Jump to content

Multiple buguri


Trollsky
 Share

Recommended Posts

Nick: Trollsky
Descriere bug: Bug la Depht Strider, practic ar trebuii sa mergi repede in apa da te trage inapoi cand mergi, Bug la Block de slimeball, cand sari de la inaltime ar trebuii sa functioneze ca o trambulina, cand ajungi jos mori, Nu poti da /lock pe usile noi cele de 1.8, nu functioneaza rankurile de la /ar check.
World (Precizaţi lumea unde se întamplă): World.
Screenshots: -
Alte precizări: Sper sa se rezolve curand, ca pe nimeni nu prea intereseaza....

Link to comment
Share on other sites

La slime block nu este bug am testat acum 5 minute, la depht strider e din cauza bugului de la fly, cand alergi mai repede pe gheata de ex sau cand zbori cu fly si apesi si sprint in acelasi timp te da inapoi ca si cum ai avea lag, faza cu lock-ul e din cauza ca sistemul de lock este pentru 1.7.x si atunci nu erau usile astea noi, trebuie schimbat dar nu ai cu cine......... si la /ar check se pune timpul jucat pe server dar nu iti da rank-ul, dar momentan Katzuno nu este acasa si nu se poate ocupa de buguri.

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Stiu de bugul dea usi, dar nu am ce face. Ar insemna sa modific codul sursa de la pluginul specific care e criptat si drepturile de autor sunt rezervate asa ca nu ar fi legal.

Bugul de la usi va fi rezolvat cand va aparea o versiune stabila a pluginului, iar de restul ma voi ocupa cand ajung acasa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.