Jump to content
Kelton

Aplicații Primărie / Mayor Applications.

Recommended Posts

Votati R3b3L_xD mayor pentru o viata mai buna!

2qallc4.png

Nick:

R3b3L_xD

Level:

40

Vârstă (reală):

15 ani

Sex (real):

Masculin.

Vechime pe server:

Pe RPG 3 joc de  aproximativ 1 an,

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:

Eu imi doresc sa fiu primar deoarece sunt foarte activ pe server si vreau sa ajut playeri care au nevoie de un sfat,de un ajutor financiar.Am toate informatiile despre acest server si pot sa ajut cu usurinta pe cei ce imi adreseaza o intrebare despre joc,despre job-uri,factiuni,biz-uri si case.Sunt un baiat sociabil si pot sa vorbesc cu usurinta despre orice subiect.Am foarte multe idei care pot ridica activitatea serverului.Pot sa ma bucur de sprijinirea unor lideri care sunt interesati sa colaboreze cu mine pentru a ridica activitatea factiunilor.Am foarte multe idei in cap.Consider ca un mayor trebuie sa de-a dovada de responsabilitate,bun simt si sa fie cat mai activ.Vreau cu adevarat aceasta functie deoarece tot vad civili care cer bani de la playeri si vreau sa-i ajut prin aceasta cale.Vreau sa-mi fac o cariera frumoasa pe acest server si sa dau dovada de un om serios si cei ce joaca pe acest server sa ma recunoasca ca am fost un primar bun si ca pot avea incredere in mine.Vreau sa incerc aceasta functie deoarece nu am nimic de pierdut si vreau sa vad ce inseamna cu adevarat sa obti o astfel de incredintare.Vreau ca RPG3 sa fie prin cele mai renumite servere din Romania si sa ne mandrim cu aceasta comunitate frumoasa.Sper sa-mi dati o sansa in aceasta functie.

Ce intenționez să fac pentru jucători:

1)Taxa va fi de 1$ deoarece playeri cu nivel mic nu dispun de multi bani si prin aceasta cale sa nu le ofer multe cheltuieli.

2)Voi organiza evenimente zilnice(premii intre $20.000-$50.000).

3)Voi organiza evenimente rapide(primul cu sms;primul cu /w;primul cu /transfer;primul la mine;etc)

4)Voi organiza in fiecare sfarsit de saptamana(duminica) un eveniment alaturi de helperi;admini;lideri cu un premiu de $500.000.

5)Voi incerca sa gasesc sponsori care sa ofere sume mari de bani;vehicule pentru evenimente!

6)In fiecare vineri intre orele 16:00-17:00 voi organiza "ziua cu sfaturi de la primar" .In ce consta aceasta zi:

Playeri care sunt la inceput sau care au o intrebare pot veni la primarie sa-mi o adreseze,eu voi incerca sa-l ajut.

(Pot fi intrebari legate de factiuni;cum sa faca averea mai mare etc).

7)Voi organiza parade impreuna cu departamentele si factiunile pasnice.

8)Voi organiza sesiunile de donati /charity pentru playeri intre nivel 2-7 de minim 2 ori pe zi.

9)Voi organiza "saptamana unei factiuni" de exemplu "saptamana LVPD" in ce consta aceasta saptamana:

-In aceasta saptamana membri acestei factiuni au raport optional.

-Vom organiza parade.

-Organizarea evenimentelor impreuna cu conducerea respectivei factiuni.

-Voi organiza impreuna cu conducerea respectivei factiuni o activitate sau un antrenament pentru membrii factiunii.

-La sfarsitul saptamanei vom organiza un spectacol de artifici in fata HQ-ului.

10)Voi organiza excursi impreuna cu jucatori pe toata harta.(Vihicul-Stretch-ul primarului)

Sper sa ma votati si nu uitati #oricevotconteaza!

Edited by R3b3LROYAL
  • Haha 1
  • Upvote 4

ZWvIs1K.png?1

Nick: DriT.esteDESTEPTU

Level: 81
Vârstă (reală): 16
Sex (real): Mas
culin.

