H1gh sa castige cu ajutorul contractului realizat de Letzgo? :-?

Exact la asta ma gandeam si eu :-J

@@Vittorio Salvatore, Editia nr. 2, "The Silent One" este castigata de catre agentul (H1gh), datorita contractului: http://i.imgur.com/WNa22tJ.png, Felicitari!

Cum a reusit H1gh sa castige cu ajutorul contractului realizat de Letzgo? :-?

Exact la asta ma gandeam si eu :-J

Am omis modificarea acelor date. Daca va simtiti revoltati, vom avea o discutie in joc referitoare la acest lucru.

Hmm, si ce mai faceti? Nu prea avem ce discuta, mai mult o facem in-game..

@@Vittorio Salvatore a fost doar o remarca, oricine poate gresi. Nu ar trebui sa te superi din cauza asta...

Salut agentilor. Sper sa ne intelegem bine ca doar de asta suntem colegi, sa fim o familie. :)

Ne auzim in joc, toate cele bune.

@@Nicuu, Welcome si tie. Ce mai faceti agenti? Nicule, aici nu putem face spam =))

@,Mersi.

Da am citit ca nu putem, dar oricum m-am lasat de meseria asta. :))

Ultimul meu post, sper sa nu ma arda nimeni cu un warn pentru ca nu mai sunt membru Hitmen Agency.

Ce pot sa spun, in primul rand ii multumesc lui Radu, pentru cine nu stie Vittorio, pentru ca m-a acceptat in H.A iar ulterior a avut incredere in mine si mi-a acordat sublider. Si tuturor prietenilor pe care mi i-am facut.

Initial chiar nu am dorit sa las functia de sublider pentru lider S.I doar ca la insistentele lui am zis sa aplic iar sper mirarea mea am castigat. Sincer credeam ca am sanse sa castig, dar speram sa nu, pentru a nu fi obligat sa parasesc Agentia.

In final, sper sa nu ma omorati prea des, si sa aveti grija de agentie, ca altfel cand ies din S.I vin si va ard in bataie daca va bateti joc de ea.

Seara faina tuturor, urmatoarea factiune va fi H.A!

Salut si v-am pupat.

• Upvote 2

@@uS H1gH, bafta , ai grija de tine:)) Sa duci s.i acolo unde nimeni sa nu poata ajunge. Si poate o sa ne revedem:)

Succes!

Edited by BaD1205

Mult succes in continuare @uS H1gH. Sper sa te descurci cat mai bine cu noua functie.

Felicitari noilor membri! Spor la contracte.

Edited by Mickeey

Buna seara tuturor, se pare ca de astazi sunt noul vostru coleg. Eu sper sa ne intelegem cat mai bine, sa facem o treaba buna impreuna. Multumesc Vittorio si succes h1gh cu functia obtinuta.

Salut,de astazi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine.

Buna dimineata everybody! Mult succes in SI h1gh , sa-i controlezi la sange sa nu dea licente pe gratis :))

Mersi Radule pt sansa acordata!

Felicitari si bun venit agentilor, ce au reusit sa treaca cu brio de cele 3 probe examinatorii!

Vreau sa acordati o mare atentie asupra executarii contractelor. Cele mai intalnite greseli sunt cele de omitere a activatii comenzii "undercover", precum si a efectuarii contractelor, dar sub distanta minima obligatorie. Va reamintesc ca in primele doua saptamani de proba, orice greseala poate fi fatala, poate duce la demiterea voastra.

@@Vittorio Salvatore, Am 2 intrebari:

1. Nu este niciun rank 3+ online, in continuare trebuie sa fac cererea de leavehit si sa urmez ceea ce scrie in regulament? (sa astept 10 minute [hq] de exemplu), sau o pot face imediat?

2. Primesc contract pe X, iar X este afk in hq de 10 minute, fac cerere de leavehit, niciun rank 3 online, astept 5 minute, dau leavehit, dau gethit si primesc contract pe acelasi X care e afk in hq in continuare. Urmez din nou toti pasii pentru leavehit sau pot da imediat?

@@Adi007, daca tinta este AFK in HQ, trebuie sa astepti 10 minute fie ca e, sau nu, rank 3+ online. Dupa 5 minute de la cerere, anunti si dai leavehit.

Daca dai leavehit, contractul respectiv se va amana pentru o perioada, deci nu iti va pica acelasi contract. De fiecare data cand tinta este in casa(sleep), in HQ, la event, in jail, in primarie sau este AFK ca pasager, va trebui sa astepti timpul necesar, dupa care vei anunta pe [/f] dupa model.

@, Mda...au trecut 15-20 de secunde doar si am primit contract pe cel pe care avusesem si dadusem leavehit pentru afk in hq, deci a trebuit sa astept din nou 10 minute pentru cerere si inca 5 pentru a da leavehit = > 15 minute pierdute degeaba.

@@Adi007, Pentru asa ceva astepti 3 secunde, dai leavehit din nou pana-ti cade un contract mai bun.

Baieti daca va plac propunerile dati un +1 sa le accepte.

Salutare, welcome celor noi, aveti mare grija la undercover.

Felicitari Allen pentru Vice-Director

Postati si voi asta "Sustine propunerea noastra: http://forum.b-zone.ro/topic/258484-propunere-hitmen-agency/ " la status update.

Edited by I c e
  • Upvote 1

​Foarte interesante aceste propuneri, sper sa fie acceptate, vor avea un impact afirmativ asupra Agentiei.

• Upvote 1