Jump to content
Kelton

Aplicații Primărie / Mayor Applications.

Recommended Posts

RO:

Ne-am gândit că ar fi interesant să folosim și această funcție, de primar, pentru altceva decât simplul rol estetic. Așa că lucrurile de acum încolo vor sta astfel:

- se va alege un Primar o dată pe lună.
- mandatul acestuia va dura 28-31 de zile, în funcție de luna în care este ales.
- în ultima săptămână a lunii se va face campanie electorală iar în ultimele 3 zile se va vota noul primar de către jucători.
- rolul Primarului este de a seta Taxa pe care fiecare jucător trebuie s-o plătească la fiecare payday. (taxă minimă - 1$, taxa maximă - 10$)
- o dată pe zi, de preferat seara când sunt peste 500-550 jucători online, va folosi banii strânși din această Taxă în ajutorul jucătorilor sub level 7 (există o comandă specială).
- pe lângă acest ajutor financiar va ajuta jucătorii cu sfaturi pentru diversele lor probleme.
- va putea organiza evenimente cu proprii săi bani pentru a mulțumi jucătorii dacă dorește să mai primească un mandat și în următoarea lună.
- suma maximă care se poate strânge în „depozitul” Primăriei este de 300.000$.
- levelul minim al Primarului este: Level 15.
- pentru a candida trebuie să fiți Civil și fără Faction Punish.

Pentru a candida pentru postul de Primar B-Zone vă rugăm să folosiți următorul formular:

Nick:
Level:
Vârstă (reală):
Sex (real):
Vechime pe server:
Link profil RPG:
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:
Ce intenționez să fac pentru jucători:

Acest topic nu este pentru discuții, este NUMAI pentru aplicații.

EN:

We thought it would be interesting to use this function, of the Mayor, for another purpose than just the estethic one. So things from now on will be like this:

- we will pick a Mayor once a month.
- his warrant will be 28-31 days depending on the month.
- in the last week of the month there will be a new campain and in the last 3 days the players will vote a new Mayor.
- the Mayor's role is to set the Tax that each player pays at every payday. (minimum tax - 1$, maximum tax - 10$).
- once a day, preferably at night when there are 500-550 players online, the Mayor will use the money collected from this Tax to help players under level 7 (there is a special command for this).
- besides financial support the Mayor will help players with suggestions if they have problems.
- the Mayor can organise events with his own money to please the players so that they elect him/her in the new warrant.
- the maximum sum of money that can be deposited in the City Hall is 300.000$.
- minimum level required: Level 15.
- to apply for this position you need to be a Civilian and without Faction Punish.

To apply for the position of the B-Zone Mayor fill in this form:

Nick:
Level:
Age (real):
Gender(real):
How old are you on the server?:
RPG profile link:
The reason you want to become a Mayor:
What I intend to do for other players.:

This topic is not for discussions, it is ONLY for applications.

Edited by South Sebi
  • Upvote 14

Aplicațiile pentru primar sunt acum deschise.

• Upvote 1

Nick:Doofenshmirtz.
Level: 49
Vârstă (reală): 22 de ani
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:M-am apucat de acest joc de pe prima comunitate, deci joc cam din 2009-2010 se poate vedea si cand mi-am facut contul de forum.
Poză cu /stats:http://i.imgur.com/1fw3cYS.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Mi-as dori enorm sa fac fiu primul primal al noului serveer deschis de catre B-zone,este o functie foarte importanta pentru RPG3 deoarece dupa parerea mea primarul ajuta la tot, el distribui banii jucatorilor, seteaza taxele pentru fiecare payday.Primarul face tot pe acest server dupa parerea mea, el face jocul mai distractiv si atrage mai multi jucatori pe comunitate.
Ce intenționez să fac pentru jucători: As face 3 evenimente in fiecare zi, unul dimineata , amiaza, seara pentru a nu plictisii jucatori. As organiza intreceri, maraton toate cele pentru un curs al jocului cat mai bun.As fii prieten cu toata lumea si o sa stam la povesti, pe scurt o sa fiu ca un tata pentru tot serverul.

