Jump to content

Bug Refferal colect


bcristian08

Recommended Posts

Salut. numele meu in joc este B.Cristian. am dat collect la rp si bani de la referal. Nu am primit banii in contul bancar si nici rp, urma sa primesc 6 puncte. lucru care nu s a intamplat. si am verificat inainte aveam 25/30 urma sa am 31/30 sa fac buylevel am dat collect cu gandul de a face acest lucru si se pare ca nu m am ales cu nimic. sper sa ma ajuti. Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Înainte de a răspunde, am două menţiuni de făcut:

1. Nu ai respectat modelul de postare, am rugămintea ca pe viitor să faci acest lucru.

2. Nu ai postat în categoria corectă, sistemul de colectare bonusuri face parte din Site.

 

Revenind la oile noastre, butonul acela funcţionează doar dacă eşti offline. Dacă intri pe pagină, după care te loghezi pe server şi apeşi butonul, el va funcţiona, însă nu vei primi bonusul. De asemenea, dacă intri pe server şi ajungi la stadiul de a îţi fi cerută parola, tot online vei fi considerat, aşadar nici atunci nu vei primi bonusul. În orice alt caz, bonusul va fi adăugat pe cont fără nicio problemă.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.