Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare! Imi permit putin sa scriu aici ca sa va salut si sa va urez mult succes cu treaba si, poate, sa mai cunosc oamenii actuali ai factiunii. Va pup si va respect super mult. Si @South Edward NissaN multe felicitari pentru nivelul la care a ajuns factiunea asta. Multa bafta la licente! 

 

Aa da, si @20CMRec0rd esti parlit, te iub

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Djk314 said:

Salutare! Imi permit putin sa scriu aici ca sa va salut si sa va urez mult succes cu treaba si, poate, sa mai cunosc oamenii actuali ai factiunii. Va pup si va respect super mult. Si @South Edward NissaN multe felicitari pentru nivelul la care a ajuns factiunea asta. Multa bafta la licente! 

 

Aa da, si @20CMRec0rd esti parlit, te iub

Multa bafta dar ce nume ai pe joc? :)) :)) :)) 

Link to comment
Share on other sites

Baietii mei, eu v-am lasat. Multa bafta va doresc in tot ceea ce ati planuit mai departe, atat in viata reala, cat si cea virtuala :)) daca iti poti face planuri pentru asa ceva.

Santate sa aveti! Ne mai auzim prin joc.

Link to comment
Share on other sites

Membrii care au promovat testele: 

[uS]Porter       0/3   
[uS]KeNNeDy       0/3      
Chrys           0/3   
[uS]Tony_Montana   0/3  
.Stefii.       0/3    
AlexandruSTONESOUL 0/3   
[uSa]Slide       0/3   
[OG]AlexRonaldo       0/3 

 

 

Membrii declarati picati:

 

kroky[VODA]            0/3
[uSa]Assimov.            0/3
[EL]RaulEstradda    0/3
[uV]Pa1N.            0.5/3
Tavii.[S4F]            0.5/3
MoSuLiKa.PLETOSU[VIP]    2.5/3
Morar_David            2.5/3
[SvG]IovaaFINANTATORU    1/3 

 

 

Felicitari celor care au promovat. Cei care ati picat, va astept cu o noua aplicatie la urmatoarea sesiune de recrutari.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, South TonyMontana said:

@South Edward NissaN multumim, Edward! Pentru noi, cei proaspeti intrati, chiar daca s-au scos simularile, putem sa rugam un membru de rank 3+ sa sustinem o simulare daca e deacord si el pt. a vedea daca e totul ok? Sa evitam neplacerile.

Sigur

Link to comment
Share on other sites

salut, baieti, ce faceti? nu am trecut de mult prin acest topic :))

8 hours ago, South TonyMontana said:

Ce linistiti suntem noi. Cum a mers cu raportul saptamana aceasta? Weekend fain va urez.

destul de bine

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare .

Ca tot am vazut ca nu le-a cautat multa lumea desi ne usureaza treaba va pun aici link de la moduri pentru a va ajuta cu licentele :

Asta e super simplu , /server sa-l alegeti apoi /see_licenses name (fara tag clan)

Vedeti cate ore are la fiecare licenta un player fara a iesi din game .

Stergeti din folderul instructorhelp fisierul LVSI ca nu avem nevoie si cam atat pentru detali aveti in game /intructor_help .

E mai simplu va scrie direct numele id-ul si tot ce e nevoie in chat /f automat + intrebarile la teste .... >.>

@South KeNNeDy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.