RETRAG, AM UITAT CA TREBUIE SA FIU CIVIL. IMI PARE RAU!

Edited by Doofen
  • Upvote 2

Nick: raZeN.
Level: 13
Vârstă (reală): 16 ani
Sex (real): Masculin
Vechime pe server: Pe RPG1 joc de cand s-a deschis server-ul., iar pe comunitate sunt din 2011.
Poză cu /stats:
http://imgur.com/kI6W0rm
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să ajut toţi jucătorii, mai ales pe cei de level mic, cu bani, informaţii şi sfaturi + evenimente de sume măricele.

LUNI
15:30: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7
16:00: Event clasic
19:30: Event clasic
21:00:
Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de level 2-7

MARŢI

MIERCURI

JOI

VINERI
20:30:
23:00-01:00: Eventuri clasice (perioada în care se vor face cât mai multe eventuri clasice)

SÂMBĂTĂ
14:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
16:00-17:00: Event clasic

20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30: Eventuri speciale

DUMINICĂ
15:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7

17:00-18:00: Sprijin financiar pentru jucătorii de nivel 2-7

18:00-20:00: Eventuri clasice
20:00: Împărţirea taxei + event TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7
20:30-21:30: Eventuri speciale
21:30-22:00: Discuţii libere cu primarul la Primărie, jucătorii îşi vor spune nemulţumirile şi vor pune întrebări primarului, vor face sugestii şi alte chestiuni de acest gen. Nemulţumirile vor fi analizate şi se va încerca eliminarea lor pe cât posibil.

Ce înseamnă event clasic?
Eventul clasic este unul cu prize 50.000$ sau 25,000$, dintre cele comune: LMS, LCS, Ruleta Rusească, Par / Impar, Simon spune, SMS, Primul cu /w, Protect the V.I.P, Primul cu kill, Primul cu G, Primul cu F, Paintball, Find & Bring, Race Arena etc.

Acest program nu este fix. Se pot adăuga activităţi / evenimente spontane şi, dacă este cazul, se pot amâna anumite activităţi. Pe finalul lunii iunie probabil programul va fi unul spontan, vine scoala şi nu ai de unde să ştii când eşti plecat de acasă. Oricum, toate activităţile din Programul Oficial vor fi respectate.

Dacă mă susţii şi în această campanie electorală te rog să apeşi butonul de mai jos (rep_up.png), ca să ştiu câţi susţinători am de această dată.

Dacă ai alte întrebări mă poţi contacta printr-un PM şi voi răspunde la toate întrebările pe care le-am primit.

Edited by raZeN
  • Upvote 6

Nick: GhOsT_x
Level: 10(Dar pot sa dau buylevel de mai multe ori ca am RP!)
Vârstă (reală): 16 ani!
Vechime pe server: Ma joc pe RPG 1 din 2009 pe RPG 2 din 2013 si pe RPG 3 din 2014 de cand s-a deschis!
Poză cu /stats: TIXyXfm.png
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa ajut jucatorii cu level 2-7 financiar si sa ajut serverul!
Ce intenționez să fac pentru jucători: O sa fac tot ce e mai bun pentru ei!

Edited by Jackson Brooklyn
  • Upvote 4

2qallc4.png

Nick:

zYncMACELARU

Level:

35

Vârstă (reală):

16

Sex (real):

Masculin.

Vechime pe server:

Pe RPG 3 joc de la deschidere + un an de experienţă pe RPG1 ( am jucat până sa se deschidă RPG3 )

Poză cu /stats:

In primul rand, e o experienta unica sa ai functia de primar, iar in al doilea rand, as dori sa-i ajut pe cei care au nevoie de ajutor, atat moral cat si financiar, dar fara sa incurajez cersetoria. Motivul pentru care doresc aceasta functie este ca functia de primar este una dintre cele mai importante functii de pe server, iar cel care detine aceasta functie trebuie sa aiba cunostinte despre joc, sa fie serios, sa stie sa vorbeasca cu cei de level mic, sa nu se enerveze usor si sa fie activ tot timpul. Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii, pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri, să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut pentru ei. Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele. Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile creeate, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Motiv-ul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic.

