Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nu uitati de sedinta de astazi, prezenta la sedinta conteaza destul de mult pentru promovarea voastra. In cazul in care nu puteti ajunge ar fi bine sa va invoiti pentru a evita orice problema.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara instructori, felicitari celor care au fost promovati aseara la sedinta. Aviz celor care au intrat recent, mare grija la modelele pentru licente.Cum v-am spus, nu vreau sa aud sau sa vad ca le-ati facut posturi celor din SF sau LV. Scopul nostru este unul bine intemeiat si trebuie sa ne vedem de treaba si de factiunea noastra. Am fost liber de zile iar de maine merg la serviciu, am sa intru pe forum atat cat imi permite timpul insa aveti multa grija si fiti atenti la ceea ce faceti, chiar daca sunt offline tot aflu ce se intampla in cadrul factiunii.

Edited by South zeEk
Link to comment
Share on other sites

@@South zeEk, am organizat un eveniment par / impar in aceasta seara by LS School Instructor si chiar s-a desfasurat totul bine. Posibil sa mai facem din cand in cand, chiar daca nu esti tu online. Am observat ca sunt toti cu capul pe umeri si nu isi fac de cap, chiar se poate organiza un eveniment. Deci, am inceput o actiune noua cu factiunea :)).

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua tuturor, se pare ca deja au trecut doua luni de cand am primit functia de lider. Foarte repede trece timpul, nici nu realizam ca odata cu trecerea timpului, trecem si noi. Ne auzim prin joc, atentie la ceea ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

Mda .... cat de nab sa fiu, incerc sa fac event pe Primarie LS, si din intamplare am patit ce veti vedea in imaginea de mai jos ... :))))

hy1rB15.png

@, acea propunere facuta de tine pe forum nu tine de zeek, ci de scripter-ul MasterTrap21 iar Kelton sa fie de acord cu ea, dai edit cu wrong mai bine .. faci propunere pe forum cand se redeschide sectiunea de propuneri pentru server.

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi, mare atentie la modelele de teste.

Felicitari Porter, Buckley pentru functiile obtinute. Faptul ca m-ati ajutat mereu cand mi-a fost mai greu este acum in avantajul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Cu ocazia ultimului meu post aici as dori sa imi iau la revedere de la voi. Din nefericire dintr-o prostie facuta ieri postand un status update cu ceva ilegal am primit ban 30 zile, atat pe RPG1 cat si pe RPG2. Si am fost demis din ambele factiuni ... Postez acum seara deoarece astazi am fost cam ocupat cu treburi in viata reala si nu am avut timp sa imi iau adio de la voi.

 

In primul rand, @@South zeEk, iti multumesc mult pentru sansa acordata si pentru increderea pe care ai avut-o in mine si de asemenea pentru rank-ul 2 acordat tocmai de ziua mea :). A fost o experienta unica si inedita pentru mine, desi cand am aplicat nu stiam aproape nimic, dupa [/invite] am inceput usor usor sa inteleg despre ce este vorba si cu ajutorul colegilor am reusit sa ma descurc de unul singur si am facut o prestatie destul de buna consider eu. Iti urez mult succes cu liderul, sa ai grija de el, iar in viata reala iti doresc multa sanatate, sa ai o casnicie daca va fi cazul frumoasa cu Ale si Dumnezeu sa va binecuvanteze.

@, esti o sub-lidera foarte buna, de treaba si intelegatoare cand e cazul. Iti doresc mult succes pe viitor, sa ai grija de functia pe care o deti, sa conduceti cat mai mult Los Santos School Instructors alaturi de zeEk si iti doresc multa sanatate si succes la examenele tale, sau ce aveai .. :))

@@Sickk, mersi grasule ca imi acceptai eventurile cand te rugam pe /f si iti faceam spam pe sms :))) Esti un coleg de treaba si nu te crezi sefu tuturor pentru ca ai admini, esti cu picioarele pe pamant si asa ar trebui sa fie toti, insa cand ai functii ai aere de vedeta, insa nu e si cazu tau. Iti doresc mult succes cu functia de admin si sa ajungi la un rank cat mai mare in factiune.

 

Pentru restul membrilor, nu mai stau acum sa va insir pe toti pentru ca ar dura mult prea mult timp, doar atat am sa va spun. Va urez mult succes, sa aveti grija de voi, sa va intelegeti, sa faceti o prestatie cat mai buna in factiune si sa ajungeti la un rank cat mai mare.

 

 

Cu alte cuvinte, acesta a fost ultimul meu post aici, va multumesc tuturor pentru ajutor si pentru intelegere. Eu ma voi lasa de Sa:Mp pentru o perioada de timp, dar voi fi activ pe forum zilnic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.