Jump to content

[ B-zone TV ] The Assassin Kid - Revenirea II


DJMihai MK
 Share

Recommended Posts

Multumesc pentru propunere... Nu stiam de SmootCamera, de aceea filmam cu Fraps!

:) SmoothCamera este un program gen camhack, numai ca filmezi clar, te misti clar cu el nu in reluare sau cand misti imaginea la fel. Uitate la trailerul de la semnatura mea, este filmat cu smooth camera.

Incearca-l sau daca vrei, ti-l dau eu.

Sau mai simplu, il cauti tu pe net. Uite aici un site, daca te intereseaza: http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cleo/37649-smooth-camera.html

Vezi ca este auto install, dai browse si dupa unde ai gta instalat, te descurci si vezi ca pe rpg nu ai voie cu acest program.

 

Pentru a nu se mai vedea reclama de la fraps, ia-l full. Si parerea mea, scoate ala cu movie.b-zone.ro, totusi.. Toti isi dau seama ca nu este pe movie si nu prea are rost, este doar parerea mea.

Edited by MaDoXxX aka ScAnDaL
Link to comment
Share on other sites

Mikey, esti mai tare ca astia de la Doza. Salam, mort, Ponta, mort, Iohannis, mort. Dar ai primit +1 de la moartea lui salam! Tine-o tot asa prietene, esti foarte bun in ceea ce faci.

post-69060-0-33883900-1421999948_thumb.jpg

Edited by Akyy fNw
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.