Jump to content

Cele mai noi detalii de dupa fuziune aici

kta

The Tsar Bratva - Anunturi importante / Important announcements

Recommended Posts

Astazi, 21.09.2015, vom avea o noua sesiune de war-uri.

Vreau sa va vad pe toti on, sa castigam toate war-urile.Asa ca, ma astept ca in 2 saptamani, sa vedem lv-ul maro.

Cei care nu detin job-ul de arms dealer si nu detin materiale vor fi de asemenea sanctionati.Nu vreau sa existe dispute intre voi deoarece unu da m4, unu nu si tot asa.

Cam atat am avut de spus.Sa va vad pe toti in hq la 19:50 !

Maine, 22.09.2015, vom avea o noua sesiune de war-uri.

Vreau sa va vad pe toti on, sa castigam toate war-urile.Asa ca, ma astept ca in 2 saptamani, sa vedem lv-ul maro.

Cei care nu detin job-ul de arms dealer si nu detin materiale vor fi de asemenea sanctionati.Nu vreau sa existe dispute intre voi deoarece unu da m4, unu nu si tot asa.

Nu uitati, trebuie sa stati minim 600 de secunde pe turf(altfel veti fi considerati absenti la acel war)

Edited by k1dbar0s
  • Upvote 1

Maine, 23.09.2015, vom avea o noua sesiune de war-uri.

Vreau sa va vad pe toti on, chiar daca avem un singur war, vreau sa-l castigam.Saptamana asta nu ma voi axa prea mult pe war-uri, pana luni vreau sa recrutez si dupa va incepe bombardamentul

Nu uitati, trebuie sa stati minim 600 de secunde pe turf(altfel veti fi considerati absenti la acel war)

Vedeti ca am postat sanctiunile, sa va platiti amenzile, nu vreau sa luati fw aiurea.

Cam atat am avut de spus.Sa va vad pe toti in hq la 20:20 !

Maine, 24.09.2015, vom avea o noua sesiune de war-uri.

Vreau sa va vad pe toti on, chiar daca avem doar doua war-uri, vreau sa le castigam.Saptamana asta nu ma voi axa prea mult pe war-uri, pana luni vreau sa recrutez si dupa va incepe bombardamentul

Cam atat am avut de spus.Sa va vad pe toti in hq la 20:20 !

Edited by k1dbar0s

Astazi, 25.09.2015, vom avea o noua sesiune de war-uri.

Vreau sa fiti toti on si sa castigam 4/4 wars.Vom avea si 2 war-uri in sf, poate reusim ceva.

Salut baieti.

Vreau sa va aduc la cunostiinta faptul ca eu voi fi cam inactiv in urmatoarele doua saptamani, deoarece am niste probleme personale.In continuare ma voi ocupa de factiune, voi raspunde la aplicatii, demisii, etc.Doar ca activitatea mea va fi redusa.

Andii va va coordona la war-uri, sa nu aud ca nu-l ascultati.

Sambata, 10.10.2015 se tine antrenament la HQ. Ora 18:00. Cine nu poate sa vina sa puna cerere de invoire.

Edited by LastKings
  • Upvote 1

Maine, 21.10.2015, la orele 19:50 sunteti asteptati toti in HQ pentru 3 waruri, sa detineti job de arms dealer si materiale.

* Bratva I LV (20:00 - 20:30) * [Defense]

* Bratva II LV (21:00 - 21:30) * [Attack]

* Paramedics LV (21:30 - 22:00) * [Attack]

**Cine nu poate ajunge, sa faca cerere de invoire din timp.**

(Lipsa neanuntata la waruri se sanctioneaza cu Faction Warn)

Edited by Kawse

Maine, 22.10.2015, la orele 19:50 sunteti asteptati toti in HQ pentru 4 waruri, sa detineti job de arms dealer si materiale.

