Jump to content

Merry Christmas 2014 [Event & Promo offers]


Bobo
 Share

Recommended Posts

Ati primit deja un an si jumatate toti ce aveau cont premium. Nu cred ca mai este vreun motiv de nemultumire acum. Oricum, dintre toti, jumatate nu mai jucati pana cand va expira cont premiumul.

Link to comment
Share on other sites

Ati primit deja un an si jumatate toti ce aveau cont premium. Nu cred ca mai este vreun motiv de nemultumire acum. Oricum, dintre toti, jumatate nu mai jucati pana cand va expira cont premiumul.

 

 

 

Omule, nu puteai s-o zici mai bine :)

 

 

ON: De ce vedeti doar partea proasta? Ganditi-va la quest, la faza cand se vede pe chat /startradar, la /getgift..

 

 

 

Ma rog, fiecare intelege ce vrea. Dar stiti vorba aia: nemultumitului i se ia darul. Va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi !

Link to comment
Share on other sites

Pana acuma cateva luni daca faceai o afacere ilegala gen vinzi contu pe euro primeai ban permanent in game . Eu ca am zis lu unu ca ii dau 2,5kk in game am primit ban permanent pentru ca sa schimbat regula de noaptea pana dimineata . Ce sa ne mai asteptam de la bobo mare chestie ca a facut faza cu contul premium scria ca este permanent cand il cumperi dar acuma iar de noaptea pana dimineata sau schimbat regulile. Stefane Nechiform "Bobo" sincer nu e frumos ce ai facut gandestete ca sunt copii care nu au ce manca si baga 8 euro din alocatie si acuma le ai luat si mica distractie virtuala. Eu una nu imi pare rau ca am donat ce am donat pe server dar se vede ca vrei din acest server sa faci un mare business daca pana acuma reuseai sa acoperi cheltuilile cred ca si acuma merge . Imi cer scuze pentru ca nu prea scriu bine romaneste dar dupa 14 ani si ceva de italia e cam greu sa ma exprim corect sper ca intelegeti . Sincer infara de toate chestiile gold ne gold frumos sau nu fiecare isi face o parere . Dar faza cu contul premium eu cred ca ai face bine sa il faci sa fie cum era inainte PERMANENT nu pe o perioada de timp . Va urez sarbatori fericite la toti si sper sa ne vedem la anu nou cu ceva mai frumos in privinta la tot si nu uitati sa faceti cum era contul premium .

Link to comment
Share on other sites

Iti multumesc foarte mult Bobo pentru ca am donat azi la 20:00 sa imi iau si eu un NRG redus la pret , dar tu nu mi-ai dat inca GOLD pana la 24:00 cand au expirat ofertele . Am facut o afacere atat de buna , am facut rost ca prostul de bani sa imi iau si eu un NRG dar tu nu te-ai sinchisit sa imi pui si mie gold-ul inainte de 00:00 . Nu ai idee cat de suparat sunt .

 

Inca o data multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Iti multumesc foarte mult Bobo pentru ca am donat azi la 20:00 sa imi iau si eu un NRG redus la pret , dar tu nu mi-ai dat inca GOLD pana la 24:00 cand au expirat ofertele . Am facut o afacere atat de buna , am facut rost ca prostul de bani sa imi iau si eu un NRG dar tu nu te-ai sinchisit sa imi pui si mie gold-ul inainte de 00:00 . Nu ai idee cat de suparat sunt .

 

Inca o data multumesc !

Pentru tine am prelungit ofertele cu inca 48 ore. Promotia expira pe 30 Decembrie ora 23:59.

Link to comment
Share on other sites

Pentru tine am prelungit ofertele cu inca 48 ore. Promotia expira pe 30 Decembrie ora 23:59.

Cand anuntati castigatorii la concursul de pe Facebook (bsnow)? S-a zis acolo ca pe 27 ii anuntati si au trecut 2 zile.

Edited by eS iCatalin
Link to comment
Share on other sites

@Levi ce te mai obosesti. Fi tu fara grija ca bobo castiga bine si inainte de update. Si costurile nu is asa astronomice pe cat crezi dumneata. Toate serverele alea de cs dau cate 10 euro pe luna. Licenta pe ip board e 100 euro si e full, nu plateste in fiecare luna. Tare credul mai esti.

@Kevinster (facepalm) 200euro lunar hosting. ? Tu crezi ca atat il costa pe el sa dea de la el din buzunar? Daca trebuia sa scoata 2000 euro lunar din SAMP era de mult inchis . Apai creduli sunt cu caru :)) .

tot timpul sunt sute de pupincuristi, sarici rapid pe playeri care fac sacrifici pentru a avea si ei ceva "virtual" :)) .

Totusi va dau un sfat la toti. Nu mai bagati bani in jocuri virtuale. Sau cel putin bagati sume de care sa nu va para rau. Bagati bani in viata voastra ca se duce prea repede pe un tampit de joc.

Edited by Razluc
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.