Vechime pe server: Aproximativ 4 ani.
RPG profil LinK: https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/DRiT.EsteDesteptu

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Principalul motiv pentru care îmi doresc să fiu primar este acela că vreau să ajut cetățenii să aibă o viață cât mai bună. Îmi doresc să îmi ajut cetățenii cu absolut tot ceea ce ei au nevoie, de la bani până la sfaturi, de la sfaturi până la anumite activităti, meeting-uri pentru întrebări și propuneri și toate cele. Doresc ca cetățenii mei să aibă un viitor cât mai bun și să fie cât mai mulțumiti și fericiți.

- Să organizez deseori activităti de care ei să se bucure și să fie mulțumiți.

- Să ajut jucătorii mici în dezvoltarea lor.

- Să organizez meeting-uri pentru a primii propuneri noi, o să fac în așa fel în cât să mulțumesc pe toată lumea.

- La fiecare oră fixă o să organizez eventuri distractive si foarte interesante.

- Să îi ajut cu sfaturi și să îi îndrum spre cea mai bună cale posibilă.

- Taxa cât mai scăzută.

- O să le răspund la fiecare nelămurire sau întrebare.

- O să ajut pe cei care îsi doresc să intre într-o facțiune, și o să le ofer sfaturi.

- Să adun cât mai mulți bănuți pentru jucătorii mici și nevoiași.

Cu siguranță vor mai fi intenții pe durata mandatului, bineînțeles dacă toată lumea o să fie mulțumită.

• Haha 1
  • Upvote 2

Jucători acceptați pentru listă Mayor Iunie sunt:

R3b3l_xD

Laviinia.

Jucători respinși și motive: 

.IaNis.. - Respins pentru activitate scăzută în luna precedentă cât și luna Mai.

DRiT.EsteDesteptu - Respins pentru comportament + activitate scăzută în ultimele luni, plus de asta nici nu te-ai deranjat să te joci luna aceasta.

Ellena. - A renunțat să mai participe.

Puteți vota aici: https://www.rpg3.b-zone.ro/players/poll/279

Succes tuturor.

Edited by Invision
  • Sad 1

Aplicațiile pentru Mayor,luna Iulie sunt acum deschise, succes tuturor.

Câteva criterii:

*  Să nu fi avut banuri / sancțiuni recente.

*  Un comportament decent.

* Să aveți o activitate ok.

*  Să aveți o vechime pe server.

* Levelul minim al Primarului este: Level 15.
* Pentru a candida trebuie să fiți Civil și fără Faction Punish.

* Să respectați modelul de aplicare.

Notă: Ne rezervăm dreptul de a alege persoane capabile pentru acest grad chiar dacă îndepliniți cerințele de mai sus. Motivele pentru care veți fi respinși se vor regăsi aici, nu trimiteți pm pentru mai multe explicații deoarece nu le veți avea.

wrong

Edited by WG Madalin
da
  • Confused 1

36040214_383610892129521_5153840715159044096_n.thumb.jpg.8854ab5726a7fb80ff3756b2ff408a80.jpg☻Nick: Deepanshu.

☺Level: 42

☻Age (real): 17

☺Gender(real): Male.

How old are you on the server?3 years +

RPG profile linkhttps://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/Deepanshu.

The reason you want to become a MayorI want to become mayor because I want to help newbie and I love to do charity and donate money as in mayor we got a leader tag a new function mainly a responsibility of server I love to be as a mayor. i will try to give advice to all the new players, to help them find the right faction for them, different events and other things. I will help people who don’t have money I will always there to help people who are needy on server and I will follow all rules and be loyal towards my duty I love to be mayor because this faction I s very good and we get respect from players.

☺What I intend to do for other players.: 

The tax will be 1$ for the entire month of July

♦Many events: First with /w, First to me, Find & Kill, Russian Roulette, Odd/Even, Simon Says, with prizes ranging between $ 30,000 and $ 50,000.

♠Special [/gov] events.

◘Guiding low-level players with advice, uncertainty, and if you need a small financial i can help with.

Many other types of events that would make this page very large in content
Activities for players like Q & A about factions, career, economy, jobs, and huge amounts of money
Activities for beginner players giving them the chance to interact better with factions and see where they want to work in the future on the server
Activities for veteran players to reward them with the earnestness, work, respect and ambition they have shown over time on the server

♥Many other things that I have in my head and will take place at the right time.

