Jump to content

[Prezentare] - Reaver


Deaver
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Reaver

Prenume: Daniel

Varsta: 14

Locatia: Craiova

Ocupatie: Elev

Jocul(rile) preferat(e): Call of Duty, Battlefield, SA:MP, Minecraft, Metin2
Hobby-urile tale: Programarea si editatul.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma numesc Daniel si provin din orasul Craiova. Cateva cuvinte care ma caracterizeaza, calm, glumet, serios si foarte creativ. Aceste cuvinte ma reprezinta. Rabdarea mea este un atuu de care profit la maxim in orice situatie. Sunt un baiat serios si nu imi place sa ma amestec unde sunt probleme sau sa particip la crearea lor. Nu imi place sa lucrez pe plan individual, deoarece nu ma descurc singur si nu ma simt in largul meu, pe cand in colectiv lucrurile se schimba. Sunt genul de om caruia ii place sa vada partea plina a paharului, sa se distreze. In orice situatie imi pastrez calmul si rabdarea, analizand situatia si mai apoi actionez. Respectul pentru mine conteaza enorm, atata timp cat cineva ma respecta, fac tot posibilul sa il respect si sa il tratez cum trebuie. Legat de viata personala, in viitor doresc sa ajung un analist programator, deoarece consider ca mi se potriveste. Cam atat despre mine, ma veti cunoaste pe parcurs.
De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la prieteni.
Alte precizari?: Multumesc pentru atentie!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.