Jump to content

Fozzy's Workshop


Fozzy
 Share

Recommended Posts

Si uite-ne iar aici.

 

Am lucrat ceva timp la un video si doresc sa vi-l arat si voua. Tin sa precizez ca poate fi considerat drept reclama, tocmai de aceea eu o sa postez un link catre YouTube si nu o sa il pun direct in format video (ca celelalte).

Video-ul este din SA:MP si sper sa intelegeti ca intentia mea este de a obtine pareri si eventual sfaturi, critici din partea voastra si nu de a influenta in vreun fel buna activitate din cadrul acestei comunitati.

 

Link-ul aici.

 

Spuneti-mi ce credeti.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor.

 

Am facut partea a 2a din MEDICINE, pentru ca a trecut aproximativ un an de la prima parte.

 

 

Spuneti-mi ce credeti!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc.

 

Am inceput o serie de tip story, si iata si primul episod.

 

Spuneti-mi ce credeti.

 

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare...am un sfat pentru tine: incearca sa faci actiunea mai complexa si mai rara...o sa ramai in pana de idei repede

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare...am un sfat pentru tine: incearca sa faci actiunea mai complexa si mai rara...o sa ramai in pana de idei repede

 

 

Multumesc frumos, chiar astazi m-am gandit si eu, atunci cand am facut cel de al treilea episod, o sa incerc sa fac lucrurile mai lente.

 

Oricum, al treilea episod este gata, vizionare placuta!

 

 

Spuneti-mi ce credeti.

Edited by Fozzy
Link to comment
Share on other sites

Frumos, felicitări pentru munca depusă! Cam cât timp ai stat să faci acest video?

 

 

Multumesc, am stat ceva, in principiu dureaza destul de mult pana filmez scenele, filmez de obicei 2 ore pe zi si filmez de aproximativ 5 zile, dupa care am stat vreo 3 ore la edit si 2 la render + upload.

 

Totusi, am avut o problema cu subtitrarile, varianta finala aici.

 

 

Am schimbat si sus, multumesc pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Multumesc frumos, chiar astazi m-am gandit si eu, atunci cand am facut cel de al treilea episod, o sa incerc sa fac lucrurile mai lente.

 

Oricum, al treilea episod este gata, vizionare placuta!

 

https://www.youtube.com/watch?v=F8Ey9rTC-Fo

 

Spuneti-mi ce credeti.

Imi zice "Acest videoclip este privat."

Edited by TroyBoi
Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor, apreciez foarte mult tot feedback-ul oferit.

 

 

Imi cer scuze pentru asteptare, insa voi reveni din Septembrie cu o noua serie de tip story.

 

 

STAY TUNNED!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.