Stiu că fac parte din News Reporter, dar mnah am zis să incerc, dacă o sa fiu respins pe motivul acesta, o să revin cu o aplicatie luna viitoare.

• Upvote 5

0JPYWWc.png

Nick: dEEnYm
Level: 24.
Vârstă (reală): Am varsta de 17 ani.
Sex (real): Masculin (Male).
Vechime pe server: Vechimea pe server este mare, pot spune caci petrec foarte mult timp pe aceasta comunitate, cam 1-2 ani.
Poză cu /stats: http://imgur.com/hDHxGZO
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Buna pentru inceput! Ma numesc Stefan si am sa va spun de ce asi dori sa accept funtia de `Primar` (Mayor). Aceasta funtie cred caci mi se portriveste din mai multe motive: sunt o persoana sincera si nu imi e teama sa spun adevarul chear daca stiu caci imi este greu, imi place sa ajut civilii (adica playerii noi din joc ( chear si FBI, NG si PD ). In unele cazuri credeti caci o spun doar asa pe ochi frumosi ( pe pile ), insa va spun ceea ce cred eu in sine despre mine. Daca-asi primi aceasta funtie ~Garantez~ caci toata lumea o sa fie impacata cu acest lucru.

Ce intenționez să fac pentru jucători: Pentru jucatorii nostrii dragi ii salut pentru inceput! In al doilea rand le promit niste sume de bani cum am sa pot am sa-i ajut. O sa organizez zilnic evenimente mai speciale ( Atat in Game cat si pe Forum ), o sa ajut playerii intre nivelele 2-7, nu exclud si ceilalti de nivel-ul 1, 8, 9 [...].

Evenimentele mele pentru Luni.

14:00 - Event obisnuit.

16:30 - Impartirea banilor (Taxa) pentru playerii cu nivelul 2-7.

18:00 - Event obinuit.

20:00 - Event palpitant ( unic ).

Evenimentele mele pentru Marti.

18:00 - Event obisnuit.

20:00 - Event palpitant ( Exemple: Ruleta ruseasca, Protect te ``VIP``, Primul cu tractor-ul, etc.. ( desigur vor fi premii mari ).

Evenimentele mele pentru Miercuri.

20:00 - Event palpitant ( unic ).

Evenimentele mele pentru Joi.

14:00 - Castigator-ul tombolei RPG3 anuntat pe forum (atat si in joc ( depinde daca Staff-ul va permite asta ) ).

20:00 - Eveniment sportiv (aceste evenimente vor fi de tip ~Box, Alearga-n cerc sau primul cu Bicicleta, etc..).

Evenimentele mele pentru Vineri.

20:00 - Event special ( unul din cele mai frumoase evenimente din saptamana ).

Evenimentele mele pentru Sambata.

14:00 - Event action ( aceste eveniment vor fi de tip ~Actiune~, veti vedea mai multe daca o sa ajungem ).

20:00 - Mega event.

Evenimentele mele pentru Duminica.

14:00 - Event classic.

20:00 - Event `Comunity-Rpg3` ( Acesta va fi cel mai mare si mai frumos eveniment al saptamanii ( va voi da detalii daca voi ajunge primar ).

Edited by GF dEEnYm
  • Upvote 2

Nick: [WG]DowSky

Level: 31

Vârstă (reală): 16
Vechime pe server: 9 luni.
Poză cu /stats: bk4uIZ4.jpg
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii, pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri, să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut pentru ei. Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele. Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile creeate, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Ce intentionez sa fac pentru jucatori? : Cum am menţionat şi mai sus, scopul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic. Am mai avut un mandat, şi anume mandatul pe luna Octombrie, urmat de cel pe luna Martie, am organizat atunci B-Clan's Olympics, evenimente şi multe altele, de asemenea, acum îmi doresc să organizez B-Clan's Olympics EDITION II şi olimpiade între facţiuni şi departamente. Voi organiza plimbări cu playerii de level 2-7, le voi arăta toate locaţiile importante de pe acest server, de la hq-urile facţiunilor până la unele business-uri renumite şi multe altele.

