Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema STICK USB PS3.


No account
 Share

Recommended Posts

Maine imi voi lua un abonament upc cu PS3 cadou. Acel PS3 are 12 gb HDD. Intrebarea mea este, daca voi conecta cu stick usb de 8gb normal, voi putea instala jocurile pe el (jocurile orginale de pe CD). Va multumesc si astept comentarii.

Link to comment
Share on other sites

Maine imi voi lua un abonament upc cu PS3 cadou. Acel PS3 are 12 gb HDD. Intrebarea mea este, daca voi conecta cu stick usb de 8gb normal, voi putea instala jocurile pe el (jocurile orginale de pe CD). Va multumesc si astept comentarii.



Link to comment
Share on other sites

 

Maine imi voi lua un abonament upc cu PS3 cadou. Acel PS3 are 12 gb HDD. Intrebarea mea este, daca voi conecta cu stick usb de 8gb normal, voi putea instala jocurile pe el (jocurile orginale de pe CD). Va multumesc si astept comentarii.

 

 

Cum am spus mai sus, eu am reusit sa conectez un hard extern, dar am facut-o pentru a vedea filme blu-ray. Acum nu stiu daca poti conecta un stick USB de 8Gb pentru a putea instala jocurile originale...Dar poti incerca. :D

Link to comment
Share on other sites

:D ..

 

 

Cum am spus mai sus, eu am reusit sa conectez un hard extern, dar am facut-o pentru a vedea filme blu-ray. Acum nu stiu daca poti conecta un stick USB de 8Gb pentru a putea instala jocurile originale...Dar poti incerca. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.