* Bratva I LV (20:00 - 20:30) * [Defense]

* Bratva II LV (20:30 - 21:00) * [Defense]

* Idlewood (21:30 - 22:00) * [Attack]

* Prickle Pine LV (21:30 - 22:00) [Attack]

**Cine nu poate ajunge, sa faca cerere de invoire din timp.**

(Lipsa neanuntata la waruri se sanctioneaza cu Faction Warn)

Salut TTB! Eu sunt noul sublider, ales vineri, 25.10. Vreau sa ne intelegem cat mai bine, astfel, doresc prezenta maxima la war-uri. Se vor accepta maxim 2-3 invoiri/zi, daca acestea au un motiv bine intemeiat. Eu sunt cel care se va ocupa de evidenta war-urilor, amenzilor si sanctionarea membrilor in cadrul war-ului. Voi reveni cu o noua postare zilnic, pentru a va reaminti numarul de war-uri in acea zi si caracterul de obligativitate sau optionalitate. Se vor acorda anumite premii pentru best-uri, deci, BAFTA LA WAR!

Astazi 26.10.2015 vom avea doar 1 war - attack pe HQ The Tsar Bratva de la ora 21:30. Prezenta este obligatorie, cine nu ne poate onora cu prezenta o sa fie sanctionat.

Eu sunt noul sublider al factiunii si nu tolerez indisciplina si absenta nemotivata la war-uri. De aceea incepand de astazi vreau activitate si disciplina maxima din partea voastra in timpul war-urilor.

Maine 27.10.2015 avem doar 1 war - deffend pe Hq The Tsar Bratva de la ora 21:30.

Datorita faptului ca suntem prea bombardieri la war-uri se pare ca VitoCorleone liderul Southern Pimps va lasa functia. Sa speram ca odata cu numirea noului lider Southern Pimps vom avea adversari pe masura.

Edited by Alexander Capone

Ieri am fost in forma maxima si am prins 2 attack-uri.

Deci astazi 28.10.2015 avem 2 war-uri dupa cum urmeaza:

- atacam turf-ul Hq Paramedic detinut de Southern Pimps de la ora 20:00.

- atacam turf-ul Cnn LV detinut de Southern Pimps de la ora 20:30.

Si mai vreau sa va spun ca sunt foarte mandru de unii dintre voi, mi-ati dovedit ca ma pot baza pe voi si impreuna putem recladi aceasta mafie.

Cat despre war-urile de azi, as vrea de la voi sa fiti toti prezenti pentru ca Southern Pimps chiar si fara lider ne pot pune probleme daca isi activeaza codurile. Dar cu wave-ul de ban-uri de ieri cred ca au prins putin frica de admini si se vor abtine din a folosi coduri pana cand isi vor da demisia deoarece suntem prea buni.

• Salut The Tsar Bratva! Pentru azi avem un singur war de atac, pe Car Rent LS, VTB, intre 20:00-20:30. Din pacate nu am prins locuri pe SP, insa vreau prezenta maxima.
  • Vreau sa va felicit pentru cele doua win-uri de ieri. Sunt foarte multumit si fericit ca ma puteti asculta, chiar si mai greu.
  • La 19:55 TOTI IN HQ. Nu pleaca nimeni singur, vom pleca grupati, cu maxim 5 masini.
  • Va astept de asemenea la cele 2 waruri de defend, pe TOTI. Cei ce nu pot ajunge, sa posteze in topicul cu invoiri, daca au un motiv bun. Accept 2 invoiri maxim.

Edited by Gangster Nannyi

Astazi 30.10.2015 avem de aparat doua teritorii ce au fost atacate de Southern Pimps.

- 21:00 - HQ Paramedic LV;

- 21:30 - CNN LV;

Mai putem ataca doar in Los Santos dar nu vom face asta pentru a nu va incarca programul degeaba. Asa ca ma astept de la voi sa fiti toti online de la ora 21:00.

• RO: Sambata, 31.10.2015, conducerea TTB va organiza o sedinta cu caracter obligatoriu. Toti membrii factiunii sunt asteptati in HQ la ora 11:55, ora Romaniei. Sedinta se va desfasura in decursul orelor 12:00-12:20. Vreau sa stabilim cateva reguli. Sedinta va fi anulata daca se va alege liderul in aceasta seara, 30.10.

• EN: Saturday, 31.10.2015, TTB is calling you for a meeting, which u have to come at. All members are being waited at 11:55 romanian o'clock. It will take like 20-25 mins. I just want to set some rules. The meeting is canceled if the leader is chosen this night, 30.10.

