Jump to content
TH3K1NG

Vietnamese Boys - Anunturi importante / Important announcements

Recommended Posts

Din pacate Kelton a revenit cu un EDIT precum de maine incolo nu se vor mai desfasura waruri ca pe celalalte servere, pot spune Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, multa minte la invatatura la scoala (pentru unii care mai sunt la scoala) :D. in 2018 sa speram ca pana atunci sa realizam ce n-am propus cu totii pentru aceasta factiune, depinde si daca ne tinem in forma :) Inca odata Sarbatori Fericite  :-H, vreau sa va ascult parerile voastre daca de Revelion va imbatati , si daca vine Mosul la voi  :-?

Va aduc in cunostinta ca warurile vor revenii  de pe data de 08.01.2018. 

• Upvote 1

Sarbatori fericite man.

Mersi man la fel, am o rugaminte la tine te-as ruga sa discutam la discutii. Topic looked.

Luni, 08.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Nu accept invoiri, a-ti avut vacanta destula.

-De la ora 20:00 la 20:30 avem pe Car Rent LS (HQ foarte important)

-De la ora 20:30 la 21:00 avem pe Richman LS

-De la ora 21:00 la 21:30 avem pe Transfender LS

-De la ora 21:30 la 22:00 avem pe Rodeo LS

Toti cei prezenti trebuie sa detina jobul de ARMS DEALER cat si materialele necesare pentru war.

Cine este prins nerespectand aceste cerinte va fi sanctionat cu Faction Warn.

Cine nu asculta la wars Faction Warn.

Posted (edited)

Marti, 09.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Nu accept invoiri

-De la ora 20:00 la 20:30 avem pe Car Rent LS (HQ foarte important) 

-De la ora 20:30 la 21:00 avem pe Transfender LS

Toti cei prezenti trebuie sa detina jobul de ARMS DEALER cat si materialele necesare pentru war.

Edited by IoNuTzzz

Posted (edited)

.

Edited by IoNuTzzz

Joi11.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Nu ACCEPT INVOIRI de niciun fel.

-De la ora 20:00 la 20:30 avem pe Marina LS

-De la ora 20:30 la 21:00 avem pe Transfender LS

-De la ora 21:00 la 21:30 avem pe Rodeo LS

-De la ora 21:30 la 22:00 avem pe Civillian Spawn LS

Toti cei prezenti trebuie sa detina jobul de ARMS DEALER cat si materialele necesare pentru war

Marti, 23.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars. Tin sa precizez ca membrii ce lipsesc de la wars nemotivat vor fi sanctionati. Voi respinge invoirile facute la misto sau pe motive banale.

Turf Attacker Defender Time Interval View
Market LS Verdant Family Vietnamese Boys 20:00-20:30        View
Pig Pen LS Vietnamese Boys   Green Street Bloods 20:30-21:00 View
Transfender LS Vietnamese Boys Verdant Family 21:00-21:30 View
Car Rent LS Verdant Family Vietnamese Boys 21:30-22:00 View

Toti cei prezenti trebuie sa detina jobul de ARMS DEALER cat si suficiente materiale (Peste 30+ de preferat).

• Like 2

Anumite topicuri de pe forumul factiuni au fost actualizate. Sunteti rugati sa le verificati.

Nu uitati ca miercuri, 24.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars. Tin sa precizez ca membrii ce lipsesc de la wars nemotivat vor fi sanctionati. Voi respinge invoirile facute la misto sau pe motive banale. Voi face evidenta si ii voi sanctiona pe cei care nu se prezinta la wars.

Pig Pen LS Green Street Bloods     Vietnamese Boys             20:00-20:30 View
Train Station SF     Vietnamese Boys El Loco Cartel 21:30-22:00 View

Toti cei prezenti trebuie sa detina jobul de ARMS DEALER cat si suficiente materiale pentru a oferi arme colegilor (Peste 30K de preferat).

Felicitari pentru astazi. Avand in vedere ca am castigat toate wars (stiu, au fost si multe *emoticon*) am decis sa nu fac evidenta.

Joi, 25.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars. Tin sa precizez ca membrii ce lipsesc de la wars nemotivat vor fi sanctionati. Voi respinge invoirile facute la misto sau pe motive banale. Voi face evidenta si ii voi sanctiona pe cei care nu se prezinta la wars!

