SAMPCAC 0.7.0 Anticheat adăugat pentru serverele de sa-mp. Detalii aici.

Reduceri de Black Friday. Detalii aici.

Welcome to B-Zone Community

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more!

This message will be removed once you have signed in.

Elix

Sugestii

113 posts in this topic

logo.png

Daca aveti sugestii, de la ce tip de muzica va asteptati sa auziti pana la formatul emisiunilor, pentru viitorul post radio sunteti invitati sa le impartasiti cu noi. Orice propunere constructiva este binevenita.

0

Pai ce pot spune in primul rand multa bafta.Si ca gen de muzica am vazut ca multi prefera house dar as zice sa puneti si Rap.Salut

Edited by FaN007 CN
0

Propun sa se bage si emisii cu dedicatii.

2

Va sugerez sa propuneti sa se adauge radio-ul in lista mp3/radio car din vehicule si sa se faca o aplicatie speciala unde sa se dea dedicatii fara a se mai face posturi.

2

@@Adi007, multumim dar nu avem nevoie de heitareala. Suntem la inceput si sunt comvins ca nici tu nu esti perfect.

@, va fi cu siguranta acest lucru.

@@J o n n Y, suntem in dezvoltarea acestui lucru.

2

Propun sa se mareasca puterea kbps din SAM Broadcaster sau unde este bagat playlistul, sau cu ce se emite, la maxim pentru a se mari calitatea sunetului.

Edited by GF Zoom
0

Propun sa se bage si emisii cu dedicatii.

0

asta se va modifica atunci cand vom trece pe un host mai bun, cu mai multe sloturi. Situatia actuala a radioului este inca in dezvoltare si pana la versiunea finala va mai trece putin timp.

@South NonSt0p3R va fi implementat pe viitor.

0

Nu stiu, dar mie nu imi merge nicio modalitate de a asculta Live Radio B-Zone.

Eu nu le-as zice "Dedicatii". Suna a manea rau de tot. Mesaje live, nu dedicatii, parerea mea. Daca vor sa adauge si o melodie.

Ok, propun sa se adauge o bara in susul forumului care sa stea acolo permanent, indiferent in ce sectiune te-ai afla, aceasta fiind "Play Live Radio B-Zone", cu buton de Play/Volume/Pauza.

1

Îmi pare rău că postez aici, doresc doar să-l lămuresc.

propun sa se adauge o bara in susul forumului care sa stea acolo permanent, indiferent in ce sectiune te-ai afla, aceasta fiind "Play Live Radio B-Zone", cu buton de Play/Volume/Pauza.

Astfel de propuneri se fac aici: http://forum.b-zone.ro/forum/202-forum-suggestions/

Aici se fac doar propuneri pentru radio, propuneri care pot fi implementate de cei ce se ocupă de această secţiune şi acel post, nu de administratorii forumului.

Legat de modalitatea de a asculta Radio B-Zone, o poţi face în joc [/mp3] (dacă ai Cont Premium) sau [/carradio], iar pe forum ai aici link de download pentru a asculta în calculator, nu din San Andreas.

Dacă foloseşti Winamp, MediaPlayer sau RealPlayer, nu ar trebui să ai probleme.

0

Atunci cand deschid cu winamp, imi spune ca fisierul nu este valabil.

Am reparat-o, mersi oricum.

Edited by Gabi ToV
0

Sunt si manele da?

Daca nu sunt, propun sa se bage seara macar, la dedicatii :D

1

, nu se vor difuza manele.

, ti-a raspuns la majoritatea intrebarilor. In cursul zilei de astazi vom baga si un player pe forum.

Edited by South Elix
2

Niste melodii. Pun niste melodii aici, daca iti plac imi spui. Martin Garrix: Animals, Wizard si Turn Up the Speakers.

Dr.Who. SI cam astea sunt. Fara manele.

0

o sa tinem cont de asta cand alcatuim playlistul. Multumim.

0

Propun să specificaţi pe forum la aplicaţii un site serios sau o modalitate prin care poate să fie uploadat pe Internet acel Demo.

0

Propun sa puneti niste mixuri de muzica care tin, stiu eu, 5-6-3 ore.

0

se va adauga.

nu suntem genul ala de post radio. Playlistul actual este temporar pana punem la punct hostul.

0

Daca vreti, va dau eu un playlist .

Propun sa se bage si RAP, HIP-HOP, si multe altele. De ce nu si manele? Fiecare cu gesturile lui, ar fii fain asa : O melodie house, dupa una rap romanesc, dupa una rap american, dupa o manea, dupa una rock si tot asa.

0

, nu vom difuza manele poate ceva hip-hop cenzurat va fi si un rap dar, manele nu vor fi deloc.

Edited by South Elix
0

Propun să adăugaţi în playlist-ul vostru şi piese precum acestea: link către un playlist

Mult succes echipei!

Edited by South Timothy
0

, vom adauga si piese de accest gen daca ai propuneri de vro 10-15 piese te rog sa mi le trimiti prin PM pe forum.

0

Pentru o dezvoltare mai buna a acest radiou si banuiesc ca si voi aveti nevoie de cativa banuti pentru a putea "rezista" acest radio, propun sa faceti un fel de reclame pentru nu stiu cati euro sau ceva de genu'. E o propunere mai mult de viitor, dar ar fi o chestie chiar desteapta :)

3

@Just xeS Vom vedea cum se dezvolta radioul si vom considera si asta. Multumim

@Sugius Ma voi uita peste piesele tale si voi adauga din ele daca mi se par potrivite. Multumim.

1