Jump to content

LS School Instructors - Propuneri pentru facţiune | Faction suggestions


 Share

Recommended Posts

  • Nick : $Antidot$
  • Rank : LS Trainee
  • Propunere : 1) Construirea unui nou interior pentru hq. Cel actual este prea mare si degeaba + putin buguit in unele parti. ( Pot sa fac eu un interior daca se accepta )

                               2) Construirea unui nou interior pentru Training Zone. ( pot sa fac eu un interior daca se accepta )

Edited by Allprogamer
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: @Dover.
  • Rank: 1.
  • Propunere: Propun ca atunci când folosim comanda [/requestlicenses] să ne arate și dacă are banii necesari pentru acele licențe. Eu zic că ar fi o chestie destul de utilă, rămâne de văzut dacă se va pune în aplicare.
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: @Dover.
  • Rank: 2.
  • Propunere: După cum se vede, în ultimul timp comunitatea a scăzut și cred că aceste propuneri vor ajuta facțiunea cât de cât --->

 -> Prima propunere ar fi să se introducă în raport și licența de condus, să se poată obține și de la DMV, dar să o putem oferi și noi [Testul să constea tot în parcurgerea unui traseu impus de instructor].

-> A doua propunere este să se poată reînnoi licențele care sunt sub 100 de ore, în unele seri au fost 100 de jucători online și nu prea se putea face raportul.

Edited by Dover
Link to comment
Share on other sites

@Dover

Propunerea 1: Daca s-ar ocupa instructorii de driving license, s-ar frauda mai rau decat la fishing. Orice instructor care nu are raportul facut si-ar pune prietenul sa faca cateva conturi pentru a-i oferi licenta, si uite asa, raportul e terminat.

Propunerea 2: A fost deja un sondaj de opinie referitor la scaderea numarului de ore pentru licente. Nu au fost suficienti cei ce au votat pozitiv.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [Jhin]
  • Rank: 1
  • Propunere: 1. Atunci cand un admin/helper/player level 50+ te solicita sa ii acorzi licentele, pe [/f] cand anunti sa nu mai anunti cum este acum: Nume(ID) a trecut testul pentru X license (level 50+/admin) si sa anuntam pe [/f] Nume(ID) la mine pentru X,Y,Z licenses (admin/level50+) si sa acordam direct licentele fara a mai anunta cum este acum.
  •                  2. Scoaterea simularilor deoarece dupa mine un adevarat instructor stie ce si cum cand acorzi o licenta.
Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2014 at 11:06 PM, South zeEk said:
  • Nick : Dondarrion
  • Rank : 2
  • Propunere : Sa se micsoreze raport-ul pentru cei de rank mai mare, de exemplu la rank 1 sa ai de vandut 20-25 de licente , iar ele sa scada cu cate 5 pe rank up deoarece cand ai rank mai mare (aici ma refer la 5) nu prea mai ai treaba cu jocul deoarece poate ai intrat in factiune sa faci rank 5, sa-ti repari fh-ul sau ceva de genul. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick : Cal.Lightman
  • Rank : 1
  • Propunere : Treaba sta cam asa. eu, de-a lungul conturilor mele si a "vietii" virtuale pe acest server, am fost in toate factiunile pasnice. Cu timpul, in fiecare s-a schimbat cate ceva, mai mult sau mai putin, doar in SI a ramas totul vechi. Propun ca atunci cand iei un candidat sa nu trebuiasca sa mai anunti ca incepe testul, pentru ca oricum mai nou este un text de la server care va aparea in momentul inceperii testului. Intr-adevar, inainte, cand serverul era mai putin sistemizat, era folositor. Acum este complet inutil. Sa ramana textul cu candidatul la mine si la finalizarea testului, nu si inceperea. :) 
Link to comment
Share on other sites

@Dondarrion Deja spun cei noi intrați că e mare raportul și că nu găsesc să dea 10 licențe într-o săptămână, să-l mărim la rang mic și să-l micșorăm la rang mare deja e prea exagerat pentru cei de rang mic. Cât despre cei de rang 5 care "intra doar să-și repare FH-ul", totuși, dacă nu se impun și au ajuns în punctul respectiv doar pentru rang, măcar licențe să vândă.