Vă mulţumesc tuturor celor care aţi citit această aplicaţie, nu vă voi dezamăgii!

• Upvote 2

Nick:anthonny.

Level:50 +

Vârstă (reală):18 ani.

Sex (real):Masculin.

Vechime pe server:3-4 ani joc pe B-Zone.

Poză cu /stats:http://imgur.com/eS5qikK,vjvSHDa

Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Vreau sa ajut playeri de level mic cu orice se poate , si mi-am dorit o functie ca aceasta!

Ce intenționez să fac pentru jucători:Nu vreau sa promit nimic,tot ce am sa fac o sa fie spontan, am sa fac lucruri frumoasa, event-uri frumoase cu premii de valoare, taxele o sa fie cele mai mici, am sa ajut orice jucator cu orice problema!

Deci daca ma votati o sa va fie bine! O sa va ajut cu orice problema la orice ora si cu informatii si financiar!

P.S:Am multi bani!!

• Upvote 1

Nick:Vivi
Level:46
Vârstă (reală):17 ani
Sex (real):Masculin
Vechime pe server:In jur de 10 luni
Poză cu /stats:http://imgur.com/eLkjEpp
Motivul pentru care doresc să fiu Primar:Este o functie foarte bine constituita si as vrea sa fiu primul primal al acestui server pentru un joc mult mai distractiv si multe schimbari.
Ce intenționez să fac pentru jucători:Pai as inpartii taxele jucatorilor cu level mic, as organiza eventuri cateva pe zi as face parade,ar sta fiecare jucator la un interviu cu mine.Fiecare jucator de pe comunite v-a fi respectat si toate cele, prin urmare as ridica serverul la un stagiu cat mai mare.

• Upvote 2

Voi chiar nu intelegi ca pentru a aplica, si ulterior pentru a fii acceptati trebuie sa fiti Civili? Toti cei care faceti parte dintr-o factiune considerati-va respinsi din prima.

Imi scuzati interventia dar vad ca playerii nu stiu sa citeasca si au un levele destul de mari.

"Ne-am gândit că ar fi interesant să folosim și această funcție, de primar, pentru altceva decât simplul rol estetic. Așa că lucrurile de acum încolo vor sta astfel:

- se va alege un Primar o dată pe lună.
- mandatul acestuia va dura 28-31 de zile, în funcție de luna în care este ales.
- în ultima săptămână a lunii se va face campanie electorală iar în ultimele 3 zile se va vota noul primar de către jucători într-un topic separat.
- rolul Primarului este de a seta Taxa pe care fiecare jucător trebuie s-o plătească la fiecare payday. (taxă minimă - 50$, taxa maximă - 500$)
- o dată pe zi, de preferat seara când sunt peste 300-350 jucători online, va folosi banii strânși din această Taxă în ajutorul jucătorilor sub level 7 (există o comandă specială).
- pe lângă acest ajutor financiar va ajuta jucătorii cu sfaturi pentru diversele lor probleme.
- va putea organiza evenimente cu proprii săi bani pentru a mulțumi jucătorii dacă dorește să mai primească un mandat și în următoarea lună.
- suma maximă care se poate strânge în „depozitul” Primăriei este de 50.000$.
- levelul minim al Primarului este: Level 15.
- pentru a candida trebuie să fiți Civil și fără Faction Punish.

Pentru a candida pentru postul de Primar B-Zone vă rugăm să folosiți următorul formular:"

Succes tuturor.

Edited by i7 DauMagie

Cum a spus și i7, majoritatea nu v-ați încadrat în criteriile cerute.

Primarul pe luna Septembrie este Anthonny. http://i.imgur.com/N7HRw1c.jpg

• Upvote 2

Aplicațiile sunt acum deschise.

• Upvote 2

2qallc4.png

Nick:

zYncMACELARU

Level:

44

Vârstă (reală):

16

Sex (real):

Masculin.

