Jump to content

[ B-zone TV ] The Assassin Kid - Revenirea


DJMihai MK
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: The Assassin Kid

Gen: Acțiune / Comedie
Data: 18/01/2015
Scurta prezentare: Pentru a intelege povestea, uitati-va si la primele 2 episoade postate acum mult timp pe forum. Scuzati greselile si problema cu subtitrarea... Vizionare placuta!
Link:

Edited by Mikey Hash
Link to comment
Share on other sites

E interesanta povestea insa nu imi place organizarea. Iti dau + totusi pentru poveste.Multu

Multumesc! Urmatoarele vor fi mult mai reusite. Am avut o problema cu subtitrarea la timp si alte mici greseli... Oricum, ma voi stradui mult mai mult in urmatoarea parte!

Imi place povestea si ca ai incercat sa faci mai lung filmul. Felicitari !

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Acel callout cu care ai acoperit numele serverului da urat acolo, chiar daca tu ai scris movie.b-zone.ro, se vede ca nu este pe movie facut. Puteai sa acoperi cu negru si fara scris, parerea mea. Daca aveai mask la nume, era si mai bine.

Oricum, este destul de interesant pentru inceput. Imi amintesc cum eram si eu la inceput.

Continua, nu te lasa ca o sa ajungi bini di tat! ;)

Iti dau si eu +1, ca doar ce fac cu ele.

Link to comment
Share on other sites

Acel callout cu care ai acoperit numele serverului da urat acolo, chiar daca tu ai scris movie.b-zone.ro, se vede ca nu este pe movie facut. Puteai sa acoperi cu negru si fara scris, parerea mea. Daca aveai mask la nume, era si mai bine.

Oricum, este destul de interesant pentru inceput. Imi amintesc cum eram si eu la inceput.

Continua, nu te lasa ca o sa ajungi bini di tat! ;)

Iti dau si eu +1, ca doar ce fac cu ele.

Salut! Multumesc pentru sustinere! Sincer sa-ti spun... Da, filmul este facut pe alt server... In ziua respectiva cand am avut timp sa filmez, serverul Movie era oprit..., nu stiu de ce si am fost nevoit sa descarc un server si sa filmez pe el. Din pacate si urmatoarea parte este filmata tot pe serverul descarcat de mine, pentru ca atunci am filmat aceste 2 episoade... , urmatoarele vor fi pe MOVIE !!! Urmareste-ma in continuare! :P;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.