Jump to content

Sezonul 3 de Maraton a început. Detalii aici
Fuziunea serverelor de SA-MP. Detalii aici

Kelton

LS School Instructors - Discuții | Discussions

Recommended Posts

Salutare! Din cate stiti, o sa se faca un eveniment de tip PUBG, cu premiul de 7.500.000$ (7.5kk). Stiu ca mai este pana atunci, dar in cazul in care lucrurile nu se schimba, Angel m-a rugat pe mine sa ma ocup, deoarece el nu poate ajunge. In primul rand, o sa am nevoie de inca 9 membrii, asta in cazul in care vreti sa participam, nu ar strica acei bani pentru seiful factiunii. Din nou, daca o sa ramana treburile asa, sa ma ocup eu, o sa va rog sa-mi spuneti daca puteti ajunge. Tot aici o sa revin si cu informatii despre loctatia in care o sa sarim daca se va tine eventu-ul. Dati si un "like"  ca sa ma asigur ca vedeti asta. Va multumesc!  

O sa anuntam si in joc, pe /fmotd in cel mai scur timp, tot aici o sa postez o lista cu cei ce o sa participe, insa am nevoie de siguranta, nu vreau probleme.

*O sa sterg asta daca se schimba lucrurile pana atunci, sa nu existe probleme*

Edited by M AsheLL
  • Like 6

Aceasta este lista celor care o sa participe la evenimentul PUBG de diseara (ora 20:00).

1. AsheLL[.]

2. DariusBaSS.

3. Yonela

4. Stefan_2005

5. IanisOfficial

6. Alexpatru

7. CocoMACHINE

8. A[l]exandru

9. kent.nuratez

10. BlackAngl3 

Cei care sunt pe lista si nu o sa vina, ne supara. Sper sa nu ne facem de ras, si de ce nu, sa castigam. 

Din cate stiti, Angel nu o sa ajunga. O sa va explic mai multe diseara, va rog sa cititi ce scrie pe /fmotd. 

*Like la post sa stiu ca ati citit, cei care sunteti pe lista*

Edited by M AsheLL
  • Like 1

@uS Angel abi fiu de gunoier, umbla noaptea dupa fer

P.S: Ma scuzati pentru post-urile astea inutile, dar chiar nu ma pot abtine =))))

Edited by M AsheLL

Salut! Am reusit sa-mi recuperez contu` asta de forum (de acum 2 ani) :)) 

O sa postez de pe acesta de acum.

Salut! Sunt moderatorul secţiunii "Politics" şi, după cum ştiţi, duminica aceasta vor avea loc alegerile europarlamentare. De asemenea, preşedintele va organiza un referendum pe justiţie.

Am făcut două sondaje, îi invit pe cei cu drept de vot să îşi exprime opţiunile.

Sondaj alegeri europarlamentare - click

Sondaj referendum 26 mai - click

Vă mulţumesc pentru timpul acordat şi vă încurajez să vă exercitaţi dreptul de a vota! :)

• Upvote 1

Salutare tuturor! Sa stiti, Duminica avem sedinta, sper sa nu fie ca ultima =)))

Maaa, da' nu mai vorbeste uraat? :(( Cum adica ejti sefu meu mah, @Angel

@Mihai1706 n ai vazut nimic bn frt? asculta l pe angel si pleaca

Posted (edited)

La cererea voastra, o sa incerc sa schimb HQ-ul factiunii, asa ca v-as ruga sa-l votati pe cel care va place cel mai mult din urmatoarele 3:

HQ 1: https://imgur.com/vdLoEyN

HQ 2: https://imgur.com/HDM6IlE

HQ 3: https://imgur.com/L7cI856

Ca treburile sa fie putin mai serioase, aveti si un model de postare, sa nu fie totul aiurea. Si v-as ruga sa-l respectati.

Exemplu: 

•  Nick: AsheLL[.]
  •   Rank: Lider
  •   HQ-ul dorit este: 1 (voi il alegeti pe cel care va place mai mult)
  •   De ce doresc acest HQ:  Fiecare cu motivul sau.   
Edited by A s h e L L

•  Nick: AndreyMND
  •   Rank: LS Trainee [R1]
  •   HQ-ul dorit este: 3
  •   De ce doresc acest HQ:  Doresc acest interior ca HQ , doarece primul interior [HQ 1] are un interior ca restaurant si mna.. iar al 2 HQ exista si pe alte servere.. de ce nu al 3? Este la alegerea liderului , dar eu merg mai mult spre 3-2 
  • Thanks 1

• Nick: @sKc 
  •   Rank: LS Trainee 1
  •   De ce doresc acest HQ:  Doresc acest HQ deoarece arata cel mai bine dintre toate, primul are restaurantul acela si il strica, iar al doilea mi se pare aiurea, deci vot final 3.   
  • Thanks 1

•  Nick: Alex.ELNUBO
  •   Rank: 1
  •   HQ-ul dorit este: 2 
  •   De ce doresc acest HQ:Doresc acest HQ deoarece se potrivește mai mult cu exteriorul hq-ului, eu zic sa luați hq-ul cu nr 2.
  • Thanks 1

•  Nick: [vip]Mihai59.v2
  •   Rank: 6
  •   De ce doresc acest HQ: 3, Pentru ca cele lante sunt prea simple iar 3 e mai fain, daca facem si noi dm sa fugim pe acolo. GANDITII INAINTE SA VOTATII. O VORBA MARE.
  • Haha 1