Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut! Bai, imi pare rau pentru perioada inactiva din ultimele zile si ca intru doar pentru login, dar dupa cum bine stiti, a inceput facultatea, eu m-am mutat in Bucuresti si mai dureaza putin pana ma obisnuiesc cu programul. O sa imi reiau activitatea in 2-3 zile :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, South KinoTo said:

Salut! Bai, imi pare rau pentru perioada inactiva din ultimele zile si ca intru doar pentru login, dar dupa cum bine stiti, a inceput facultatea, eu m-am mutat in Bucuresti si mai dureaza putin pana ma obisnuiesc cu programul. O sa imi reiau activitatea in 2-3 zile :D

Meriti rank down ca mine =))

 

Cum e la facultate, bobocule? :D 

Link to comment
Share on other sites

J3dbdoJ.png

 

In urma votului celei mai active factiuni pasnice, factiunea castigatoare, LS School Instructors urmeaza sa beneficieze de raport injumatatit in perioada  09.10.2017 - 15.10.2017.

 

Following the vote of the most active peaceful faction, LS School Instructors  is going to be rewarded with half report which is valid in the period 09.10.2017 - 15.10.2017.

Felicitari baieti, este meritul nostru.

Link to comment
Share on other sites

A inceput B-olyimpics si la prima proba am iesit castigatori datorita lui p.a.d.i si lui Dubeer. Haideti sa o tinem tot asa.

Pentru fiecare proba castigate, veti fi recompensati.

Daca vom ocupa podiumul, o mare parte din banii castigati vor fi impartiti celor ce au castigat probele.

Va doresc succes.

Premiile pentru factiunile castigatoare suna cam asa:

ypoOI3C.png

Premii | Prizes

 

 

 

Premii pentru facțiunile castigatoare

 

 

 

Locul 1 - $8.000.000, un trofeu de aur, o saptamana fara raport de activitate/5.000.000 materiale + 5.000 droguri

Locul 2 - $6.000.000, un trofeu de argint

Locul 3 - $3.000.000, un trofeu de bronz

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ToVarasu PADI said:

Saloooot, rank 3 si 4, care nu dati teste, macar dati si voi simulari zic, ca teste dau doar eu, George, Neco si Wolf, in rest nu se baga nimeni, macar dati si voi simulari.

Poate apuc in seara asta sa bag GTA, trebuie sa fac exercitii de programare ...am scapat de virusi ..win10 NUUU :(( 

 

E DE MIRARE CA A DAT WOLF TESTE =))  + poate apuc sa dau simulari daca e. :D 

Link to comment
Share on other sites

A venit momentul in care spun adio acestei minunate factiuni, care pe mine m-a format ca jucator si mi-a adus cele mai multe realizari in acesti aproape 2 ani petrecuti aici.

Sper ca noul lider sa duca aceasta factiune mai departe, poate sa o conduca mai bine decat am facut-o eu.

Nu voi uita pe nimeni de aici. Numai bine, imi va fi dor de voi.

#LSSI.

#AllTheWayUp.

Edited by ToVarasu Wolf4eveR
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ToVarasu Wolf4eveR said:

A venit momentul in care spun adio acestei minunate factiuni, care pe mine m-a format ca jucator si mi-a adus cele mai multe realizari in acesti aproape 2 ani petrecuti aici.

Sper ca noul lider sa duca aceasta factiune mai departe, poate sa o conduca mai bine decat am facut-o eu.

Nu voi uita pe nimeni de aici. Numai bine, imi va fi dor de voi.

#LSSI.

#AllTheWayUp.

Stai ba linistit ca vin dupa tine =)) stii tu de ce =)) 

$@L P@ :(:(:( 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ToVarasu Wolf4eveR said:

A venit momentul in care spun adio acestei minunate factiuni, care pe mine m-a format ca jucator si mi-a adus cele mai multe realizari in acesti aproape 2 ani petrecuti aici.

Sper ca noul lider sa duca aceasta factiune mai departe, poate sa o conduca mai bine decat am facut-o eu.

Nu voi uita pe nimeni de aici. Numai bine, imi va fi dor de voi.

#LSSI.

#AllTheWayUp.

Ne-ai lasat ba martane, o sa ne fie dor de un lider nab ca tine, pupic :*

Link to comment
Share on other sites

Esti nab ba...esti unul dintre liderii mei preferat pe care i am intalnit pe serveri...patronu' ramane bossu <3..pup ba si sa ne revedem cu bine <3

Link to comment
Share on other sites

Salut fetele, i m back <3 

Edited by Zlatan RPG1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.