Vechime pe server:

Pe RPG 3 joc de la deschidere + un an de experienţă pe RPG1 ( am jucat până sa se deschidă RPG3 )

Poză cu /stats:

In primul rand, e o experienta unica sa ai functia de primar, iar in al doilea rand, as dori sa-i ajut pe cei care au nevoie de ajutor, atat moral cat si financiar, dar fara sa incurajez cersetoria. Motivul pentru care doresc aceasta functie este ca functia de primar este una dintre cele mai importante functii de pe server, iar cel care detine aceasta functie trebuie sa aiba cunostinte despre joc, sa fie serios, sa stie sa vorbeasca cu cei de level mic, sa nu se enerveze usor si sa fie activ tot timpul. Doresc să obţin această funcţie pentru ajutorarea playerilor de level mic cu banii proprii, pentru a organiza evenimente speciale cu premii pe măsură, activităţi pentru absolut toate facţiunile paşnice, gangurile, departamentele şi nu în ultimul rând pentru clanuri, să organizez olimpiade între facţiuni, între clanuri şi multe altele, mereu pe primul loc trebuie să fie activitatea, distracţia, seriozitatea şi nu în ultimul rând ca playerii să aibă un ambient cât mai plăcut pentru ei. Desigur că şi premiile de la evenimente, activităţi contează şi vor fii unele pe măsură, dar totul este ca playerii serverului să se bucure de ele şi să participe la ele. Cine mă cunoaşte ştie ce fel de persoană sunt şi are încredere în mine, funcţia de Mayor este foarte importantă dedicată serverului şi nu cred că a fii Mayor trebuie să împarţi taxe şi să faci câteva evenimente pe zii, a fii Mayor înseamnă a merita această funcţie, a face un ambient plăcut tuturor playerilor, vreau ca toate facţiunile să fie un colectiv cât mai apropiat una de cealaltă şi a bucura playerii cu taxele împărţite, cu evenimentele şi activităţile creeate, cu olimpiadele între facţiunile paşnice, ganguri, departamente şi clanuri, a le oferii tuturor playerilor dornici de un loc de muncă în a se angaja la primărie şi a le oferii un job cu un salariu pe măsură, ca toată lumea să fie şi să se simtă perfect şi că joacă cu cel mai mare drag.

Motiv-ul pentru care doresc să devin Primar este să organizez multe evenimente, activităţi, împărţirea taxelor, olimpiade între facţiuni, ganguri, departamente şi clanuri, premiile vor fii pe măsură şi nu în ultimul rând ca playerii să fie fericiţi şi a le creea un ambient cât mai plăcut, angajarea playerilor dornici la primărie în a le oferii un job şi un salariu pe măsură şi multe altele, ştiu cum este să ai level mic, să nu ai fonduri necesare, să munceşti mult pentru a câştiga o sumă de bani, de asta doresc să ajut şi să mă implic.

• Upvote 3

Nick: Van.Helsing
Level:43+
Vârstă (reală):18 ani.
Sex (real):Masculin.
Vechime pe server: Pe RPG3 de la inceput > 30.11.2015 [Data in care mi-am facut contul]. Insa m-am alaturat comunitatii B-Zone din iunie 2009.
Poză cu /stats: http://imgur.com/HPfc3Q0
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa devin Primar pentru ca este o functie importanta si pentru ca trebuie detinuta de cineva mai 'matur' care sa nu isi bata joc de functie si sa nu faca nimic, avand o varsta putin mai mare fata de media de 11-14 ani a majoritatea playerilor, presupun ca sunt mai 'apt' pentru aceasta functie.
Ce intenționez să fac pentru jucători:In primul si primul rand, o sa organizez evenimente de fiecare data cand o sa fiu ON pe server [dimineata-pranz-seara], o sa va pun la dispozitie benzina gratis la /findbiz 77 [benzinaria de langa CNN SF& SFPD] + intrare gratis la Clubul de noapte Jizzy SF /findbiz 134, o sa setez taxa la minim, o sa impart banii playerilor cu level mic cat mai des si o sa raspund pe /sms la diferite intrebari legate despre server sau despre aceasta comunitate, fiind'ca joc din iunie 2009, am acumulat destula experienta pe aceasta comunitate, incat pot si stiu din experienta si functiile avute, cum se ajuta playerii cu adevarat.

