Jump to content

Procesul de fuziune va fi reluat din pacate. Detalii aici aici
Cele mai noi detalii de dupa fuziune aici

Kelton

Hitmen Agency - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

Bun venit celor noi, multumesc deasemenea ca ne-ati ajutat pe mine si pe bogdann la escape. noapte buna tuturor :D

@@Vittorio Salvatore, eu ce pot face ? Aseara am iesit dupa a 2 -a proba.

Mai multă activitate în acest topic! Felicitări tuturor celor care au fost promovați la gradul de Agenti cu normă întreagă.

Wrong.

Edited by Rawless VIP

Salut baieti. Oficial sunt noul vostru coleg si sper sa ne înțelegem foarte bibe. Vorbim cand ma intorc de la școală. Bafta.

Salutare!De aseară ma înnumăr printre cei admiși. Sper să ne înțelegem bine.

Mulțumesc pentru șansa acordată.

Bun venit tuturor!

BogdaNN.. Justinian[ZEW] [uS]ADU J.V[VIP] [uS]Kovac .SKY[VIP] Serbanescu47[VIP] Nikod ALEXMUNTEAN AhMeD007[VIP] HellKamikaze Florrrrrriiiin[iPX] Klauss Kaddy Sanderson[VIP] [bFL]DULA RexieS[iPX] [bTD]Mira. Alecs Nikola_Jokic [GF]CapS

Dupa cum v-am precizat si in joc, aceste doua saptamani sunt cruciale. Va reamintesc asadar si pe aceasta cale sa respectati cu grija regulamentul Agentiei. Mult succes in efectuarea unor contracte de o calitate superioara!

Edited by Vittorio Salvatore
  • Upvote 5

Vreau si eu sa le urez bun veni tuturor colegilor si sper sa avem o colaborare cat mai indelungata.

Bafta in noua saptamana!

• Upvote 1

Oh, nu am mai postat de mult pe aici. Doresc sa le urez bun venit noilor agenti, sa respectati regulamentul, sa fiti atenti la orice actiune a voastra si sa aveti rabdare de fier.

Ne auzim in joc.

Felicitari celor ce au reusit sa treaca de teste si sa intre in agentie! Mult noroc sa pastrati postul ocupat mai departe!

• Upvote 3

Salutare tuturor. Aceste este ultimul post aici, țin să precizez că m-am simțit minunat alături de voi în facțiune, niște momente foarte frumoase. Îți mulțumesc Vittorio pentru șansa acordată și sper că ți-ai schimbat părerea despre mine.
Succes în continuare!!

• Upvote 2

Salutare tuturor. Aceste este ultimul post aici, țin să precizez că m-am simțit minunat alături de voi în facțiune, niște momente foarte frumoase. Îți mulțumesc Vittorio pentru șansa acordată și sper că ți-ai schimbat părerea despre mine.

Succes în continuare!!

Iti urez mult noroc si rabdare cu noua functie obtinuta!

Buna seara dragi asasini , ma simt norocos si plin de onoare ca ma aflu aici. Sper sa fac o treaba buna si sa numai fie nevoie sa dezamagesc. Va doresc o seara placuta si succes la intocmirea raportului saptamanal.

Buna seara colegi. Tocmai mi-am pus cererea de inactivitate. Urmeaza o saptamana grea pentru mine. Succes la contracte si sa aveti o ultima saptamana de scoala faina. Spor si distractie placuta :) :) :) :

Salut, in seara asta nu voi putea intra deoarece maaine am un test foarte greu si trebuie sa imi invat...mult succes la conracte si ne auzim maine.

Buna dimineata , imi puteti spune daca mai trebuiesc ss-uri pentru raport ? M-am trezit dezamagit de la meciul de aseara..

@@Taylor FCP, Rapoartele nu vor mai fi postate pe forum, ci vor fi contorizate direct pe site automat. Nu este obligatoriu să faci SS-uri, dar eu ţi-aş recomanda să faci, pentru că sunt utile în cazul unei reclamaţii.

@@Vittorio Salvatore,

Intrucat Pastele este aproape, propun ca saptamana asta, pana marti-miercuri (saptamana viitoare), membrii agentiei sa poata detine ce job doresc ei. Totodata, propun ca raportul sa fie optional saptamana aceasta.

Daca va place cum suna propunerea mea, dati si voi +1, sa nu para ca sunt singurul care doreste chestia asta :))

• Upvote 9

+1 pentru Letzgo.

Daca se descurca cineva de harta pentru tiki , il rog sa o puna si aici la discutii.