Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare jucatorilor verzi, ce mai faceti ba? Demult nu am intrat pe ici, am decis sa vad care mai e treaba. Ce mai faci Boss KinoTo? Cum o duce factiunea? Merg licentele? Mi-a facut placere sa postez, nostalgie. Succes.

Link to comment
Share on other sites

Nu uitati de sedinta din 14.05.2016 (SAMBATA)ora 16:30,prezenta nu este obligatorie dar cine este serios si are interes fata de aceasta factiune sa fie prezent.Eu nu o sa fiu prezent deoarece sunt plecat la o zi de nastere, o sa ma interesez dupa ce s-a discutat, bafta :)>-

Edited by IamGold Huligan
Link to comment
Share on other sites

Nu uitati de sedinta din 14.05.2016 (SAMBATA)ora 16:30,prezenta nu este obligatorie dar cine este serios si are interes fata de aceasta factiune sa fie prezent.Eu nu o sa fiu prezent deoarece sunt plecat la o zi de nastere, o sa ma interesez dupa ce s-a discutat, bafta :)>-

Si la mine este o problema, nu voi putea ajunge. Am meditatii de la 15:00 la 17:00. KinoTo, daca poti trimite-mi pm cu ce veti discuta la sedinta sau daca nu poti macar sa imi zici pe ts diseara. Mersi anticipat! Va saluta nabu' :*
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.