Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 03.03.2018 at 10:40 AM, ToVarasu Gaaby said:

Hai, noroc, baieti, ce mai ziceti? Si eu bine, ma gandeam sa mai fac niste spam, sa vedem daca am si cu cine.

Apropo, un +1 aici daca credeti ca va ajuta aceasta sugestie:

 

Dacă mi-ai fi dat și tu mie +1 la alea 3 propuneri, ți-aș fi dat și eu.. dar pentru că n-ai dat nu-ți dau nici eu, sal.

 

38 minutes ago, Don Kevin said:

Da o bere cand dai ?

 

La niciodată fără un sfert, dacă ești liber... 

Link to comment
Share on other sites

Ba geta chiar asa esti fane cinste cu o bere germana ca aia imi place daca nu gasesti daia, vreau austriaca.Hai repejor ca n-am toata ziua.

Edited by standar24
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, băieții. @AIM Andu dacă ai da /fmotd pe joc, iar apoi să te duci la anunțuri importante, ai găsi spusele lui @South Georgeeee exact așa: ”Până când reușesc să rezolve problemele de funcționare a serverelor pentru unii sau toți jucătorii, STAFF-ul a decis ca rapoartele de activitate să fie opționale pe o durată nedeterminatăCând aceste probleme nu vor mai exista veți fi anunțați pentru a reveni iar la rapoartele obligatorii săptămânale. ” O seară bună să aveți.

Hai cu spamu, sunt deschis la propuneri :))

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ToVarasu Gaaby said:

Hai noroc, băieții. @AIM Andu dacă ai da /fmotd pe joc, iar apoi să te duci la anunțuri importante, ai găsi spusele lui @South Georgeeee exact așa: ”Până când reușesc să rezolve problemele de funcționare a serverelor pentru unii sau toți jucătorii, STAFF-ul a decis ca rapoartele de activitate să fie opționale pe o durată nedeterminatăCând aceste probleme nu vor mai exista veți fi anunțați pentru a reveni iar la rapoartele obligatorii săptămânale. ” O seară bună să aveți.

Hai cu spamu, sunt deschis la propuneri :))

Adevărat, vorbe adevărate vă zic =))

Repede tu cu /fmotd la semnătură =)) Nimeni nu ți-a mai zis asta până acum, nu? :))

 

#șefdepagină

Edited by South Georgeeee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.