Jump to content

Plangere-TosunTarkan19-Amenintari


IkarusStefan14
 Share

Recommended Posts

Salut, protectia aceea tu m-ai pus sa o pun deoarece am stabilit ca vom construi un spawner de wither in warp shop-ul tau. Asa e, dupa ce ai inceput cu comportamentul tau de nesuferit ne-am certat si mi-ai spus sa sparg protectia, am spart-o.

Iti doresc o zi faina!

 

Link to comment
Share on other sites

@StrikeR Povestea era ca eu cu GuessWhoo te-am rugat sa vi cu noi la pvp si tu nu ai vrut, dupa care ai iesit din party. Ti-am spus sa spargi protectia de la /warp Ikarus14'sShop datorita faptului ca ai spus ca nu mai faci ferma de wither la mine, ci la tine. Dupa ai inceput sa ma faci "obosit" si sa ma iei cu mistocareli, apoi m-ai amenintat. A trebuit sa stau 15 minute dupa tine sa spargi protectia in timp ce tu spargeai aiurea dirt in jurul shop-ului, in protectia mea.

 

 

EDIT: NU RETRAG RECLAMATIA!

Edited by IkarusStefan14
Link to comment
Share on other sites

@@IkarusStefan14, Asa ceva nu se sanctioneaza ci asta:

 

2.7) Amenintarea unui jucator cu ban / sanctiuni aplicabile doar de admini duc la sanctionarea amenintatorului cu ban 3 zile. Daca vedeti un jucator care abuzeaza de bug-uri / incalca regulamentul ii puteti face reclamatie pe forum.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.