Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 5 a început. Te poți înscrie aici

Kelton

Los Santos School Instructors ► Discutii / Discussions

Recommended Posts

LKoIW8N.png

În acest topic le este permis să posteze doar membrilor acestei facțiuni și adminilor serverului B-Zone RPG.

Încercați pe cât se poate să discutați lucruri legate de joc și să vă limitați din a face posturi inutile. Țineți minte, e topic de discuții, nu messenger sau un chat privat.

ENGLISH

In this topic are allowed to post only members of this faction and server admins B-Zone RPG.

Try as much as possible to discuss things related to the game and limit you from doing unnecessary posts. Remember, it's topic of discussion, not a messenger or private chat.

Edited by Tupi
Editare LOGO
  • Upvote 1

Eu sunt noul si primul lider al factiunii Los Santos School Instructors. Am mai fost lider la factiunea School Instructors 125 de zile si am experienta de a conduce o factiune de acest gen. Vreau ca toti membrii sa se comporte exemplar si sa de-a dovada de profesionalism! O sa ne cunoastem pe parcursul timpului petrecut impreuna!

@@RW Yuri, felicitari pentru functie.

Sper sa ma inteleg bine cu toti membrii.

Bafta la licente !

Eu alături de Los Santos Taxi, va uram un la mulți ani tuturor românilor, la mulți ani!

Eu alături de Las Venturas Police Departament, uram un la mulți ani tuturor românilor, la mulți ani!

░░░░░▐▀█▀▌░░░░▀█▄░░░

░░░░░▐█▄█▌░░░░░░▀█▄░░

░░░░░░▀▄▀░░░▄▄▄▄▄▀▀░░

░░░░▄▄▄██▀▀▀▀░░░░░░░

░░░█▀▄▄▄█░▀▀░░

░░░▌░▄▄▄▐▌▀▀▀░░

▄░▐░░░▄▄░█░▀▀ ░░

▀█▌░░░▄░▀█▀░▀ ░░

░░░░░░░▄▄▐▌▄▄░░░

░░░░░░░▀███▀█░▄░░

░░░░░░▐▌▀▄▀▄▀▐▄░░

░░░░░░▐▀░░░░░░▐▌░░

░░░░░░█░░░░░░░░█░░░

@, @@ROBBEL.

Multumim lafel! Fara urarile voastre nu puteam sa traiesc!

Vreau sa urez bun venit tuturor colegilor !

Sper sa ne intelegem bine si sa nu avem probleme.

Buna seara! Noul sublider al factiunii Los Santos School Instructors este MeganCrewe! Felicitari si sper sa nu ma dezamagesti!

La multi ani ,tuturor cu numele de Nicolae. by El Loco Cartel RPG1

@, multumim.

Fara urarea ta nu cred ca puteam sa trec peste aceasta zi.

Eu si factiunea Civilianus Family va uram celor cu numele Nicoleta / Nicolae un ''La multi ani!''.

Edited by Chivi

@

Multumim domnule civil. Sa ne traiesti 100 de ani sa mai faci post-uri aiurea!

@

Te rog nu posta in acest topic. Doar membrii din School Instructors au dreptul de a posta aici!

O sa iti primesti licenta cand o sa verific topicurile.

Ba voi sunteti turci? :/

Nu acceptam nimic,credeam ca glumeste si am zis "hai sa glumesc si eu".

In fine,voi credeti ce vreti,viata merge mai departe.Dupa ce scade FP voi aplica in alta factiune,si poate o sa scap de simtul umorului,ca mi-a adus numai necaz.

Bafta la licente fosti colegi! Salut Yuri !

PS : Incercati sa imi scrieti numele corect! ;) Ceau!

Edited by Byrryandy

Salutare! Cum vrei sa iti dau licente daca dimineata sunt la scoala de muzica si dupa-amiaza sunt la liceu? Ajung la ora 20:00 si atunci o sa dau la toti licente.

Postati la "licente care trebuiesc atribuite" si o sa le inmanez cand jucatorii respectivi sunt online

Acelasi lucru pot sa il spun si eu. Acum o sa va chinuitit putin , postati pe forum , noi le atribuim si gata. Doar pana ce se ridica 1-2 sa faca rank2 si atunci totul va fi mai usor pot sa spun... De asemenea puteti sa dati mesaj si pe skype eu sunt online mereu. skiller.bz este id-ul.

Salutare! Șaptamana aceasta am foarte multa treaba si Megan are probleme cu internetul. Cel mai probabil o sa va ajut seara cum pot. De saptamana viitoare o sa avem rank +2 si nu o sa mai avem aceasta problema. In legatura cu raportul de activitate, o sa discutam pe aceasta tema sambata. O zi buna tuturor!

Va multumesc mult ca m- ati primit in grupul vostru,sper sa ma inteleg bine cu toti colegii si sper sa nu va dezamagesc.

Salut,a fost foarte greu sa fac raportul.Nu l-am putut termina,sper că va fi mai usor cu r2+ .

Salutare! Saptamana aceasta nu o sa posteze nimeni raportul de activitate dar de saptamana viitoare totul o sa se schimbe. O sa fiu online mereu deoarece am luat vacanta si o sa avem membrii de rank +2. In acelasi timp o sa ne ajute si fata MeganCrewe.

Va doresc un weekend placut!

ATENTIE: Ca sa puneti bara RPG: Intrati aici, http://rpg2.b-zone.ro/players/search > scrieti numele jucatorului > o sa va intre in profilul lui > cautati in bara din stanga ''Player Stats'' > copati ''Cod Forum'' de la imaginea a doua > lipiti textul unde vreti sa apara bara RPG.

Saptamana aceasta se pune la saptamanile pentru rank up? Daca da inseamna ca pot face rank 2. Multumesc!

Saptamana aceasta se pune la saptamanile pentru rank up? Daca da inseamna ca pot face rank 2. Multumesc!