Jump to content
Kelton

Hitmen Agency - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

Asa ceva doar lui Cocio i se poate intampla :)). Eu sunt mai norocos, 2 ore nu a fost curent electric, dupa nu am avut internet..:)). Noapte buna agenti, ne auzim maine.

salutari baieti , m-am gandit sa mai dau si eu pe aici.

Pai vezi mai Cocio daca ai skinu lu jeneralu montgomery cand mergea la peste? abia te misti iti da sv kick :))

Haisenburger mie mi s-a intamplat sa-mi fie cazut netul si 4 zile asa ca zi mersi :))

Cam slabă activitatea în acest topic ...

Bun venit celor noi! La cât mai puține greșeli (spre deloc) și să sperăm ca veți face o treabă bună.

Slabă, slabă, ce să facem și noi. Le urez bun venit noilor agenți, sper să nu faceți greșeli pentru a fi dați afară din agenție și să fiți alături de noi cât mai mult timp. Eu mă pun la un film, noapte bună tuturor, ne auzim mâine de acum.

Cică șef de pagină :)).

Edited by Heisenberg

Mda, au facut update-ul pentru servere,dar...nu ne-au schimbat hq si interior inca...

Si au uitat la punct sa puna clanoff.

Căutam membrii care să facă parte din echipa de Asasini! Cei interesați să-l contacteze pe Vittorio_Salvatore.

Nu-i asa ca e frumos tag-ul ala, iti da atata putere, ah. Ce frumos ca am luat helper, nu ma asteptam.

Cei ce doresc să susțină testele pentru "The Blaklist Team" sunt rugați să se prezinte astăzi (06.03.2015) la ora 21:00 în fata HQ-ului.

Chiar nu se mai aude nimic pe aici? Salutare tuturor, felicitari Allen.Django si TheSour pentru functiile obtinute, sa aveti grija de ele si sa nu abuzati. "rad nitel"

Ne auzim in joc, spor la contracte.

Vreau sa le urez bun-venit tuturor ce au trecut testele. Aveti grija sa urmati regulamentul si sa evitati orice greseala.

Salutare tuturor. Mulţumesc pentru urări. Mă bucur că am reuşit să intru în această facţiune, care este total diferită de celelalte.

Bun venit celor noi! Sperăm să faceți o treabă bună și să nu clacați prea repede.

Salutere, bine v-am gasit pe toti, sper ca o sa ne intelegem bine si totul va fi okey. Multumesc din nou pentru sansa acordata si o sa profit de ea la maxim. Eu trebuie sa merg la un prieten deci vorbim in joc mai pe seara. Salutare si o zi faina tuturor.

Bine v-am gasit. Iti multumesc Vittorio pentru sansa acordata. Nu va voi dezamagi.

Multumesc pentru sansa acordata!Sper sa ne intelegem bine.Ma bucur ca am reusit sa intru unde mi-am dorit ...Hitman Agency :X.

@@Allen Django, se explica de ce nu te-am vazut azi prin joc :)).

Proba a II cand se va sustine ?

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.