Edited by Deepanshu069
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Upvote 6

85aZvz8.png

Nick: .Ianis..
Level: 25.
Vârstă (reală): 16 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: 1 an pe RPG3, 3 
ani pe RPG1 & RPG2.
RPG profil LinK:  https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/.IaNiS..

Ai mai avut aceasta functie?: Nu.
Motivul pentru care doresc să fiu 
Primar:  Doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători care activează pe acest server, nu doar prin evenimentele zilnice pe care le fac, doresc să fac asta şi prin oferirea taxelor, organizarea de evenimente pe /gov. Doresc să inițiez toți playerii noi pe server, deschizându-le un orizont către acest joc pentru a le face "munca" mai uşoară. Mai pe scurt, doresc să devin primar pentru a ajuta cât mai mult playerii începători şi nu numai. Doresc să devin primar deoarece cred că este cea mai potrivită facțiune pentru mine, fiind o persoana care se înțelege bine cu majoritatea playerilor.

1. Vreau ca taxa să fie setată la 1$ indiferent de oră sau zi.

2. Voi face un topic la secțiunea mayor numit "Cere şi vei primi", unde playeri cu level intre 2 si 7 vor fi sponsorizați de mine printr-o cerere aferentă facută în acel topic. In urma acestei cereri voi oferi o sumă modestă de 10.000$, puteți face această cerere o dată la o saptămână.

3. De luni până vineri la ora 20:30 voi imparți taxa playerilor cu level intre 2 şi 7. Iar sâmbată şi duminica o voi imparți odata la ora prânzului adică ora 14:00 şi odata seara la ora 20:00.

4. De luni până vineri de la ora 22:00 voi organiza câte un event clasic ( LMS, LCS, X/O, etc ) cu un premiu destul de ridicat. La aceste evenimente vor participa doar playeri cu level sub 50.

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un event nocturn, ceva mai special, cu un premiu măricel unde vor participa toți playerii.

6. Duminică dimineața şi seara voi organiza aşa zisă plimbare cu limuzina primarului, unde vom cutreiera harta în lung şi în lat.

7. În fiecare duminica voi pune la bătaie o maşina cu pretul intre 50.000$ si 100.000$, aceasta maşină va fi caştigată doar printr-un event.

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Eventuri clasice.
19:00-21:00: Eventuri clasice.
20:00: Împărţirea taxei.

21:00-22:00: Event Special.

SÂMBĂTĂ
14:00: Evente Clasice.
16:00-17:00: Târg auto.

18:00: Evente Clasice.

20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 2-9.

DUMINICĂ
15:00: Eventuri clasice

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 2-9.

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:30-21:30: Eventuri speciale.
21:30-22:00: Eventuri Speciale.

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena, Gungame Arena etc.

Ce înseamnă event special?

Eventul special este de obicei un eveniment nou, cu un premiu peste 50.000$, organizat special pentru jucători, la final de săptămână, pentru a se putea bucura cât mai mulţi jucători de distracţie şi de bani.

Ce înseamnă Fun Hour?

Fun Hour este acea oră în care toţi jucătorii sunt invitaţi să participe la o activitate distractivă, organizată de către primar.

În  cazul în care mă veţi susţine şi vreţi să fac şi altceva decât este prezentat mai sus, aştept câte un PM din partea voastră, iar ideile ce mi se vor părea cele mai interesante le voi aplica. 

Sper că o să mă susţineţi, deoarece pe 10 Iulie este ziua mea şi am face o lună super minunată cu multe evenimente.
dyM8Beb.png
Edited by Sebi ZEW
  • Like 3
  • Upvote 1

retrag aplicatia, bafta celorlalti candidati!

Edited by WG Lavinia
  • Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 2

Nick: gaborXL1

Level: 63

Vârstă (reală):22.

Vechime pe server: 2ani si jumatate, aproximez.

