Jump to content

[ PORTOFOLIU ] - .BeeTee7[ToV]


BeeTee7
 Share

Recommended Posts

Laura_Design.png

Am decis sa imi creez un nou portofoliu pentru a va prezenta lucrarile mele din Photoshop. Este bine primita orice critica, lauda, parere sau sfat. Vizionare placuta. Daca v-au placut creatiile imi puteti arata aprecierea printr-un +1.

YvCrLt1.pngn12rxo8.pngzwrQf9c.pngZbIbRyl.pngzhg2yi1.png

QWY3fll.pngHPoNrvV.pngA6SQSD2.pngigE45O7.gif2dH3sNq.png

pK2bWvH.gifzuaakww.gifF0V8VhZ.pnggOUbqiQ.png5JuZCj2.gif

gh2R39f.pngB9eITle.png583GGbp.pngXdHDeXr.gifHYHGC92.gif

kNYBUVw.gif

5LKrS3Q.png

DnB8AbS.png

Ld9ZTUF.png

v6nzXM9.gif

wze7Lyo.gif

rZ0pGUy.png

A8KNUlU.gifwGb1ljc.png

jFhPh5X.png

DFbeFyu.pngwKBxXv6.png

2DAHd2P.pngre2Ew0n.png

om1bqz3.pngAAemcQE.png

9hsWCQ9.pnggYJpuux.pngUp0RHPl.pngSh2HVFI.pngpnCbfn9.png

 

3cbdsxD.pngGrHGpSo.pngt4pTQ4g.pngy2V49ph.png

YYAo5yv.pngudydJvq.pngZhxsUtF.png6k5jlfJ.pngJ6BzmnN.png

8gg03O7.pngqWAfY9o.pngiWinK9u.png

Dqc7hMy.pngaZNII6Z.pngFlEHl4R.png38bI8Sn.png

 

Edited by Tovarasa BeeTee
Link to comment
Share on other sites

Woah, ce super arata, mai ales logourile. felicitari nabo :*

Mersi :*

 

Wow,am ramas uimit.Sunt foarte frumoase creatiile tale.Se vede ca muncest mult la ele.Nu credeam ca o fata poate sa modifice pozele atat de bine.

Eh, mersi de apreciere :o3

 

Colega, imi place foarte mult logo-ul. Multumesc, chiar te pricepi. Mult noroc cu urmatoarele creatii.

#Fa-mi si un avatar naba.

Ma voi ocupa si de avatarul tau Jacki :*

Link to comment
Share on other sites

Inventii de nota 10 . Eu daca fac ceva de genul asta pe Photoshop imi visez propriile creati ca pe un cosmar . Cea mai tare cred ca e asta :)5LKrS3Q.png

 

IImi poti face si mie una care scrie Welcome to DanielApostol2003 Profil , sa aiba culoarea albastra cu alb si sa o trimiti prin PM ?

Link to comment
Share on other sites

They are very beautiful! Good job!

Link to comment
Share on other sites

Inventii de nota 10 . Eu daca fac ceva de genul asta pe Photoshop imi visez propriile creati ca pe un cosmar . Cea mai tare cred ca e asta :)5LKrS3Q.png

 

IImi poti face si mie una care scrie Welcome to DanielApostol2003 Profil , sa aiba culoarea albastra cu alb si sa o trimiti prin PM ?

Ma gandeam eu ca va fi folosita :)) Lasa-mi tu un PM in caz ca ai nevoie si daca am timp ma ocup.

 

Mult prea frumoase :* Tot asa si astept din ce in ce mai multa diversitate si efecte ! Te pwp :*

 

 

TyKy

Mersii Tyky :*

 

Niste lucrari foarte frumoase si originale, imi plac foarte mult, felicitari Laura.

Ma bucur ca iti plac, Skyntei, multumesc pentru felicitari :*

 

Felicitari, iti meriti toate laudele, ai evoluat foarte mult intr-un timp efectiv...scurt. Succes pe viitor.

Ionut, am invatat de la cel mai bun :*

 

They are very beautiful! Good job!

Thx.

 

Felicitări pentru munca depusă

Thx Stephen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.