Benzina gratis la /findbiz 77 , benzinaria de langa CNN SF&HQ SFPD si intrarea gratis la Club Jizzy SF /findbiz 134.

Nu cred ca trebuie sa descriu tot aici ca altii, iar apoi sa nu fac nimic in game, degeaba fac o aplicatie de 10 pagini cu ceea ce voi face daca totusi nimic, asa ca, cine ma cunoaste si a auzit de mine [Fost Helper RPG3-Movie Admin] stie cat de serios si activ sunt.

Votati Van.Helsing Primar RPG3 B-ZONE !

Edited by VanHelsing Official
  • Upvote 12

Nick: Nixon.
Level: 12
Varsta (Real):Am frumoasa varsta de 13 ani (Peste 1 saptamana voi face 14 ani)
Sex (Real):Masculin
Vechime pe server:Joc din 2014 ,am mai avut si conturi anterioare pe server.
Poza cu /stats:mC3xp3z.png
Motivul pentru care doresc sa fiu primar:De ce doresc eu functia de primar pe RPG3.B-Zone.Ro?Aceasta functie este una foarte importanta pe server-ele b-zone.Multi jucatori isi doresc multi bani si cand vor sa o faca la un job se plictisesc ,daca voi iesi eu primar voi promite cate minim 1 event pe zi la care vor putea orice jucator sa castige.Voi promite ca voi fi activ,serios si responsabil de functie daca mi se va oferi sansa.
Ce mentionez sa fac pentru jucatori:

Luni:Voi organiza un eveniment Trivia deoarece e inceput de saptamana si toti merge la scoala .

Marti:Voi organiza un eveniment de tip Deagle la unul dintre gunshop-uri.

Miercuri:Voi organiza un evenimet la PaintBall

Joi:Voi organiza un eveniment Find & Kill

Vineri:Vor avea loc donatiile [/charity] pentru jucatori intre level 1 si 7.

Iar in Weekend:In weekend voi face diverse evenimente ,minim 2 ,1 de tip curse care va avea loc la Racing Arena si celalat Survives to Win (Acesta se va organiza la un biz cu un interior mare in care eu ajutat de cateva persoane va trebui sa va omoram si cel care ramana ultimul castiga)

Promit si va asigur ca acestea se vor organiza in fiecare saptamana si sunt doar niste exemple ,poate voi mai organiza alte tipuri in aceea zi.

Multumesc pentru timpul acordat si sper ca voi primi un raspuns pozitiv.

Edited by NNixon
  • Upvote 2

Scuzati ca ma bag, dar...

Unii dintre voi nu cred ca stiti limba romana, ori aveti nevoie de un control la ochi.Ca sa aplicati trebuie sa fiti CIVILI si sa nu aveti FP.

Nick: Yo_Ionutz
Level: 21
Vârstă (reală): 15 ani
Vechime pe server: Pe comunitate joc de 2-3 ani, b-zone a fost primul meu server de samp, pe rpg2 joc de aproximativ 5 luni.
Poză cu /stats: http://imgur.com/RBMYpcW
Motivul pentru care doresc să fiu Primar: Vreau sa ajut playerii fie noi, fie vechi cu diferite evenimente, ajutor financiar...

1. In fiecare zi o sa le fac diferite evente cu premii mari.

2. La fiecare payday o sa aiba un event trivia.

3. O sa ii ajut cu ajutor financiar pe cei cu level cuprins intre 1-10.

4. O sa fac diverse targuri in fiecare saptamana.

Si multe altele

Candidații pentru funcția de primar sunt:

Anthonny.
zYncMACELARU
Romii
Van.Helsing
Voi reveni cu edit după vot pentru a desemna câștigătorul.
  • Upvote 2

Aplicațiile pentru primar sunt acum deschise.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.