Link profil RPG:https://www.rpg3.b-zone.ro/account/general

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa ajung Primar-ul acestui server deoarece vreau sa ajut playerii incepatori, sa le ofer sprijin oricand si la orice ora. Aceasta functie de primar este una dintre cele mai importante functii de pe server, iar cel care detine aceasta functie trebuie sa aiba cunostinte despre joc, sa fie serios, sa stie sa vorbeasca cu cei de level mic, sa nu se enerveze usor si sa fie activ tot timpul. Eu cred ca sunt capabil de aceste lucruri si datorita faptului ca detin functia de Helper m-am obisnuit sa lucrez cu cei de level mic, cât si cu cei de level mare. Nu voi face diferente intre jucatorii de nivel mare si cei mai mici, un Primar adevarat trebuie sa fie corect din toate punctele de vedere.

Luni : Ora 20 : 00 event 50,000$, X/0.

Ora 21:30 Event Last Car Standing - 50,000$.

La fiecare payday cand voi fi on taxa va fi impartita.

22 : 00 - parada cu toti playerii.

Marti : 19:00 Giveaway Premier

IMI RETRAG APLICATIA, SUSTIN PE IANIS. Mult succes!

20:00 - Event X/o - 30,000$

21 : 00 - Live cu primii 10 playeri care dau /SMS.

Miercuri : Event X/O - 30,000$

Event LCS - 25000$

Joi : Eveniment Par/impar - 30,000$

Giveaway - Sunrise

Vineri : 20 : 00 : live cu primii 10 playeri care imi vor da /SMS.

21 : 00 Eveniment hotarat de playeri,

Sambata : 15:30 - giveaway de 100,000$

18:00 Parada cu toti playerii

20 : 00 Eveniment Ruleta Ruseasca

Duminica : 17:30 - Eveniment Trivia

18:00 Eveniment X/O

20 : 00 - Petrecere cu toti playerii.

Edited by GABOR VALENTIN

Nick: .aleZ
Level: 105

Vârstă (reală): 25 ani.
Vechime pe server: De când s-a deschis.
RPG profil LinK:  https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/.aleZ

Ai mai avut aceasta functie?: Da.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar :  
Doresc să fiu primar pentru faptul că am placerea deosebită de a ajuta toți playerii și de a organiza evenimente mari și unice. Deseori întâlnesc situații când văd jucători neajutorați sau chinuindu-se din greu să strângă un ban pentru a-și achiziționa un vehicul. De accea, prin procedeele mele de a oferi sume de bani celor nevoiași, îi voi motiva să joace cu placere pe serverul nostru.

Ce intenționez să fac pentru jucători:   Intențiile mele sunt foarte multe și bine puse la punct. Câteva dintre ele ar fi așa: Să le ofer locuri de muncă în cadrul Primăriei, să le ofer informații relevate care i-ar conduce către o cariera bine-meritată pe server, bani pentru achiziționarea de diverse bunuri personale, evenimente speciale atât pentru cei cu level mic cu sume destul de mari, cât și pentru cei cu level mare și organizate in funcție de dificultate.

• Like 3

Mayor August 2018

Aplicatiile pentru functia de primar a lunii August tocmai au fost deschise. Asteptam doritorii printr-o aplicatie dupa urmatorul model:

Nick:
Level:
Vârstă (reală):
Sex (real):
Vechime pe server:
Link profil RPG:

Principalele criterii de alegere a candidatilor:

»  Să nu fi avut banuri / sancțiuni recente.

»  Un comportament decent.

» Să aveți o activitate ok.

»  Să aveți o vechime pe server.

» Levelul minim al Primarului este: Level 15.
» Pentru a candida trebuie să fiți Civil și fără Faction Punish.

» Să respectați modelul de aplicare.

Notă: Ne rezervăm dreptul de a alege persoane capabile pentru acest grad chiar dacă îndepliniți cerințele de mai sus. Motivele pentru care veți fi respinși se vor regăsi aici, nu trimiteți pm pentru mai multe explicații deoarece nu le veți avea.

