Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

World of Tanks - Propuneri


 Share

Recommended Posts

Nickname: SilviuTHEGamer
Propunerea ta: Sa se faca un topic cu lista tancurilor pentru companiile de tier 6 si 8 .
Cu ce crezi ca ar putea ajuta?: Ar stii lumea ce tancuri sa isi pastreze sau sa isi faca
Alte precizari: Nu am momentan

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SilviuTHEGamer

Propunerea ta: Sa se faca un topic cu lista tancurilor pentru companiile de tier 6 si 8 .

Cu ce crezi ca ar putea ajuta?: Ar stii lumea ce tancuri sa isi pastreze sau sa isi faca

Alte precizari: Nu am momentan

Se va introduce intr-un topic cel mai probabil.
Link to comment
Share on other sites

Nickname: SilviuTHEGamer
Propunerea ta: Sa se faca o subcategorie cu Tank Academy
Cu ce crezi ca ar putea ajuta?: In acest fel toate tancurile ar avea o prezentare mai buna in care sa reiasa calitatile cat si defectele si lumea va stii la ce sa se astepte si asa marim doritorii sa incerce si world of tanks .
Alte precizari: Ar ajuta clanul de wot b-zone

Link to comment
Share on other sites

Nickname:JusTaSir
Propunerea ta: Propun sa ne adunam cativa cu tancuri de tier 6 si sa jucam niste meciuri tip Stronghold, sa mai facem niste materiale pentru ca primim bonusuri destul de folositoare.
Cu ce crezi ca ar putea ajuta? E mai sus.
Alte precizari: P.S. Din cate am vazut eu, sunt vreo 5 oameni care joaca WoT mai serios, restul doar ocupa locul. Asa poate devenim si noi mai activi.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:JusTaSir

Propunerea ta: Propun sa ne adunam cativa cu tancuri de tier 6 si sa jucam niste meciuri tip Stronghold, sa mai facem niste materiale pentru ca primim bonusuri destul de folositoare.

Cu ce crezi ca ar putea ajuta? E mai sus.

Alte precizari: P.S. Din cate am vazut eu, sunt vreo 5 oameni care joaca WoT mai serios, restul doar ocupa locul. Asa poate devenim si noi mai activi.

ne trebuie 15 oameni cu tier 6 care sunt buni ca altfel pierdem materialele.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.