La ora 20:00 data 10/31/2015 sa fie toti on pentru ca se voteaza noul lider THE TSAR BRATVA.

Joi 17.12.2015 PREZENTA OBLIGATORIE.Avem 4/4 war-uri cu Southern Pimps si daca castigam avem tot LV.NU ACCEPT INVOIRI!

hp4bHOy.png

» În primul rând vreau să transmit următoarele mesaje:

• bun venit în The Tsar Bratva celor noi;
  • felicitări tuturor membrilor pentru war-urile de aseară;
  • vreau ca în această seară să vă văd pe toți online deoarece avem war-uri foarte importante în orașul Los Santos;
  • nu vreau să vă mai aud certându-vă pe [/f] din motive banale, dacă vă certați aveți doar de suferit în ambele cazuri, dacă dați PM liderului/subliderilor este mult mai ok.
  • în data de 17.12.2015 orașul Las Venturas este sub dominația totală a mafiei condusă de Pakhan Don.MeHigh, Sovietnik TeleBOMBARDiERU & UZZi, și coordonarea tuturor membrilor la ordinele acestora.
  • pentru a vedea statistica teritoriilor, apăsați click aici.

Upcoming wars: 4/4

» 18/12/2015 «

TrLpVOe.png

Sau accesați link-ul următor: aici.

După această perioadă în care nu sunt war-uri, vom începe sancțiunile!

Edited by Tele
  • Upvote 1

hp4bHOy.png

Conducerea gangului The Tsar Bratva vă urează vancață plăcută și sărbători fericite alături de cei dragi.

♦♦ Citez:

Pentru a contribui la aceste lucruri am decis ca pe perioada 21 Decembrie - 4 Ianuarie să anulăm Warurile gangurilor [...] read more...

♦♦♦ Cu ocazia asta vreau să vă avertizez că inactivitatea se sancționează la fel ca și înainte.

♦♦♦♦ Puteți deține orice job legal/ilegal doriți dvs.

♦♦♦♦♦ Dacă vor conducerea stabilește vreun eveniment, va fi anunțat în joc, cât și în acest topic pe forum.

♦♦♦♦♦♦ Mult noroc la giftbox, spor la căutat cadouri și vă așteptăm cu forțe proaspete după 4 ianuarie 2016.

© Sovietnik Tele

hp4bHOy.png

Upcoming wars: 3/4

» 04/01/2016 «

DZEu8T1.png

Sau accesați link-ul următor: aici.

Precizări:

» vreau să văd cât mai mulți online, ca să ne menținem 24/24 turfs sau să facem 26 de turf-uri, adică să le cucerim două din Los Santos.

Edited by Tele

Maine 03/01/2016, ora 19:50 sunteti asteptati cu totii in HQ pentru war-uri. Va asteptam in numar cat mai mare, avem nevoie de toti membrii pentru a castiga.

g6JwKsl.png

* Prezenţa este obligatorie.

* Cine nu vine primeste FACTION WARN.

* Avem 4 war-uri.

* Toata lumea sa aiba job arms si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor, cine este prins fara va fi sanctionat !

* Nu acceptam invoiri !

Maine 05/01/2016, ora 19:50 sunteti asteptati cu totii in HQ pentru war-uri. Va asteptam in numar cat mai mare, avem nevoie de toti membrii pentru a castiga.

kXq3oeB.png

* Avem 4 war-uri.

* Toata lumea sa aiba job arms si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor, cine este prins fara va fi sanctionat !

* Nu acceptam invoiri !

Maine 06/01/2016, ora 19:50 sunteti asteptati cu totii in HQ pentru war-uri. Va asteptam in numar cat mai mare, avem nevoie de toti membrii pentru a castiga.

LK9uZk1.png

* Avem 4 war-uri.

* Nu acceptam invoiri !

Maine 08/01/2016, ora 19:50 sunteti asteptati cu totii in HQ pentru war-uri. Va asteptam in numar cat mai mare, avem nevoie de toti membrii pentru a castiga.

qzR01B6.png

* Avem 4 war-uri.

* Nu acceptam invoiri !

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.