Staff Manager, Dookie

Edited by Dookie
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Confused 1

refacem aplicaţia

Edited by WG Madalin
remake application
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Nick: platinum.beast

Level: 49

Varsta(reala): 14 ani

Sex(real): Masculin 

Vechime pe server: Aproximativ 1 an si 8 luni 

Link profil RPG: https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/PlatinuM.BEAST

Motivul pentru care doresc sa fiu primar: Cand m-am apucat de acest server, am vazut ca tot primesc bani de la cineva si nu stiam de unde provin acesti bani, cand niste prieteni mi-au spus ca exista un primar si se alege unul in fiecare luna si mi-am spus: 'heei, pot sa fiu si eu primar', dupa ceva timp, m-am gandit sa aplic. Vreau sa devin primarul lunii august deoarece vreau sa ajut playerii cu level cuprins intre 2-7, prin sesiunile de caritate pe care le voi organiza, eu consider ca pot fi un mayor placut de playerii serverului deoarece sunt o fire prietenoasa, cu un obiectiv bine stabilit, si am incercat sa imi fac simtita prezenta de cand m-am apucat de acest server, sunt destul de activ si am o experienta destul de mare, o sa incerc sa comunic de foarte multe ori pe /gov cu playerii.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori: 

•       O sa organizez fast eventuri zilnice pe /gov pentru toti playerii serverului premiile vor fi cuprinse intre 20.000-30.000$.
  •       Voi incerca sa fac niste interviuri cu adminii 4+ de pe acest server, pentru a vedea si playerii cum este viata de administrator senior al acestui server.
  •       La fiecare ora fixa cand voi fi online pe server, o sa organizez sesiunile de caritate pentru playerii cu level cuprins intre 2-7.
  •       Am sa incerc sa raspund la fiecare intrebare/nelamurire.
  •       O sa organizez parade cu anumite factiuni de pe server.
  •       Voi incerca sa fac un mic q & a alaturi de playerii serverului, acestia o sa imi puna mie intrebari despre diferite lucruri despre mine si eu o sa incerc sa le raspund cat mai sincer posibil.
  •       De asemenea, voi incerca sa ii ajut pe playerii cu level mic ce doresc sa intre intr-o factiune cu sfaturi.

Edited by South PlaTiNuM
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Upvote 4

Level: 23
Vârstă (reală): 16 ani.
Sex (real): Masculin.
Vechime pe server: Aproximativ de la deschidere.
Link profil RPG: https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/baLasea
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Mereu ideea de a fi primar mi s-a părut una foarte interesantă, deoarece gradul in sine este unul foarte respectat si cu o imagine foarte bună pe server. Imi doresc să ofer ajutor jucătorilor incepători, fără experință în cadrul server-ului, pentru a le face un început pe server cât mai promițător. Consider că am o activitate destul de bună și o imagine bine conturată pe server. După părerea mea toți jucătorii sunt egali, iar eu sper că voi avea șansa de a dovedi asta prin intermediul acțiunilor mele pe server în această funcție.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru început, vreau să organizez cât mai multe evenimente de tip diferit pentru a le dovedi jucătorilor că nu au făcut alegerea greșită, iar în fiecare seară se va face o strângere de fonduri pentru jucătorii de nivel mic urmând împărțirea banilor către aceștia.

Ce urmează să le pregătesc jucătorilor:

1. Taxa va fi setată permanent la 1$.

2. In fiecare zi de vineri jucătorii cu nivel cuprins între 3 și 9 vor primii suma modestă de 10.000$ din partea mea prin cadrul unui eveniment.

3. În fiecare zi a săptămânii taxa va fi împărțită jucătorilor la ora 20:00, în fiecare zi organizându-se o strângere de fonduri pentru jucătorii de nivel mic.

4. În fiecare zi a săptămânii voi pregătii evenimente de diferite feluri (LMS, O/X, SMS.. etc) pentru jucătorii de toate nivelele, orele fiind expuse in tabelul de mai jos.

5. Vineri seara la ora 23:00 voi organiza un eveniment ceva mai special, cu un premiu consistent unde vor participa toți playerii, acesta fiind de tip diferit la fiecare organizare.

6. În fiecare duminica voi organiza două evenimente speciale cu premii între 50.000$ și 100.000$.

LUNI - VINERI

15:00-17:00: Evenimente standard.
19:00-21:00: Evenimente standard.

21:00-22:00: Eveniment Special.

SÂMBĂTĂ
14:00: Evenimente standard.
16:00-17:00: Eveniment de tip Duel.