Pig Pen LS Red Dragon Triad Vietnamese Boys  20:00-20:30 View
Train Station SF Avispa Rifa Vietnamese Boys 20:30-21:00 View
Naval Base SF Vietnamese Boys El Loco Cartel 21:30-22:00 View

Toti cei prezenti trebuie sa detina jobul de ARMS DEALER cat si suficiente materiale pentru a oferi arme colegilor (Peste 30K de preferat).

Am facut evidenta pentru wars de azi insa ar trebui sa dau FW la jumatate din membri si AV la ceilalti. Asa ca am decis, impreuna cu subliderii, sa nu postez evidenta pe azi pentru a nu va umple de sactiuni. Insa este PRIMA si ULTIMA oara cand fac asta.

Vineri, 26.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars. Tin sa precizez ca membrii ce lipsesc de la wars nemotivat vor fi sanctionati. Voi respinge invoirile facute la misto sau pe motive banale. Voi face evidenta si ii voi sanctiona pe cei care nu se prezinta la wars!

Naval Base SF Avispa Rifa Vietnamese Boys 20:30-21:00 View
Transfender LS Vietnamese Boys Red Dragon Triad 21:00-21:30 View
SFPD SF Vietnamese Boys 69 Pier Mobs 21:30-22:00 View

NU UITATI:

Absent la 1/3 - avertisment verbal.
Absent la 2/3 - avertisment verbal + amendă 10.000$.
Absent la 3/3 - faction warn.

Atentie! Numarul minim de secunde la wars in LS s-a modificat de la 600 la 750 secunde. De luni, cine nu are 750 secunde pe turf la wars din LS va fi considerat absent si va fi sanctionat.

• Like 1

LUNI, 29.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars. Tin sa precizez ca membrii ce lipsesc de la wars nemotivat vor fi sanctionati. Voi respinge invoirile facute la misto sau pe motive banale. Voi face evidenta si ii voi sanctiona pe cei care nu se prezinta la wars!

SFPD SF 69 Pier Mobs Vietnamese Boys 20:00-20:30 View
Mats Get LS Vietnamese Boys Green Street Bloods 20:30-21:00 View
FBI SF Vietnamese Boys 69 Pier Mobs 21:00-21:30 View

NU UITATI:

Absent la 1/3 - avertisment verbal.
Absent la 2/3 - avertisment verbal + amendă 10.000$.
Absent la 3/3 - faction warn.

AVETI GRIJA CA UNII AVETI DEJA 1 AV. Daca lipsti la un sigur war se vor face 2 AV=FW.

Felicitari pentru astazi. Avand in vedere ca am castigat toate wars (stiu, au fost si multe si grele *emoticon*) am decis sa nu fac evidenta.

MARTI, 30.01.2018, va astept in HQ la ora 19:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars. Tin sa precizez ca membrii ce lipsesc de la wars nemotivat vor fi sanctionati. Voi respinge invoirile facute la misto sau pe motive banale. Voi face evidenta si ii voi sanctiona pe cei care nu se prezinta la wars!

Unity Station LS Vietnamese Boys Verdant Family 20:00-20:30 View
Mats Get LS Red Dragon Triad Vietnamese Boys 20:30-21:00 View
FBI SF 69 Pier Mobs Vietnamese Boys 21:00-21:30 View
Car Rent LS Vietnamese Boys Red Dragon Triad 21:30-22:00 View

NU UITATI:

Absent la 1/4 - amendă 5.000$.
Absent la 2/4 - avertisment verbal.
Absent la 3/4 - avertisment verbal + amendă 10.000$.
Absent la 4/4 - faction warn.

Cei care aveti AV-uri aveti grija ca daca lipsiti la 2 sau mai multe wars veti primi FW.

Luni, 12.02.2018, va astept in HQ la ora 20:25 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars poate reusim sa ne luam si noi HQ.

Docks II LS Vietnamese Boys Verdant Family 20:30-21:00 View
Car Rent LS Vietnamese Boys Red Dragon Triad 21:30-22:00 View

Vineri, 15.02.2018, va astept in HQ la ora 20:20 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars. Tin sa precizez ca membrii ce lipsesc de la wars nemotivat vor fi sanctionati. Voi respinge invoirile facute la misto sau pe motive banale.

ATENTIE! Voi face evidenta si voi sanctiona atat pe cei absenti cat si pe cei care nu vor sa asculte la war.