@Cal Lightman Propunerea în sine e bună, dar nu ține doar de mine, pentru asta ar trebui să fie de acord și ceilalți lider SI, dar întâi de toate trebuie aprobată de admini. O să duc propunerea ta mai sus să văd dacă rezolv ceva.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick : Peste.AMBREAJ
  • Rank : LS Instructor (2)
  • Propunere : Propun ca membrii de rank 3/4+ sa poata sa foloseasca maverick-ul in scopuri personale intr-un interval de ore sau cu cerere de acord pe [/f]. 
Link to comment
Share on other sites

  • Nick :ChituSILENT.eXe
  • Rank :2
  • Propunere :Adică noi dacă facem, mai mult raport de cat trebuie, ar fii bine sa se pune si la celalalt raport de exemplu facem 20 de licente date, 10 le am facut, 10 se pun la celalalt
Link to comment
Share on other sites

  • Nick : k3Mz0R
  • Rank : 5
  • Propunere : Propun sa facem o data pe saptamana sau la doua saptamani o activitate facultativa, si o activitate pe luna obligatorie, si multe evenimente.
Edited by North k3Mz0R
Pot.
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, North k3Mz0R said:
  • Nick : k3Mz0R
  • Rank : 5
  • Propunere : Propun sa facem o data pe saptamana sau la doua saptamani o activitate facultativa, si o activitate pe luna obligatorie, si multe evenimente.

O să mă ocup și de asta, dar la 4-5 membri online pe zi, cu cine să faci activități?

Link to comment
Share on other sites

  • Nick : k3Mz0R
  • Rank : 5 (LS Manager)
  • Propunere : 1. Propun ca membri factiuni de rank 5 sa aiba raportul de rank 5 sau optional. 2. Adaugarea unor noi masini, exemplu-Bullet sau Hunltey la Rank 5 si pentru Rank 6 si Lider Infernus. 3. Bar [/drink] in HQ.
Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2018 at 4:02 PM, mittereger1989 said:
  • Nick : shinijikun
  • Rank : 1 (LS Trainee)
  • Propunere : Propun sa se adauge in SI si alte masini nu numai Merit sau Sultan,masini precum Tahoma.

A mai fost propusă și s-a respins de Adminii 6. N-are rost, mai ales că majoritatea își fac raportul cu vehicule personale.

 

On 11/19/2018 at 5:58 PM, North k3Mz0R said:
  • Nick : k3Mz0R
  • Rank : 5 (LS Manager)
  • Propunere : 1. Propun ca membri factiuni de rank 5 sa aiba raportul de rank 5 sau optional. 2. Adaugarea unor noi masini, exemplu-Bullet sau Hunltey la Rank 5 si pentru Rank 6 si Lider Infernus. 3. Bar [/drink] in HQ.

1. Cum adică membrii de rang 5 să aibă raportul de rang 5? N-are logică.

Opțional nu va fi, doar dacă faceți în plus sau căștigați anumite activități la care premiul e raport opțional.

Cel puțin voi, aici în LSSI, la rang 5 tot ce faceți e să acordați 10 licențe, apoi /q și sal, teste și-așa nu dați, activități nu faceți, deci nu prea vă implicați cu nimic.

2. Cum am spus și mai sus, a mai fost propusă, dar chiar n-are rost.

3. O să iau legăura cu Kelton să vedem dacă e de acord.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, South Georgeeee said:

A mai fost propusă și s-a respins de Adminii 6. N-are rost, mai ales că majoritatea își fac raportul cu vehicule personale.

 

1. Cum adică membrii de rang 5 să aibă raportul de rang 5? N-are logică.

Opțional nu va fi, doar dacă faceți în plus sau căștigați anumite activități la care premiul e raport opțional.

Cel puțin voi, aici în LSSI, la rang 5 tot ce faceți e să acordați 10 licențe, apoi /q și sal, teste și-așa nu dați, activități nu faceți, deci nu prea vă implicați cu nimic.

2. Cum am spus și mai sus, a mai fost propusă, dar chiar n-are rost.

3. O să iau legăura cu Kelton să vedem dacă e de acord.

1. Sa aiba raport de 5 licente* Am scris gresit. Spun sa se scada din raport sau sa fie optional pentru ca sunt momente in care nu gasesti playeri pentru a face raportul.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, North k3Mz0R said:

1. Sa aiba raport de 5 licente* Am scris gresit. Spun sa se scada din raport sau sa fie optional pentru ca sunt momente in care nu gasesti playeri pentru a face raportul.

Asta ar însemna să facem raportul opțional pentru toate SI-urile, deci nu.

Dacă te plângi tu la 10 licențe (acum 7, pentru ca update nou), cel de rang 3 care are de vândut 20 licențe ce să mai zică?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, South Georgeeee said:

Asta ar însemna să facem raportul opțional pentru toate SI-urile, deci nu.

Dacă te plângi tu la 10 licențe (acum 7, pentru ca update nou), cel de rang 3 care are de vândut 20 licențe ce să mai zică?

Fiecare cum poate:))) Eu zic sa incercam sa scadem cu putin pentru fiecare rank.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, North k3Mz0R said:

Fiecare cum poate:))) Eu zic sa incercam sa scadem cu putin pentru fiecare rank.

Nu ai ce să mai scazi, și-așa sunt puține.

 

Dacă mai ai idei de continuat hai să vorbim în topicul de discuții și să lăsăm asta doar pentru propuneri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.