18:00: Evenimente standard.

20:30: Ajutor finaciar playerilor de level 3-9 din partea mea.

DUMINICĂ
15:00: Evenimente standard.

17:00-18:00: Ajutor financiar pentru jucătorii de nivel 3-9 din partea mea.

18:00-20:00: Evenimente standard.
20:30-21:30: Eveniment Special.
21:30-22:00: Eveniment Special.

Edited by SudiK
  • Haha 2

Nick: [Mr]Adrian.
Level: 123
Vârstă (reală): 18 ani.
Vechime pe server: Join date-
28.11.2014 20:05
Poză cu /stat:https://imgur.com/a/hK7Eugm

Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc sa aplic la functia de mayor, deoarece sunt unul dintre veterani si ma cunosc cu aproape toti pe server. As vrea sa detin functia de Mayor pentru a ajuta playerii de lvl 2-7 nu doar din donatiile altora, voi dona si eu pentru a nu mai fi diferenta dintre bogat-sarac. Daca as deveni Mayor, nu as avea arfe, cum au avut o multi altii pe server, as fi tot eu facandu-mi treaba in continuare.

Ce intentionez să fac pentru jucători: Intentionez sa incurajez playerii sa doneze mai mult pentru playerii de 2-7, sa fac evenimente cu sume considerabile, sa ajut orice player cu orice problema pe care as putea sa o rezolv. Nu fac ca altii sa promit evenimente in fiecare zi, dar cand am timp, voi face. Intentionez sa incurajez playerii sa isi aduca prietenii/fratii pe serverul nostru pentru a-l popula si sa redevenim 1000/1000.  Voi orjaniza plimbari, meeting-uri. Voi organiza evenimente mixt de tipul ''Primii 5 la mine primesc cate 20k''

[Mr]Adrian.-mayor pentru un viitor mai bun al serverului.

Nick: Ionut.ParfumDeDama

Level: 60
Vârstă (reală): 16 ani.
Vechime pe server: Aproape 3 ani.
Link profil RPG: https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/Ionut.ParfumDeDama
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să fiu primar deoarece vreau să-i ajut pe jucătorii comunitătii, mai ales aceeia cu level mic, oferirea unor sume de bani care îi vor ajuta la început. Mă consider suficient de activ si capabil pentru această functie, având o vechime pe server, cât de cât mare. Server-ul are nevoie de un primar cinstit, activ, cu dorinta de a ajuta jucătorii acestui server. Doresc să fiu un primar exemplar si să tin cât mai mult legătura cu playerii, acestia fiind mai aproape de mine, si oferindu-le o sansă să aibă o comunicare mai usoară cu primarul lor drag.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Ca orice primar anterior doresc să-mi încep lista de activitate cu câteva event-uri.

*EVENT-URI ZILNICE* - premii în jur de 5,000$ - 20,000$

1. Par/Impar
  2. Last Man Standing
  3. Last Car Standing
  4. SMS
  5. Primul cu [/w]
  6. Stunt
  7. Trivia
  8. Fast event pe [/gov]

*EVENT-URI WEEKEND* - premii în jur de 50,000$ - 100,000$

1. Gun Game
  2. 1v1
  3. Wars
  4. Raţele şi vânătorii
  5. Counter-Terorists vs Terorists.
  6. Battlegrounds(Event unic)

Terminând cu lista de event-uri începem cu următoarele mele planuri:

1. Vom seta taxa per payday la 1$, o voi mări doar dacă jucătorii chiar îsi doresc acest lucrul..
  2. O să facem sesiuni de donaţii în intervalele orare cele mai jucate în special.
  3. Vom oferi taxa pentru jucătorii începători (level 2-7) de 1 dată sau 2 ori pe zi. "Banii primăriei sunt banii voştrii."
  4. Vom face interviuri pe [/gov] împreună cu administratorii level 4+.
  5. Plimbări cu limuzina primăriei împreună cu primarul.
  6. Voi încerca să fac o experientă cât mai bună de joc, cât îmi ajunge accesul.
  7. Event-uri speciale pe [/gov]. Premiul diferă între suma de 5,000$ - 30,000$ depinzând de nivelul de greutate a întrebării. Speciale făcute pentru a dezvolta cultura generală a jucătorilor.
  • Haha 2
  • Sad 1

imageproxy.png.740f2525c72f00d673d45e99eafc9be3.png

(*)  Nick: RiskyROYAL
(*)  Level: 62 ( 231/246
 (*) Vârstă (reală): 17 ani.
 (*) Sex (real): Masculin
 (*) Vechime pe server: 10.06.2015 21:47 - X
 (*) Link profil RPG: https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/RiskyROYAL

