Jump to content
qShad0w ZEW

Salut baieti/fete.

Recommended Posts

Salut baieti si fete, astazi la scoala vorbin cu un prieten despre nieste meciuri competitive pe care le-a castigat, m-am gandit sa formez o echipa de cs:go DOAR pentru competitive.

Cerinte:

1.minim silver 2

2.minim 14 ani

3.un microfon decent

4.o conexiune la internet destul de buna pentru nu a avea probleme in game.

Cine vrea sa facem echipa sa lase lase steam-ul aici.O zi buna.

Daca te joci cu minim silver II nu vei ajunge nicaieri, acum depinde si de rank-ul tau.

Pai de ce crezi ca am scris minim silver II? Pentru caa si eu sunt, si am ramas in silver din cauza russilor/polonezilor care troleaza (nu e o scuza, e doar adevar).Daca aveam echipa, la aceste 79 de competitive castigate aveam macar master guardian, dar ghinionu e de partea mea, avand doar echipe de rusi/polonezi.

@ mTFAlexutzu http://csgo.gamebanana.com/tools/5684 asta e un programel, blocheaza in firewall serverele din estul europei, si joci cu cei din europa centrala, scapi de rusi dar nu in totaliltate.foloseste'l pentru competitive!

Edited by Stefann0

@ mTFAlexutzu http://csgo.gamebanana.com/tools/5684 asta e un programel, blocheaza in firewall serverele din estul europei, si joci cu cei din europa centrala, scapi de rusi dar nu in totaliltate.foloseste'l pentru competitive!

Mersi, o data ce am dat pe euro centrala si dau apply, trebuie sa mai fac ceva?

Nu stiu cat de legal e acel programel sau cat de sigur este, sigur nu e un keylogger. Mare grija, mare grija!

Nu rezolvi nimic cu silver II

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.