Verdant I LS Vietnamese Boys Verdant Family 20:30-21:00 View
Car Rent LS Vietnamese Boys Red Dragon Triad 21:00-21:30 View

Absent la 1/2 - avertisment verbal + amendă 10.000$.
Absent la 2/2 - faction warn.

Ba vedeti sa dati login ca s-o dat rollback si vi s-o sters logurile de ieri.

A da si vedeti ca azi avem 3 wars, nu va oblig, da' va rog frumos sa veniti. E posibil sa fac evidenta.

Miercuri21.02.2018, va astept in HQ la ora 20:20 pentru a ne prezenta la war-uri. Vreau prezenta maxima la aceste wars. Tin sa precizez ca membrii ce lipsesc de la wars nemotivat vor fi sanctionati. Voi respinge invoirile facute la misto sau pe motive banale.

ATENTIE! Voi face evidenta si voi sanctiona atat pe cei absenti cat si pe cei care nu vor sa asculte la war.

https://www.rpg3.b-zone.ro/wars/upcoming/gang/vietnamese

• Thanks 1

Posted (edited)

Incepand cu astazi, 31/03/2018, am decis sa aleg dintre membrii cu rank 4+ doar persoanele pe care eu le consider capabile sa sustina teste cu candidatii. Acestia sunt:

1) Hayden.RT

2) Emma

3) FCobra

4) AndreiSILENT

Atentie, membrii cu rank 4+ ce nu fac parte din echipa de testeri si sustin teste de intrare cu candidatii, sunt sanctionati conform regulamentului.

De astazi, 7/04/2018, orice membru cu rank 4 poate sustine teste(/ft).

Edited by Hayden ROYAL

Am observat ca de la o vreme suntem toti mai putini ON la war, undeva la 10-12, din care 6-8 pe turf. Am zis sa nu fac evidenta, sa luam orasul fara FW-uri si sanctiuni, dar vad ca v-ati obisnuit sa nu mai dati pe la waruri. Mie nu imi e greu sa fac o evidenta si sa dau FW-uri si amenzi, dar repet, am zis ca putem lua orasul fara sanctiuni de genul.

De luni, 7/05/2018, cine nu este prezent la waruri, va fi sanctionat conform regulamentului, cei ce nu aveti timp sa veniti la waruri, demisia, sunt alte persoane care vor sa vina la waruri, nu vreau sa tin ocupata factiunea de inactivi.

Toata lumea trebuie sa aiba jobul de Arms Dealer, 750 secunde la war in LS / 300 SF &  LV, si minim 20k materiale, cine nu respecta cerintele va fi sanctionat.

Am observat ca de la o vreme suntem toti mai putini ON la war, undeva la 10-12, din care 6-8 pe turf. Am zis sa nu fac evidenta, sa luam orasul fara FW-uri si sanctiuni, dar vad ca v-ati obisnuit sa nu mai dati pe la waruri. Mie nu imi e greu sa fac o evidenta si sa dau FW-uri si amenzi, dar repet, am zis ca putem lua orasul fara sanctiuni de genul.

De astăzi 05/07/2018, cine nu este prezent la waruri, va fi sanctionat conform regulamentului, cei ce nu aveti timp sa veniti la waruri, demisia, sunt alte persoane care vor sa vina la waruri, nu vreau sa tin ocupata factiunea de inactivi.

Toata lumea trebuie sa aiba jobul de Arms Dealer, 750 secunde la war in LS / 300 SF &  LV, si minim 20k materiale, cine nu respecta cerintele va fi sanctionat.

Posted (edited)

Joi12.07.2018, va astept in HQ la ora 11:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Cine nu poate sa intre este rugat sa faca cerere de INVOIRE cu un motiv bine intemeiat. Accept maxim 2 învoiri.

Glen Park LS         Green Street Bloods         Vietnamese Boys

12:00-12:30

Idlewood LS          Green Street Bloods         Vietnamese Boys 12:30-13:00

GSB LS                 Vietnamese Boys             Green Street Bloods 13:00-13:30

Mats Get LS          Vietnamese Boys            Green Street Bloods          13:30-14:00

Cine nu vine la wars fara invoire va fi sanctionat cu Faction Warn.

Edited by Emiliano RPG

Luni16.07.2018, va astept in HQ la ora 11:55 pentru a ne prezenta la war-uri. Cine nu poate sa intre este rugat sa faca cerere de INVOIRE cu un motiv bine intemeiat. Accept maxim 2 învoiri.

Edited by Emiliano RPG