(*) Motivul pentru care doresc să fiu Primar: 

1. Primul motiv pentru care vreau să fiu primar îl constituie faptul că știu cum e să fii începător și să nu ai bani. Astfel că, sunt gata să ajut financiar în primul rând, dar și cu sfaturi ș.a.m.d. toți playerii de pe acest server, fără să fac diferențe.
2. Am observat tot mai mulți jucători ce s-au săturat să muncească la un job, astfel că prin evenimentele pe care le voi face (pe care le poate câștiga oricine, vor fi foarte multe tipuri de evenimente) jucătorii vor face rost de ceva bănuți, care ar însemna câteva ore la un job.
3. Nu aplic pentru că este o funcție, am avut deja ce functie mi-am dorit, doar că mi-ar face mare plăcere să pot ajuta lumea din nou și prin această metodă.

Nu o să vă înșir aici un program cu evenimente pe care oricum nu-l respectă nimeni, vă spun direct ce voi face, acestea vor fi și în joc, nu doar scrise aici, vă promit lucrul acesta, nu cum au făcut alții.
1. Evenimente cu premiul de 50.000$ - LMS | Par/Impar | Ruleta rusească | LCS | Deagle | Simon spune | Find me | Găsește mașina | Primul cu G sau Primul cu [/w] | SMS | Protect the VIP | și alte tipuri.
2. Olimpiade, ca să zic așa, pentru facțiuni. În ce vor consta? Păi vor fi echipe de câte X playeri dintr-o facțiune și se vor duela în mai multe etape. Premiile pentru astfel de „evenimente” vor fi pe persoană/echipă și vor fi destul de mari, ca de luna trecută.
3. Eveniment ce poate fi realizat doar de către un admin, extrem de frumos, cu teleportare și alte situații de genul, cum a fost Factory War, realizat cu ajutorul unui admin. Premiul va fi de 50.000$ și se va organiza săptămânal.
4. Taxa va fi mică și vor fi diferite evenimente - primul cu [/charity] primește dublu și alte chestii, după care se va împărți taxa.
5. Voi încerca să ajut playerii să intre în facțiuni, să li se ofere șanse tuturor, îi voi îndruma pe calea cea bună.

Spre deosebire de alții, am zis în aplicație ce voi face eu, nu am comentat urât la adresa altor persoane, aplicația nu e pentru așa ceva.

Edited by Innox

Nick: aleZSilentTSA
Level: 108

Vârstă (reală): 25 ani.
Vechime pe server: De când s-a deschis.
RPG profil LinK:  https://www.rpg3.b-zone.ro/players/general/aleZSilentTSA

Ai mai avut aceasta functie?: Da.
Motivul pentru care doresc să fiu Primar :  
Doresc să fiu primar pentru faptul că am placerea deosebită de a ajuta toți playerii și de a organiza evenimente mari și unice. Deseori întâlnesc situații când văd jucători neajutorați sau chinuindu-se din greu să strângă un ban pentru a-și achiziționa un vehicul. De accea, prin procedeele mele de a oferi sume de bani celor nevoiași, îi voi motiva să joace cu placere pe serverul nostru.

Ce intenționez să fac pentru jucători:   Intențiile mele sunt foarte multe și bine puse la punct. Câteva dintre ele ar fi așa: Să le ofer locuri de muncă în cadrul Primăriei, să le ofer informații relevate care i-ar conduce către o cariera bine-meritată pe server, bani pentru achiziționarea de diverse bunuri personale, evenimente speciale atât pentru cei cu level mic cu sume destul de mari, cât și pentru cei cu level mare și organizate in funcție de dificultate

Sesiunea de aplicare tocmai s-a încheiat

Jucătorii ce s-au calificat la votul pentru primarul lunii August sunt:

Jucătorii respinși sunt: 

• [Mr]Adrian. - Nerespectare model de aplicare. Aveai modelul de aplicare în postarea de la deschiderea sesiunii.
  • baLasea - Sanțiune recentă - Warn.
  • RiskyROYAL - Activitate slabă.

