Jump to content
Kelton

Hitmen Agency - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

Harta cu Tikki din LV este la mine pe profil.

+1 Letzgo.

De asemenea propun sa facem un concurs in cadrul factiunii, platind fiecare o taxa de 5.000$ aproximativ iar premiul sa fie cuprins intre 50.000$-100.000$.

Concursul sa se bazeze pe abilitatiile de arme, gen duele 1 vs 1, 2 vs 2, LMS, Hiden and Kill etc, desigur daca mai doresc si altii, ii astept cu o parere.

Edited by Inaintea Piramidelor

Dupa 3 luni de administrare a acestei factiuni, am ajuns la decizia de a renunta la functia detinuta. Asadar doresc sa urez tuturor membrilor mult succes! Sper ca pe parcursul timpului petrecut in Agentie, ati ramas cu amintiri placute si ati invatat lucruri pozitive, ce pe viitor va vor veni in ajutor. Va multumesc!

• Upvote 6

Red Dragon Triad va ureaza Paste Fericit alaturi de cei dragi! (RPG3)

• Upvote 2

Verdant Family vă urează Paște Fericit alături de cei dragi! (RPG3)

Edited by Djvenon15

Multimim,sarbatori fericite in continuare.

Hristos a inviat!

Acesta este ultimul meu post aici in calitate de membru si coleg al vostru si primul meu post in calitate de lider si (tot acelasi) coleg al vostru. Intrucat as vrea ca si colaborarea noastra sa fie la fel de armonioasa ca si pana acum, va cer doar sa respectati regulamentele Agentiei si va reamintesc ca orice abatare de la acestea va duce la sanctionarea voastra. Nu in ultumul rand, as vrea sa va comunic ca am luat decizia ca si in aceasta saptamana raportul sa fie optional(insa voi tine cont pentru o eventuala promovare a voastra).

Ne auzim in game, ENJOY!

• Upvote 3

Oo. CreS. Ma bucur ca ai adaugat noul concurs. De cand am asteptat. a si felicitari pentru functie. Ne auzim naine in game. Bafta.

Salutare şi bine v-am găsit. Sper să facem o treaba bună împreună şi să ridicăm agenţia la un potenţial foarte mare. Ne auzim in-game. :-bd

Bun venit celor noi! Sa ne intelegem bine si la cat mai putine greseli!

Ce inseamna asta? Faceti deranj aici fara mine? :))

Si pentru mine a fost o onoare Allen sa vad cat de nab esti.

@@Allen Django,

P.S: Am avatar mai smecher ca al tau.

@, Bun venit si tie, sper sa nu faci contracte sub 150 de metri.

Edited by Heisenberg
  • Upvote 1

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.