Jump to content

B-Zone.ro Trailer 3 | by TGP


TheGuardianAngel
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: rpg.B-Zone.ro Trailer 3 | by TGP

Gen: Trailer

Durată: 1:48

Data lansării: 24 Aprilie 2010

Scurtă prezentare: Al 3-lea trailer creeat de catre TGP pentru serverul rpg.B-Zone.ro

Detalii Suplimentare: Video facut rapid, doar 2 zile de editing (unul dintre cele mai "lenese" proiecte ale mele) nu sunt prea multe efecte dar sper sa va placa (nu am avut timp de efecte.....)

Multumiri: Pentru prima oara nu ma ajutat un Admin B-Zone ci un player si de aceea Vreau sa ii multumesc foarte mult lui suzeTa care a fost langa mine pe B-Zone jumate de zi (vineri de la 11:00 dimineata pana la 17:00 dupa-amiaza) cat timp am filmat a 2-a parte ..... si lui Mr.OnlyMe pentru ca a mentinut ordinea si a dat un wanted 4 cuiva ce ii luase la "assault" la propiu pe cei din mafia Barzini care stateau asezati in linie si asteptau inceperea filmarii si de o data cineva dupa o cladire alaturata a inceput sa ii ciuruiasca..... btw.....in mine nu a tras (nu m-a nimerit sau nu a vrut sa ma nimereasca si am stat pe loc) ..... faza cu cel ce loveste un om cu katana nu este filmata pe B-Zone ci pe serverul partener ( Ro-Zone )

Si nu v-am mai dat nici "A look Inside" poza din interiorul filmului am uitat sa fac si am sters .veg-ul .....

Video:

 

Link to comment
Share on other sites

Frumos , trebuia sa faci la sfarsit ceva cu sunetul , se inchide brusc.. si puteai sa bagi faza aia care am filmat`o gen 'la revedere'.

In rest totul e ok,bravo.

 

 

de la youtube e asta la final am facut un fade pe melodie dar pe youtube nu s-a pus si ultima secunda xD.....

 

 

e si faza aia doar ca poza, e una din pozele de la 0:18 care se deruleaza repede.....

Link to comment
Share on other sites

Bv dar trebuia sa apara toate factiunile in actiune....

 

 

nu e film despre factiuni, daca stateam sa pun toate factiunile avea 10 minute doar partea cu ele :))

Link to comment
Share on other sites

Frumos Guardian, pacat ca in prima zi a fost urata vremea, si n-am reusit decat sa filmam partea cu Jizzy si cea de sub tunel :D

 

 

Edit: Prea tare faza, cand fuge Razvan14 spre tine ;)

Edited by Stephan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.