Jump to content

Sezonul 3 de Maraton a început. Detalii aici
Fuziunea serverelor de SA-MP. Detalii aici

Kelton

Hitmen Agency - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

0ncY2hF.png

RO:

În acest topic le este permis să posteze doar membrilor acestei facțiuni și adminilor serverului B-Zone RPG3.

Încercați pe cât se poate să discutați lucruri legate de joc și să vă limitați din a face posturi inutile. Țineți minte, e topic de discuții, nu messenger sau un chat privat.

ENG:

Only members of this faction and admins from B-Zone RPG3 are permitted to post in this topic.
Try to keep discussions related to the game and to limit useless posts. Remember, the topic is for discussions, not messenger or chat.

Edited by piplup

Jucatorii ce au promovat prima proba a testarilor, nu au posibilitatea de a posta in acest topic, de a folosi vehiculele factiunii sau de a executa contracte. Incalcarea acestor reguli va duce la respingerea lor.

• Upvote 3

Bine v-am gasit si multumesc pentru sansa oferita, primul meu post in calitate de agent cu norma intreaga. Sper sa ne intelegem bine si sa formam un grup solid si unit.

Edited by South zeEk

Mă bucur că, în sfârșit, pot posta aici. Felicitări tuturor celor care au trecut toate cele 3 probe!

Bun venit celor noi, aveti mare grija in astea 2 saptamani ca dupa cum bine stiti orice greseala duce la FP 60/60. Succes la contracte!

• Upvote 1

Salut! Acum sunt si eu agent cu norma intreaga, chiar daca am reusit sa trec testele...la limita. Va promit ca voi da tot ce am mai bun sa imi ridic performanta.

• Upvote 1

Bun venit noilor, de fapt, primilor agenti ai factiunii. Dupa cum v-am precizat si in joc, aceste doua saptamani de proba, vor fi cruciale, orice greseala insemnand inlaturarea voastra din functie.

Buna dimineata agenti,ce faceti?

Eu unu debea m-am trezit.

Ne auzim in game.

Bine, cred, ne băgăm pe contracte.

Buna seara tuturor mebriilor si staff-ului acestei superbe factiuni !

In aceasta seara voi efectua primul meu contract ca agent( Probleme in familie). Sper sa nu-mi tremure mana pe click

cand la ''daruirea'' glontului. Mult noroc agentilor invatacei, ca si mine, in cele 2 saptamani !

Edited by Demonikuss

Bun venit celor noi in factiune, si felicitari pentru trecerea probelor. Succes la contracte!

A doua sesiune de recrutari, s-a incheiat. Felicitari tuturor membrilor care au promovat in functia de agenti cu norma intreaga. In final, va adresez o imagine, cu scop moralizator. Cei ce o vor intelege, vor avea o cariera lunga ca agenti.

tumblr_nefjkvh1eu1tfyqkuo1_1280.jpg

• Upvote 4

A doua sesiune de recrutari, s-a incheiat. Felicitari tuturor membrilor care au promovat in functia de agenti cu norma intreaga. In final, va adresez o imagine, cu scop moralizator. Cei ce o vor intelege, vor avea o cariera lunga ca agenti.

tumblr_nefjkvh1eu1tfyqkuo1_1280.jpg

Păcat că are wanted 6 deja.

Buna ziua, doresc sa le urez celor care au intrat ieri seara un calduros bun venit. Mult succes in aceste doua saptamani de proba, veti avea nevoie de multa atentie. Aseara m-am chinuit cam 3 ore sa-mi refac jocul, imi tot luam crash la logarea cu sandboxie, nu bine rezolvasem aceasta problema si a intervenit alta. Pana la urma l-am facut, mi-am pus si modul pe sniper/skin, acestea le-am avut multa vreme pe RPG1.

gXE8Y2s.png

0wc0gGW.png

Edited by South zeEk

@@Vittorio Salvatore, tot un Absolution iti place..

Salutare colegi! De ieri seara sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine, si ii multumesc lui Vittorio pentru sansa acordata.

Salutare colegi! De ieri seara sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine, si ii multumesc lui Vittorio pentru sansa ...

-LuCN. Dacă căndva vei avea o altă șansă in agentie
să inveți regulamentul mai bine, pentru a nu mai repeta greșelile.
Iți urez mult noroc mai departe!

-
Edited by Vittorio Salvatore

Salutare colegi! De ieri seara sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine, si ii multumesc lui Vittorio pentru sansa ...

-LuCN. Dacă căndva vei avea o altă șansă in agentie

să inveți regulamentul mai bine, pentru a nu mai repeta greșelile.

Iți urez mult noroc mai departe!

-

Stai linistit.

Edited by Vittorio Salvatore
  • Upvote 1

Dezamagitor ce s-a intamplat aseara, aveam asteptari mai mari de la el.

Dezamagitor ce s-a intamplat aseara, aveam asteptari mai mari de la el.

Și... ce-a făcut, mai exact?

@, Din cate am inteles, luase maverick-ul factiunii pentru contract, ceea ce e interzis. Sper ca nu am inteles gresit

@, Din cate am inteles, luase maverick-ul factiunii pentru contract, ceea ce e interzis. Sper ca nu am inteles gresit

Mi se pare ca nu avea nici contract, doar se plimba.

• Upvote 2