Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

9HpzHnz.png

 

 

*În acest topic le este permis să posteze doar membrilor acestei facțiuni și adminilor serverului B-Zone RPG.

*Încercați pe cât se poate să discutați lucruri legate de joc și să vă limitați din a face posturi inutile. Țineți minte, e topic de discuții, nu messenger sau un chat privat.

 

4zs53BZ.png

 

 

 

*In this topic only members of this faction and B-zone admins are allowed to post here.

 

*Try as much as possible to discuss things related to the game and limit you from doing unnecessary posts . Remember, it's a topic for discussions, not a messenger or private chat.

 

 

Edited by Stoony ToV
Actualizat.
Link to comment
Share on other sites

Salut! Ma simt onorat ca sa fiu membru al acestei factiuni de la inceput, sunt sigur ca vom face si noi o treaba buna.

Felicitari celor acceptati si succes la teste. Ne vedem in joc, sper ca nu o sa avem probleme.

Link to comment
Share on other sites

@@South Porter, bine te-am gasit :)).

 

Imi pare bine ca am ajuns sa fac parte din aceasta factiune si sper sa stam impreuna cat mai mult timp.

Pentru cei care urmeaza sa intre in factiune si o sa aveti intrebari, nu va fie rusine si intrebati cu increde pe /f absolut orice. Decat sa faceti greseli, mai bine intrebati.

Link to comment
Share on other sites

Exact cum a spus @@Sickk, daca aveti nelamuriri, nu ezitati sa ne intrebati aici sau chiar direct pe /f sa evitam greselile. Am vazut multe greseli pana acum, dar putem trece cu vederea peste ele, avand in vedere ca sunteti noi. Incercati sa ascultati nu neaparat doar de rank mai mare, deoarece acum toti avem rank1 inafara de lider/sublider. Eu de exemplu am mai fost membru School Instructor si stiu cum sta treaba, as dori doar sa va ajut!

Link to comment
Share on other sites

@, tu vrei spam, ha? Stai ca suntem la inceput, peste cateva saptamani :)). Oricum, welcome!

 

M-am intors si eu din oras, am stat mai mult decat mi-am propus :)). Ne auzim prin game.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, doresc sa va urez un calduros bun venit celor care ati intrat in factiune. Am luat-o de la 0, exact asa cum mi-am dorit si stiam ca o sa-mi fie foarte greu la inceput, insa o am alaturi pe [uS]Ale. care ma ajuta enorm de mult si pe aceasta cale doresc sa-i multumesc. Am ales sa aduc cativa oameni cu experienta precum Porter, Sickk sau Edward_NisaN, care imi vor fi de mare ajutor in instruirea celor nou veniti pe comunitate. Am remarcat cativa jucatori de level mic precum JoNaS69/=KenT=, care mi-au lasat o impresie foarte buna prin faptul ca au stiut aproape la perfect tot testul sustinut. Veti avea parte de toata sustinerea mea si sper sa va indrept spre drumul cel bun si aici ma refer la factiunile importante precum Hitman, Ganguri si Departamente.

 

Astazi (e trecut de 00:00) am sa fiu la munca si cum sefa e toata ziua cu camera pe mine si pe ceilalti angajati :)), si am sa ma axez in mod special pe forum, pe aplicatiile active si pe tot ce tine de School Instructors. Pentru orice problema, orice neclaritate o puteti intreba pe Ale. iar ea o sa va ajute cu mare placere. Noapte buna va doresc si mult succes la scoala/facultate si orice alta activitate aveti planificata in decursul zilei de astazi.

Link to comment
Share on other sites

@@South zeEk,Bine Boss. Succes la munca si nu-ti face griji cat e Ale ON.

 

Ne auzim cand vii acasa.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, stiu ca este mai dificil cu asteptarea asta insa ganditi-va ca avem multe teste de dat, abia am terminat cu a doua tura si urmeaza o alta recrutare pentru ca nu au trecut toti. Este mai bine sa trecem peste acest obstacol iar apoi ne vom axa pe ceea ce trebuie sa facem, multumesc pentru ca ma intelegeti.

Link to comment
Share on other sites

Daca tot s-a dat drumu' la licente as recomanda ca fiecare dintre noi sa mai aruncam o privire peste http://forum.b-zone.ro/topic/246470-ls-school-instructors-greselile-frecvente-ale-instructorilor-frequently-mistakes-made-by-the-instructors/ deoarece ne prinde bine, chiar daca zicem ca stim ce sa facem. Niciodata nu e rau sa citesti inca odata. Incet, incet ne "lansam" si noi si ajungem sus.

 

EDIT: Am ceva pentru amuzament =)). Cam asta am facut 5-7 minute pana am reusit sa ajung la PNS.

 

Edited by Sickk
Link to comment
Share on other sites

@@Sickk,

Ti-am zis ca decat ca tine, mai bine lipsa :))))

 

 

@@South Max,

Esti nab baaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult pentru sansa acordata (Corona) , Postez de pe contul de forum al varului meu pentru ca nu prea folosesc forumul si am zis ca nu are rost sa imi fac un cont . Daca v-a fi nevoie o sa imi fac cont de forum ! Multumesc

Link to comment
Share on other sites

@@BARbeR, incearca sa eviti asemenea posturi :)), nu e tocmai ok. Frumoasa semnatura.

 

Buna dimineata. Se pare ca trece si acest weekend cam repede din pacate. Deseara este prima sedinta in factiune si ar fi frumos sa fim cat mai multi online pentru a stabili baza acestei factiuni.

Edited by Sickk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.