Staff Manager, Dookie

Mayor Septembrie 2018

Aplicatiile pentru functia de primar a lunii Septembrie tocmai au fost deschise. Asteptam doritorii printr-o aplicatie dupa urmatorul model:

Nick:
Level:
Vârstă (reală):
Sex (real):
Vechime pe server:
Link profil RPG:

Principalele criterii de alegere a candidatilor:

»  Să nu fi avut banuri / sancțiuni recente.

»  Un comportament decent.

» Să aveți o activitate ok.

»  Să aveți o vechime pe server.

» Levelul minim al Primarului este: Level 15.
» Pentru a candida trebuie să fiți Civil și fără Faction Punish.

» Să respectați modelul de aplicare.

Nick: MihaiMN
Level: 32
Vârstă (reală): 13 ani.
Vechime pe server: 1 An.
Link profil RPG:https://www.rpg3.b-zone.ro/account/general
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Eu vreau sa fiu primar deoarece vreu sa am si eu o functie ceva ma importanta pe acest server sa nu mai fiu ascus vrea sa incerc sa ma fac mai mare.
Ce intenționez să fac pentru jucători: Se la inpart bani jucatorilor cu level 1-7 s-a putem ajuta acei jucatori noi !

• Haha 1

TMIo1tz.png&key=432ccfcb899c8d2e1d8c1a898c3326a25d8fb97cffa6f6d30fa7d809bb916b1e

QlK0G6m.gifNick:  Boss73
QlK0G6m.gifLevel: 59
QlK0G6m.gifVârstă (reală): 16 Ani.
QlK0G6m.gifSex (real): Masculin
QlK0G6m.gifVechime pe server: 1 An jumate.
QlK0G6m.gifLink profil RPG: Click
QlK0G6m.gifMotivul pentru care doresc să fiu Primar:

Consier ca am ajuns la pragul in care este nevoie sa fac un pas mai mare, sa incerc sa imi indeplinesc dorinta de a avea un mandat de mayor. Prin aceasta functie vreau sa demonstrez tuturor cum ar trebui sa se ocupe un mayor de functia sa. Mutli dintre acestia au avut chef la inceput insa spre final nu au mai avut chef de factiune, majoritatea mayorilor ne-au promis diferite evenimente si diferite chestii insa nu au facut nimic. Doresc sa incerc ca toti sa inteleaga ce inseamna sa fii mayor si cum e sa iti faci treaba asa cum trebuie, pentru ca eu stiu ca am rabdare, pun pasiune in orice tot ceea ce fac. Doresc sa detin functia de mayor pentru a ne distra cu toti si pentru a demonstra cum ar trebui sa fie un primar. Am pus piciorul in prag si uite-ma acum, cantidez pentru a fi primar pentru un minunat server RPG, numit B-Zone, deci, pot zice ca mi sa indeplinit un vis virtual, chiar daca sunt constient ca e destul de greu, imi asum aceasta responsabilitate de a fi Mayor timp de aproximativ 1 luna, sunt sigur ca o sa fie o experienta extraordinara.

QlK0G6m.gifCe intenționez să fac pentru jucători: 

() Setarea taxei la suma de $1.

() Sa organizez sesiunii de caritate de fiecare data cand am ocazia.

()Diferite excursii cu jucatorii.

()Diferite tipuri de evenimente pe [/gov].

()Diferite activitati cu jucatorii.

()Eveimente de tip Lms, Lcs, Sms.

()Sa ajut jucatorii incepatori cu un sfat.

()Sa ajut pe plan financiar jucatorii.

()Fiecare donatie jucatorilor cu nivel 2-7 va fi anuntata pe [/gov].

Cine doreste sa ma sustina o poate face prin apasarea butonului cats111.jpg .

40477632_683184855389699_2244094045355769856_n.jpg

Edited by Boss73
  • Upvote 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.